Как вы думаете, является ли Кличко патриотом Украины?

Как вы думаете, является ли Кличко патриотом Украины?

  • Да, является.

    Голосів: 44 34.6%
  • Нет, не является.

    Голосів: 83 65.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    127
Статус: Offline
Реєстрація: 27.12.2012
Повідом.: 4770
Как вы думаете, является ли Кличко патриотом Украины?

Не на словах, а на деле..

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Я стою на Майдане, но думаю о своих детях, — сейчас они вместе с моей женой Натальей находятся у моего брата Владимира во Флориде.
Лидер партии «УДАР» Виталий Кличко считает, что для его детей будет лучше, если они сейчас будут находиться во Флориде (США), куда он отправил их вместе с женой.
Возникает вопрос: а как насчет других ребят, кот. стояли на майдане, которых он туда вывел - их детям где лучше находится?

Далее,
Рівень споживання алкоголю в Україні є одним з найвищих у світі і становить близько 20 літрів абсолютного спирту на душу населення в рік.
Щороку через алкоголізм в Україні помирає понад 40 тисяч людей, за даними Національної ради з питань охорони здоров'я.

1384770684_0.jpg


curve_ru.gif


З.Ы. Имхо, патриот не занимался бы рекламой того, что убивает украинцев..
Интересно узнать ваше мнение.
 
Останнє редагування:
Тебе-то какое дело, или Кличко и твою жопу вывел на майдан?:D

Лучше фапай на Николая Яныча Дапашливы и его сыночка, постоянно проживающего в Австрии.
 
З.Ы. Имхо, патриот не занимался бы рекламой того, что убивает украинцев..
Интересно узнать ваше мнение.

да просто человек не занимался бы тем, что убивает других - подобных ему
 
Я знаю чого точно патріот не робитиме, патріот не брехатиме, що його діти знаходяться в країні, хоча насправді в однієї йобарь в Кореї, а друга в гейропі тусує. Кличко чесно заявив де будуть його чада, тому уже респект:клас:
 
Я знаю чого точно патріот не робитиме, патріот не брехатиме, що його діти знаходяться в країні, хоча насправді в однієї йобарь в Кореї, а друга в гейропі тусує. Кличко чесно заявив де будуть його чада, тому уже респект:клас:

Фарионша тоже честно заявила, что она ни разу не коммуняка

Задолбали свидомые своей *честностью*
 
Фарионша тоже честно заявила, что она ни разу не коммуняка

Задолбали свидомые своей *честностью*
Фаріонша попалася на піздьожі вона своє отримала, тому сидить тихо і не висовується.
 
Одни и те же дешевые тролли партии регионов, в каждой теме та же компания.
 
Фарионша тоже честно заявила, что она ни разу не коммуняка

Задолбали свидомые своей *честностью*
ППКС! :клас:
Одни и те же дешевыве тролли партии регионов, в каждой теме та же компания.
Зато ты один недешевый, а дорого проплаченный свидомитами тролль :ги:
 
Ложь - лицо свидомых.Это факт.

--QOdRudKVk
піздьож це до вас русскоміровських лаптів, дата 20 листопада це якраз той період коли стало остаточно відомо про її комуністичне минуле, до того це була не підтверджена інфа. Але саме 21 листопада коли з'явилась її заява де вона сама визнала себе колишньою комуністкою , з цього моменту вона і зникла.:)
Для повної картини.
Учора, 20 листопада стало відомо, що протоколи засідань парткому Львівського державного університету ім. І. Франка, а також засідань комітету комсомолу цього вишу, отримані офіційним шляхом в Державному архіві Львівської області, підтверджують членство нинішнього народного депутата від ВО «Свобода» Ірини Фаріон у Комуністичній партії Радянського Союзу.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Бачиш лише 20 листопада стало відомо.
 
Одни и те же дешевые тролли партии регионов, в каждой теме та же компания.
ты свой ник видел?:)

ППКС! :клас:

Зато ты один недешевый, а дорого проплаченный свидомитами тролль :ги:
сейчас революцьонер личий тебя в свою логическую цепочку заключит
Опять *мамаду* (был такой юзер, пенсионер говорят) окрестит:клас::D



піздьож це до вас русскоміровських лаптів,

зай
тебя как величать, ммм? Я же могу хоть в гиперболе, хоть по факту.
Ты там клаву немножко протри, а?

Следи за молоточком:
дата 20 листопада це якраз той період коли стало остаточно відомо про її комуністичне минуле, до того це була не підтверджена інфа.

а если бы служба не сработала, так бы и продолжала вам лапшу вешать под storm of applause:вітаю:

Але саме 21 листопада коли з'явилась її заява де вона сама визнала себе колишньою комуністкою , з цього моменту вона і зникла.:)
Для повної картини..

тебе, сердешному, для полной картины материал из Рады поднять, где прокурор речь толкает?
 
Останнє редагування:
Одни и те же физиономии, одни и те же фразы из методички, одни и те же слова-маркеры... ПРегиональные боты, вы все сдельно работаете или от гор/облсовета за спасибо? :D
 
так, поки немає доказів

альо, гараж

Але саме 21 листопада коли з'явилась її заява де вона сама визнала себе колишньою комуністкою , з цього моменту вона і зникла.:)
Для повної картини.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Бачиш лише 20 листопада стало відомо.
це лише піздьож, на зразок твого на форумі.
клаву почисть

Її помічника вже вибрали в раду майдана Львова...:D

это их дело
Нам до говерлян дела нет
Пусть себе хоть ножи в горла все вставят под мантру:D
 
Назад
Зверху Знизу