Українська влада хоче знати діагноз Тимошенко будь-яким шляхом

Статус: Offline
Реєстрація: 22.05.2011
Повідом.: 42709
Українська влада хоче знати діагноз Тимошенко будь-яким шляхом

12.02.2012 08:03
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Міністерство охорони здоров’я України вимагає від іноземних лікарів, які у Качанівській колонії Харкова оглядатимуть екс-прем’єр-міністра України Юлію ТИМОШЕНКО, розкрити її діагноз українським лікарям.

Про це кореспонденту УНІАН заявив захисник Ю.ТИМОШЕНКО, народний депутат України Сергій ВЛАСЕНКО.

«У мене є інформація, я не стверджую, що вона стовідсотково достовірна, але вона із джерела, якому я беззаперечно довіряю, це джерело з надр Міністерства охорони здоров’я. Згідно з інформацією мого джерела, станом на позавчора МОЗ вимагало від іноземних лікарів через представників посольств, якщо ТИМОШЕНКО допустить лише іноземних лікарів до свого огляду, то тоді вони хотіли підписати з ними угоду, щоб вони, іноземні лікарі, розкрили діагноз ТИМОШЕНКО українським лікарям», - сказав С.ВЛАСЕНКО.

Він висловив обурення цією вимогою і наголосив, що такі дії суперечать законодавству. «Це взагалі абсурд, це порушення базового принципу лікування, принципу лікарської таємниці. Якщо пацієнт довіряє тільки цьому лікарю, то він не має права навіть своєму колезі розголошувати діагноз, а вони цього вимагають», - наголосив С.ВЛАСЕНКО.
 
Его не узнать, потому что его нет.
 
Этот цирк уже под..бал.
Поневоле заподозришь симуляцию чистейшей воды. Любому челу, если "настолько плохо" будет абсолютно пох, кто его будет лечить , лишь бы страдания прекратить...
А эта все страдает, страдает, страдает.. Уже который месяц ..
 
У ТЮВа Шлангит, тяжелейшая форма, лечится трудотерапией.
 
издевательства над больной женщиной продолжаются - позор стране ,позор народу... такое впечатления что у этого народа не было матери и он родился
из бутылки водки.....


Эта тётя наебала всю страну, как впрочем и остальные до неё и после неё:(
в ад, только в ад:yahoo:
 
Назад
Зверху Знизу