• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Франція як лайфхак Швейцарії

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Франція як лайфхак Швейцарії

Можу, друзі, трохи розповісти про деякі хитрощі, якими можна зменьшити витрати від подорожей по Швейцарії.

Ну по-перше, треба їжу покупати у COOPS си інших сетьових мережах, але ніяк не у кафе, бо там найпрстіша піца може коштувать 50 евро (особливо якщо це який небудь Маттерхорн, заточений на вибивання грошей із туристів). Ну це, я вважаю, зрозуміло будь кому. До речі сувеніри теж можна у COOPS придбати значно дешевше, ніж на вулиці.

Другий засіб єкономії - можна користуватися німецьким ФліксБасом чи турецькми Метро та їздити з одного швейцарського міста до іншого через Німетчину. Це виходе значно дешевше, ніж беспосередньо користуватися швейцарським транспортом. Особливо залізничним.

Ще одна дуже цікава фішка - виїзжати ночувати у Францію, це мій найулюблений і найпростіший засіб єкономії. Тут єкономія буде щонайменьше у десять разів.

 
їздити з одного швейцарського міста до іншого через Німетчину

Такого лайфхака я ще не бачив.

Якось так?

6cbcea.jpg
 
саме так, через Мюнхен (точніше через Минингем под Мюнхеном) - буде значно дешевше.
 
Про дешевше у Швейцарії, у франкомовній. Транспорт безкоштовний, якщо ви жити будете десь. В готелі треба просто взяти картку. Поїсти можно і смачно та З комфортом в корейських або турецьких малюсеньких їдальнях за 5 франків, і набагато краще ніж автор робив та купляв в супермаркетах їжу яку не можна їсти. Не 50. В ресторані середнього класу - ну 15 - 20.
 
Ще одна дуже цікава фішка - виїзжати ночувати у Францію, це мій найулюблений і найпростіший засіб єкономії. Тут єкономія буде щонайменьше у десять разів.



А если ночевать в Украине будет совсем недорого))))) Летом))) КОгда за отопление не нужно платить))))
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу