Тимошенко знову прем*єр!

Статус: Offline
Реєстрація: 20.07.2006
Повідом.: 1214
Тимошенко знову прем*єр!!!

Сабж
По попереднім підсумкам

Цушко вже злиняв.
 
странные пидсумки...только выборы 5 минут закончились, и никто еще ничего не подсчитывал.
 
1) А что ЦентрИзберком покажет?
2) В 2006-м кажись тоже "знову премъер" :D
 
цього разу "золотих акцій" у парламентської малечі не видно
ні у комуняків ні у Литвина
 
цього разу "золотих акцій" у парламентської малечі не видно
ні у комуняків ні у Литвина

Ия буду три(3) дня подсталом ржать если комуняки продадутся оранжам. Нах их ваще, филиал кпрф. Дядя ЗЮ зло. Как то видил своими глазами как он в футбол играл. Хуево играл
 
комуняк ніхто не купить
якщо говорити про "золоту акцію" то (теоретично) вона може бути тільки у НУ-НС ( але історичний урок Мороза робить це малоймовірним)
 
а що за реакція? окрім Цушка, звичайно...

заява Турчинова - він ніколи не був дурнем, щоб бігти поперед возу
отже "віз" уже на місці
заява штабу ПР ( про збирання мітингу) якщо найперше заговорили про мітинг - значить "жопа"

і чергове нагадування Кириленка БЮТу

цього досить
 
дякую. а що Кириленко нагадав БЮТу? можна лінк?
 
А що саме заявив Турчинов? Або дай будь ласка посилання.
Дуже цікаво.
 
дякую. а що Кириленко нагадав БЮТу? можна лінк?

перепрошую, не можу зараз дати лінк, дуже багато сайтів відкривав-закривав, здається на РБК, звичайно це було не у формі звернення до БЮТу, просто чергове повторення запевнення про швидке створення коаліції, але саме вибраний момент однозначно вказує на БЮТ. ( а кому на разі це цікаво так швидко?)
 
А що саме заявив Турчинов? Або дай будь ласка посилання.
Дуже цікаво.

на УП в новинах заява про те, що текст угоди буде підписаний в приміщенні ВР на засіданні

( що б це мало означати? осягнути не можу, УП гадає що БЮТ "мутить воду") лінків зараз дати не можу я в серфі
 
Сабж
По попереднім підсумкам

Цушко вже злиняв.

во певых на счет премьера-это еще бабка надвое сказала. а во вторых не хорошо в плане воспитанности и приличия говорить о человеке который сильно болеет даже если он тебе не нравится. пусть мне да( и не только)триста раз не нравится Ющ, но если бы он заявил мол - ухожу изза болезни и тд я бы не злорадствовал а чисто по человечески отнесся с пониманием и уважением.....
 
нічого страшного...

доречі, в мене rbk.ua та obozrevalet.com.ua не працюють, мабуть, з четвертої години вечора :(

з.і. те ж саме, думаю, буде з сайтом ЦВК :)
 
Я не знаю, господа, что ВАМ показывают данные экзит-пулов, а лично мне они показывают, что сидит сейчас дядечка Литвин, крутит пальцы на пузе, и ждет гонцов от ПР и НСНУ+БЮТ - кто больше предложит, должностей, и.т.д.
Результатом этих выборов стало то, что "золотая" акция перешла от Мороза к Литвину. Мда... вот чего я таки не ждал...
 
во певых на счет премьера-это еще бабка надвое сказала. а во вторых не хорошо в плане воспитанности и приличия говорить о человеке который сильно болеет даже если он тебе не нравится. пусть мне да( и не только)триста раз не нравится Ющ, но если бы он заявил мол - ухожу изза болезни и тд я бы не злорадствовал а чисто по человечески отнесся с пониманием и уважением.....

не думаю що це із-за хвороби :)
отоб Цушко так і сказав "я не трус, но я боюсь" :D
 
Я не знаю, господа, что ВАМ показывают данные экзит-пулов, а лично мне они показывают, что сидит сейчас дядечка Литвин, крутит пальцы на пузе, и ждет гонцов от ПР и НСНУ+БЮТ - кто больше предложит, должностей, и.т.д.
Результатом этих выборов стало то, что "золотая" акция перешла от Мороза к Литвину. Мда... вот чего я таки не ждал...

А не будет Литвин с ПР - посмотришь. Пример Мороза для него будет показателем, если он не дурак. А он не дурак, не зря же из него Кучма своего приемника готовил, пока Ахметов Кучму не перекупил.
 
Назад
Зверху Знизу