У Харкові священник влаштував погром на кладовищі (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196737
У Харкові священник влаштував погром на кладовищі (відео)

5.11.2018 21:01

У Харкові священник влаштував погром на кладовищі (відео)

Настоятель Олександрівського храму на позашляховику проїхався по 10 могилах

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Настоятель Олександрівського храму на позашляховику проїхався по 10 могилах.

У Харкові священик на позашляховику проїхався по могилах. Пан отець прямував на відспівування померлого, а натомість влаштував справжнє ДТП на цвинтарі №14. Настоятель Олександрівського храму на ХТЗ Михайло Люшуков розтрощив колесами своєї автівки Toyota близько десяти могильних плит.

Хорош, дед! Что ты творишь? Ты сам не выедешь! Побойся Бога!

Ці кадри зафільмували працівники цвинтаря. Кажуть, коли вибігли на галас і побачили моторошну картину, не повірили власним очам.

Сергій, працівник цвинтаря №14

Он просто не соображал, что он сделал. То есть, нормальный, адекватный человек такое бы не допустил. Очень часто мы его здесь все видели – местный. Я даже за сколько лет работаю здесь, первый раз такое.

Всьому виною, впевнені очевидці, – стан батюшки. Люди стверджують, що він був добряче напідпитку. Рідні померлих, могили яких перетворилися на руїни, у відчаї. Олена Чурсіна поховала на цьому цвинтарі чоловіка-афганця. Тоді, пригадує жінка, гранітну плиту допомогли встановити товариші померлого по службі. Родина має намір подати на священика до суду.

Олена Чурсіна, дружина чоловіка, могилу якого зруйнував священик

Кто будет оплачивать? Это 16 лет назад, говорю, помогли афганцы, друзья. А теперь что?

Люди чекали винуватця погрому на цвинтарі, але той так і не з’явився. Тоді вирішили поїхати до нього на роботу. Та у церкві батюшки також не було.

Сергій Кіт, колега священика, який розгромив могили на цвинтарі

Его с утра сразу вызвали на епархиальный суд.

Колега батюшки намагається заспокоїти людей. Та запевняє, що Люшуков відшкодує їм усі збитки. Сам священик свою версію пригоди згодом розповідає журналістам. Стверджує, що був змушений звернути з дороги, бо просто під колеса йому кинулася людина.

Михайло Люшуков, настоятель Олександрівського храму УПЦ Московського патріархату

Когда я хотел выехать назад, но я вышел и все. Можно подумать, что я пьяный. Ну, ситуацию я могу разъяснить. Когда работники кладбища вызвали полицию, меня полиция отвезла на освидетельствование. Я 100% уверен, что никаких алкогольных или наркотических средств там не будет.

У виправдовування священика люди не вірять. Так само і не сумніваються, що його аналізи будуть чистими. Дійсно, в поліції надали результати експертизи, згідно з якими отець Михайло був тверезий. В минулому батюшка потрапляв в ДТП у нетверезому стані – тоді на нього склали адмінпротокол. Це підтверджує і сам священик. Єдине, чого бажають люди, щоб він відшкодував їм збитки і відбудував все, що розтрощив.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу