11-річний харків?янин проїхався в кабінці машиніста метро (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196707
11-річний харків?янин проїхався в кабінці машиніста метро (відео)

26.11.2019 20:33

11-річний харків?янин проїхався в кабінці машиніста метро (відео)

Одинадцятирічний Єгор Авраменко змалку захоплюється метрополітеном. Школяр каже: коли побачив об'яву про вакансію машиніста, одразу з'явилася мрія спробувати себе у цій професії. Хлопець знає історію та назви станцій харківської підземки.

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Одинадцятирічний Єгор Авраменко змалку захоплюється метрополітеном. Школяр каже: коли побачив об’яву про вакансію машиніста, одразу з’явилася мрія спробувати себе у цій професії. Хлопець знає історію та назви станцій харківської підземки. Зараз школяр працює над мобільним додатком, який присвятив улюбленій темі.

egor-150x150.png




Єгор Авраменко, школяр
Мне очень понравилось! Я в шоке пока что. В первый раз в жизни, еще никогда в не пробовал в кабине ездить. Очень классно. Просто увлекает, интересно, движется всё и ты этим управляешь, это очень захватывает.*





sergej-2-150x150.png




Сергій Рівчак, машиніст-інструктор КП “Харківський метрополітен”
Егору я показывал основные органы управления, хотя он уже сам владел этой информацией. Как поезд приводиться в движение, как производиться пневматическое торможение, электродинамическое торможение.



У межах бюджета участі в Харкові тривають зйомки телевізійного проєкту, який здійснює дитячі мрії. Організатори коментують: зібрали близько шістдесяти заявок на участь у програмі та вже обрали шістьох активних героїв із незвичайними захопленнями. Серед них був і Єгор.

alina-150x150.png




Аліна Помазан, заступниця директора департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради
6 историй детей, талантливых детей города Харькова, которые имеют не просто мечту, которые имеют взрослую мечту с сильными амбициями, которые имеют высокую реализацию.*



Наталя Авраменко – мати Єгора. Розповідає: побачила об’яву про цей проєкт у соцмережах і одразу вирішили надіслати заявку.

sergej-2-150x150.png




Наталя Авраменко, мати Єгора
Во многом моя мечта, потому что я хотела показать своему сыну, что в этом мире возможно всё. Главное делать то, что он любит, то что ему нравится, то что он хочет и любая мечта может исполнится, у вас к стати тоже.*



До кінця року організатори планують реалізувати мрії усіх учасників, які пройшли кастинг у проекті.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу