Гра в політичні наперстки

Статус: Offline
Реєстрація: 29.11.2012
Повідом.: 4652
Гра в політичні наперстки

Тільки повні дебіли продовжують мрію виграти в наперстки в професійних шулерів, вихованих комсомолом, які продовжуть 27 років керувати цією сурогатною державою, які створили вихованці комсомолу під приХватизацію народного добра. Цю державну структуру вже неможливо реанімувати, як і її попередницю, більшовицьку, в силу проникнення метастазів безвідповідальності по всьому їх тілу. Замість виборів потрібно цю державу знищувати з 100% люстрацією всіх її гвинтиків, впровадженням Народного трибуналу для суду над пройдисвітами з її рядів, зміною Конституції під потреби народу з чіткими вимогами до державних структур та прописаною відповідальністю. До речі, по нинішніх законах навіть Яника немає за що судити. І лиш потім після керування Україною певний час Тимчасовим урядом почати будувати дійсно цивілізовану державу з чіткими формулами відносин між державою та народом. Хто цього не розуміє, є повним ідіотом. І не варто боятися це робити в час фактичної війни, бо її результат залежить від самого народу, а не від псевдодержави Порошенків-Муженків. Та й варто згадати французів, які одночасно брали Бастилії, страчували королів та відправляли Революційну армію під звуки Марсельєзи на зовнішній фронт. А нинішньому нашому ворогу вигідний пройдисвіт Порошенко при владі, який і без наступу кремлівського хана зі своєю ордою в сторону Дніпра добиває зсередини Україну, прикриваючи свою нікчемність постколоніальним лохам різними "безвізами" та "томосами". До речі, ще 2014 року потрібно було задіяти закон "Про колабораціонізм" і вишвирнути попів РПЦ з правового поля в час фактичної війни.
 
Сам писал? Если сам то респект! Такой вариант, к сожалению, практически невероятен, но написано все Правильно
 
Сам писал? Если сам то респект! Такой вариант, к сожалению, практически невероятен, но написано все Правильно
Цей варіант можливий, як "два пальці об асфальт". А про відсутность можливості такого варіанту кричать лиш олігархічні ЗМІ, які нам втюрюють черговий вибір "Кращого серед непідходящих". Я закінчую корегування до видання своєї чергової книги "30 років невігластва та безвідповідальності", де в окремому розділі є і детальна технологія наступного Майдану, який має на меті закінчити Революцію гідності без вождів-самозванців на трибуні. Там все дуже просто і без зайвого гопництва з захопленням будівель та стрілянини. Цим Майданом повинен керувати РОЗУМ, а не ГОНОР Парасюків. Для доказу вивчай історії зміни влади в Чехо-Словаччині, Вірменії чи Монголії. При зацікавленості цього форуму я буду публікувати матеріали з тієї книги. Але цю зацікавленість я можу побачити лиш в конструктиві форумчан, а не в пустому трьопі. А поки що привіт ХПІ, де я вчився в 60-х роках.
 
Цей варіант можливий, як "два пальці об асфальт". А про відсутность можливості такого варіанту кричать лиш олігархічні ЗМІ, які нам втюрюють черговий вибір "Кращого серед непідходящих". Я закінчую корегування до видання своєї чергової книги "30 років невігластва та безвідповідальності", де в окремому розділі є і детальна технологія наступного Майдану, який має на меті закінчити Революцію гідності без вождів-самозванців на трибуні. Там все дуже просто і без зайвого гопництва з захопленням будівель та стрілянини. Цим Майданом повинен керувати РОЗУМ, а не ГОНОР Парасюків. Для доказу вивчай історії зміни влади в Чехо-Словаччині, Вірменії чи Монголії. При зацікавленості цього форуму я буду публікувати матеріали з тієї книги. Але цю зацікавленість я можу побачити лиш в конструктиві форумчан, а не в пустому трьопі. А поки що привіт ХПІ, де я вчився в 60-х роках.

Даже интересно. Извиняюсь, я буду отвечать по-русски, дабы не уподобляться Азирову :D Лично я не вижу, каким образом у нас сейчас возможен майдан даже с организацией и оплатой извне (или изнутри), не говоря уже о полноценной и настоящей революции. Народ настолько не верит в возможность принципиальной смены модели власти, что это практически невозможный сценарий, на мой взгляд. Люди скорее сбегут из страны, чем самоорганизуются и устроят революцию. Что и происходит на данный момент. Опять-таки, кто будет теми лидерами, кто возглавит эту революцию? Всех, кто готов ее возглавить на данный момент, надо отправить на гильотину немедленно после ее победы. Поэтому лично мне даже интересно почитать, как Вы это видете и какие в принципе могут быть механизмы у данного процесса?
 
Даже интересно. Извиняюсь, я буду отвечать по-русски, дабы не уподобляться Азирову :D Лично я не вижу, каким образом у нас сейчас возможен майдан даже с организацией и оплатой извне (или изнутри), не говоря уже о полноценной и настоящей революции. Народ настолько не верит в возможность принципиальной смены модели власти, что это практически невозможный сценарий, на мой взгляд. Люди скорее сбегут из страны, чем самоорганизуются и устроят революцию. Что и происходит на данный момент. Опять-таки, кто будет теми лидерами, кто возглавит эту революцию? Всех, кто готов ее возглавить на данный момент, надо отправить на гильотину немедленно после ее победы. Поэтому лично мне даже интересно почитать, как Вы это видете и какие в принципе могут быть механизмы у данного процесса?
Один з фундаментів, на якому тримаються пройдисвіти при владі - зневіра і опускання клієнта до рівня "щоб не було ще гірше". Я винахідник з великим стажем, а в винахідників є правило - невирішуваних проблем не буває і часто вирішення їх знаходиться в простому рішенні. А втеча людей закордон від вирішення проблем в своєму домі - то є доля бидла, яке спроможне лиш служити комусь.
 
....Я винахідник з великим стажем,.....
Может пиздабол ?
.... втеча людей закордон від вирішення проблем в своєму домі - то є доля бидла, яке спроможне лиш служити комусь.
Дурачина, если тебе цена копейка в базарный день и сам ты ноль без палочки,то на хуя обсуждать молодежь которая знает и умеет на порядок больше чем ты приобрел в своем сраном хпи и просрал в последующие годы ?
 
Один з фундаментів, на якому тримаються пройдисвіти при владі - зневіра і опускання клієнта до рівня "щоб не було ще гірше". Я винахідник з великим стажем, а в винахідників є правило - невирішуваних проблем не буває і часто вирішення їх знаходиться в простому рішенні. А втеча людей закордон від вирішення проблем в своєму домі - то є доля бидла, яке спроможне лиш служити комусь.

Изобретательство и политика - несколько разные вещи. Я тоже считаю, что нерешаемых проблем не бывает. В инженерном деле. В социологии и политике - очень даже бывают. Если народ отчаялся и забил, как можно его заставить подняться на борьбу, да еще, возможно, и жертвуя собой? Большинство в принципе плевало на идеологию, кроме идеологии зарабатывания бабла. Их не соблазнит никакая идея светлого будущего, даже будущего их детей. Годы политики "у кого бабки, тот и прав" сделали свое дело.
 
.... Большинство в принципе плевало на идеологию, кроме идеологии зарабатывания бабла.....
Не уподобляйся недалекому пенсу. Ты мыслишь категориями тех кому далеко за 45. Молодежь сейчас мыслит абсолютно по другому. 50% грамотных людей кому до 28 лет вообще не поняли бы о чем эта тема ,но это не значит что они думают только о деньгах.
 
Не уподобляйся недалекому пенсу. Ты мыслишь категориями тех кому далеко за 45. Молодежь сейчас мыслит абсолютно по другому. 50% грамотных людей кому до 28 лет вообще не поняли бы о чем эта тема ,но это не значит что они думают только о деньгах.

Вот поэтому мне и интересна движущая сила революции. Не вижу я ее :)
 
Пенсионер видит. Я с ним и дискутирую. Ты хоть почитай, в какой диалог влез :D
Ты что дурак ? Пенсионер видит только перспективу внимания к своей персоне. В отличии от тебя я знаю ,что он из себя представляет в реальной жизни и чем занимается.
 
Ты что дурак ? Пенсионер видит только перспективу внимания к своей персоне. В отличии от тебя я знаю ,что он из себя представляет в реальной жизни и чем занимается.

Ну вот шо ты влез? Мне интересно, я хочу послушать. Внимание к своей персоне хотят привлечь все пенсионры :D А вот выражают свои мысли складно далеко не все...
 
Назад
Зверху Знизу