Харкову - Зелений референдум

Doppelgаnger

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 25.06.2010
Повідом.: 14
Харкову - Зелений референдум

Харківська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" ініціює місцевий референдум щодо мораторію на зменшення зелених зон міста, а також повної заборони забудови за рахунок існуючих насаджень.
Після Парку Горького та Лісопарку лісоруби з Харківської міськради візьмуться за Сад Шевченка, "Зелений Гай", Парк Маяковського...

Прийди 6 квітня на установчі збори за зелений рефрендум!

Місце проведення: м. "Радянська", вул. Університетська 25, приміщення УКЦ "Юність".

Час початку реєстрації: 18.00

Для реєстрації необхідно мати із собою паспорт із Харківською реєстрацією!

Від себе додам: можна днями сидіти на форумах і скаржитись на погане життя, так треба хоча б щось зробити для покращення ситуації, що наразі склалась.

Не будь байдужим! Своєю присутністю ти допоможеш зберегти легені Харкова!
 
"Свобода" грозилась восстановить трамвайную люнию на Пушкинской. Где она?
 
она тебе сильно нужна? :ги:
 
"Свобода" грозилась восстановить трамвайную люнию на Пушкинской. Где она?

А де підтримка місцевої громади в цьому питанні? Свобода, нажаль, не представлена в міськраді і тим паче не має більшості.
 
А де підтримка місцевої громади в цьому питанні? Свобода, нажаль, не представлена в міськраді і тим паче не має більшості.

Я уверен, что минимум полгорода за восстановление линии. Но только ради нее многие за "Свободу" голосовать не буду, я в том числе
 
Пусть сначала за карпатские леса подписываются - а то при следующем наводнении зушников в Польшу смоет
 
Если "Свобода", объявляя такое предложение, не согласовывает свои действия с другими организациями, например, с Зеленым фронтом, то это похоже на чисто политическое мероприятие "Свободы" , а не желание провести референдум..
 
Если "Свобода", объявляя такое предложение, не согласовывает свои действия с другими организациями, например, с Зеленым фронтом, то это похоже на чисто политическое мероприятие "Свободы" , а не желание провести референдум..
Зелений фронт, Батьківщина, Народний рух та ін. запрошені до участі. А от чи прийдуть вони, це вже інше питання. Нажаль, в Харкові окрім Свободи, публічною опозиційною діяльністю ніхто не займається.
 
Зелений фронт, Батьківщина, Народний рух та ін. запрошені до участі. А от чи прийдуть вони, це вже інше питання. Нажаль, в Харкові окрім Свободи, публічною опозиційною діяльністю ніхто не займається.

Самое ужасное то, что из адекватных политсил ей никто не занимается. Хотя бы Партия Зеленых занялась

А кто там еще есть?

Увы, никто
 
Зелений фронт, Батьківщина, Народний рух та ін. запрошені до участі. А от чи прийдуть вони, це вже інше питання. Нажаль, в Харкові окрім Свободи, публічною опозиційною діяльністю ніхто не займається.

Я же не о том, чтобы пригласить постфактум, а договориться предварительно о согласованных действиях, целях и пр.
 
Это как? Сначала согласовать действия, каждый свои, а потом встречаться? Или встретится все же и выработать на общем собрании совместную концепцию?
П.с. Не слушай меня-игнорируй приглашения постфактум...

Встретиться до объявления, договориться о самом факте, составить план мероприятия, распределении ролей и пр.. И конечно не объявлять о том, что это делается по инициативе одной организации. Иначе это похоже на то, что кто-то желает загребать жар чужими руками..
 
Я же не о том, чтобы пригласить постфактум, а договориться предварительно о согласованных действиях, целях и пр.
Для цього рік тому був створений "комітет порятунку України". Доречі, на погоджувальні ради "зелений фронт" жодного разу не прийшов. І взагалі, "зелений фронт" - суто популістська організація, яка фінансується Аваковим, і тому подає голос тільки коли це вигідно їх босу.
 
"Свобода" грозилась восстановить трамвайную люнию на Пушкинской. Где она?
Свобода при власти?
Я уверен, что минимум полгорода за восстановление линии. Но только ради нее многие за "Свободу" голосовать не буду, я в том числе
Не голосуй, получишь х..., вернее уже получил. Обойдешься без трамвая на Пушкинской,вместо него иди на лавочках по цене вазовского Тазика посиди, может попустит.
 
Назад
Зверху Знизу