Що ж за менталитет такий?

Статус: Online
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 26168
Що ж за менталитет такий?

чистив недалеко озерце невеличке для ковзанів. звичайно по ідеальному льоду критих катків круто, але під небом на свіжому повітрі краще. да й катаю я так, що товпа нубів поряд заважає( а я їм), та повна відсутність перешкод засмучує( мені б пострибати, послаломити).
ах да, щось я відійшов від теми. робив я каток на тому озерці - чистив, підметав, заливав. позавчора останній раз чистив та заливав, три години витратив. сьогодні прийшов - а там глибокі сліди вело-дрифту від зубатої зимової резини. доки я чистив поряд дрифтили 3 долбойоби, бачили більшу частину часу мою працю. виходить одразу як пішов, вони й зіпсували усе, інакше б замерзло до ранку.
там ціле озеро, а вони на 15х15м клаптик мій полізли... я хуєю



пс - підкажіть чи є на журці зараз чищене місце та де? згоден допомагати чистити після снігопадів, якщо лопату дасте. у хпі якось не дуже хочеться - льод там якийсь чудний, з ямами
 
А почему с этими долбойобами не поговорить об этом?
 
чистив недалеко озерце невеличке для ковзанів. звичайно по ідеальному льоду критих катків круто, але під небом на свіжому повітрі краще. да й катаю я так, що товпа нубів поряд заважає( а я їм), та повна відсутність перешкод засмучує( мені б пострибати, послаломити).
ах да, щось я відійшов від теми. робив я каток на тому озерці - чистив, підметав, заливав. позавчора останній раз чистив та заливав, три години витратив. сьогодні прийшов - а там глибокі сліди вело-дрифту від зубатої зимової резини. доки я чистив поряд дрифтили 3 долбойоби, бачили більшу частину часу мою працю. виходить одразу як пішов, вони й зіпсували усе, інакше б замерзло до ранку.
там ціле озеро, а вони на 15х15м клаптик мій полізли... я хуєю

Все велопедисты - вежливы и адекватны, да :D
 
ТС, дык ты-же сам велосипедист.
 
робив я каток - чистив, підметав, заливав. позавчора останній раз чистив та заливав, три години витратив.

І все це відбувалося навпроти пам"ятника Леніну. І що за люди?:confused::D
 
Назад
Зверху Знизу