Критика опозиції. Конструктивно, конкретно, свідомо

Статус: Offline
Реєстрація: 07.06.2010
Повідом.: 6848
Критика опозиції. Конструктивно, конкретно, свідомо

Громадо, пропоную в цій темі свідомим громадянам покритикувати чинну опозицію - їх політику та позицію по окремим питанням. Не особистостей!
ОО Батьківщина, ВО Свобода, УДАР Кличко - що у них зайве, чого не вистачає, що роблять так як треба? Якщо можете - сформуйте три основні пропозиції/претензії для них. Наприклад:
1.Відсутність стратегічного та державницького мислення.
2.Імідж політичних лузерів а не гравців.
3.Невміння або небажання впливати на електорат політичних опонентів.
 
Голосование за закон про выборы. Если бы не проголосовали понятно что ПР это сделала бы и без них, но они бы не делили с ними ответственность за эти грязные мажоритарные побоища.
 
Наверно я в этой теме не участвую. Свидомо у меня не получится.
І правильно. Мета теми - самокритика.

Голосование за закон про выборы. Если бы не проголосовали понятно что ПР это сделала бы и без них, но они бы не делили с ними ответственность за эти грязные мажоритарные побоища.
Так, закон це помилка. А скажіть, які мають бути перші дії влади, яка зараз є опозицією після краху ПР?
 
Особисто я вважаю що "Свобода" єдина з опозиційних сил має державницьке мислення. Навіть опоненти не сумніваються що якщо вони отримують усю владу то це буде саме влада. Страшна для українофобів, націоналістична, безкомпромісна та жорстка державна влада. Вони мають своє бачення Конституції, своє бачення розвитку держави, своє бачення України. Комусь це бачення може не подобатися але воно є.
Водночас не думаю що мудре рішення давати націоналістам усю владу.
Тільки на базі партнерства ідеологічно різних але однаково проукраїнських політичних сил можна забезпечити всебічний розвиток української нації, максимальну реалізацію потенціалу України, справедливість мир та злагоду на нашій землі.
 
Громадо, пропоную в цій темі свідомим громадянам покритикувати чинну опозицію - їх політику та позицію по окремим питанням. Не особистостей!
ОО Батьківщина, ВО Свобода, УДАР Кличко - що у них зайве, чого не вистачає, що роблять так як треба? Якщо можете - сформуйте три основні пропозиції/претензії для них. Наприклад:
1.Відсутність стратегічного та державницького мислення.
2.Імідж політичних лузерів а не гравців.
3.Невміння або небажання впливати на електорат політичних опонентів.
Те же яйца, только в профиль. Пидарасы, что ж.
 
к Тимошенко отношусь и относился негативно. К Ющенко стал тоже негативно относится за то, что спелся с Яныком. Яценюк доверия не внушает. Все трое были на самом верху политического олимпа. комуняк за опозицию не считаю. Тягнибок и Гриценко заслуживают внимания
 
Громадо, пропоную в цій темі свідомим громадянам покритикувати чинну опозицію - їх політику та позицію по окремим питанням. Не особистостей!
" свідомим громадянам":rolleyes:
Обратная сторона партии регионов.
Вытащенные из нафталинового чулана коммуноподобные тролли.
Мутный проект непонятных игроков с очевидными целями.
 
Останнє редагування:
Панове, я розумію ваш політичний скепсис, але ви впевнені що маєте на нього право? У сенсі без варіантів народ спочатку має сформулювати що він хоче, тоді це можна виконувати. А не так депресивно.
 
Панове, я розумію ваш політичний скепсис, але ви впевнені що маєте на нього право? У сенсі без варіантів народ спочатку має сформулювати що він хоче, тоді це можна виконувати. А не так депресивно.

Каким образом народ должен формулюваты?"Народ челом бьёт..."что ли?
 
Каким образом народ должен формулюваты?"Народ челом бьёт..."что ли?
Ми ж не в Московському Царстві :) Напаки, народ як джерело суверенітету має бути і джерелом ідей по розвитку держави.
 
где оппозиция, где? в нашей стране есть три силы это Президент , олигархи и лобби РФ ... сейчас олигархи торгуются , отсюда и новости про "закрытие" кипрской дыры и прочее ... "Свобода" пока темная лошадка, но про финансирование этой силы ходят плохие слухи... надо ждать того как они себя проявят... для меня индикатор это голосование по некоторым экономически значимым решениям ... ничего от этого созыва не жду ...
 
Напаки, народ як джерело суверенітету має бути і джерелом ідей по розвитку держави.
... Все правильно. Вот только как при этом правильно определить конструктивность и деструктивность идеи? ...
 
... Все правильно. Вот только как при этом правильно определить конструктивность и деструктивность идеи? ...

только опытным путем. По другому никак

А еще лучше - на примере других.
 
Anděl;32370061 сказав(ла):
только опытным путем. По другому никак
... Ну, да. Один опыт уже решили поставить 21 год назад. Эксперимент продолжается, а ожидаемых результатов пока не видно ...

Anděl;32370061 сказав(ла):
А еще лучше - на примере других.
... Для этого надо быть не просто умным, но и мудрым. Это явно не про нас ...
 
Назад
Зверху Знизу