Штурм Краматорска

Не, ну если Путин с талибами хочет повоевать - я только за. Другое дело, излишняя активность России в Афгане - это потенциально испорченные отношения с Пакистаном и Ираном.

Не в Афгане, а на территории Таджикистана или Кыргызстана своих миротворцев поставит :незнаю: Воевать же не обязательно.
 
Не в Афгане, а на территории Таджикистана или Кыргызстана своих миротворцев поставит :незнаю: Воевать же не обязательно.

Гы, только вот ведь незадача, Китай Таджикистан уже чуть ли не своей вотчиной считает. Я же говорю, любые лишние телодвижения России в том регионе портят ее отношения с довольно неслабыми соседями. Так что все правильно, Путин, вперед, борись за Среднюю Азию!
 
Сепаратисти відібрали у видавця газету «Новости Краматорска» - він змушений виїхати з Донеччини

Олександр Толстогузов, видавець і головний редактор газети «Новости Краматорска», що виходить у м.Краматорську (Донецька обл.), був змушений разом з сім'єю виїхати за межі області через тиск і погрози з боку представників так званої «Донецької народної республіки» (ДНР). Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).



Головний редактор повідомив, що за його затримання та доправлення у СБУ м.Слов'янська (Донецька обл.) було призначено винагороду.



«Я з 24 квітня не в Краматорську. На мою адресу було дуже багато погроз, вони і зараз тривають. Погрози з боку ДНР, однозначно. За мною приходили, як мені розповіли і співробітники, і на стоянці автомобільній, і сусіди по будинку озброєні люди, що хотіли заарештувати мене. Призначена ціна якась за те, що мене доставлять в Слов'янське СБУ. Сума йде від 100 тисяч, не знаю чого правда - гривень чи доларів», - розповів Олександр Толстогузов.



Як розповів пан Толстогузов, сайт газети «Новости Краматорска» працював до початку травня і мав проукраїнську позицію. Проте, зауважив він, до 8 травня до редакції прийшли озброєні люди і, погрожуючи, змусили писати тільки позитивні матеріали про ДНР.



«Перед 8 травня до нас прийшли озброєні люди і сказали, якщо ми не почнемо писати все, що вони вимагають, вони нам спалять редакцію і будуть проблеми у співробітників. ДНР приносила свої матеріали, в яких вона хотіла, щоб ми розповідали, яка хороша ДНР і яка погана влада України обрана», - розповідає головред.



Після отриманих погроз Олександр Толстогузов прийняв рішення не випускати друковану версію газети і закрити сайт. «На той момент мене вже не було в редакції, але я управляв нею здалеку. Для того, щоб не піддавати загрозі співробітників редакції і близьких мені людей, я прийняв рішення не випускати газету і закрити сайт. З 8 числа газета не виходила, сайт не працював. Тому що загроза була така - неважливо, що ти сам поїхав, постраждати можуть близькі тобі люди і друзі», - пояснив медійник.



За тиждень, зазначив він, до редакції знову прийшли озброєні люди і змусили співробітників газети працювати на них. «Туди вломилися озброєні люди і вже без мене знайшли там бухгалтера підприємства, модератора в редакції і сказали, якщо ви не будете випускати газету, у вас будуть проблеми аж до фізичного знищення. Зараз сайт працює, випускається газета. Призначили туди керуючого від ДНР. Я сказав, що від цього відходжу, я не хочу брати на себе відповідальність, тому що нам завжди було не по дорозі з терористами», - розповів пан Толстогузов.



Наразі у газеті «Новости Краматорска» призначили нового директора підприємства зі співробітників редакції та наглядача від ДНР. Деякі співробітники, за словами пана Толстогузова, відмовилися працювати під керівництвом ДНР, інші працюють з двох причин - потрібно годувати сім'ї і під загрозою розправи.


Нагадаємо, Олександр Толстогузов також видавець газети оголошень «Привет».

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


сайт Новости Краматорска

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Жизнь Краматорска https://www.facebook.com/groups/fondkrm/
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу