Поясніть мені …

Лишь бы не было мовы, а остальное пофиг. Вот это я понимаю. Вот это высшая степень. ПР одобряэ.
 
зато все больше схидняков голосует за Свободу и это не может не радовать.
может скоро вешать начнем
 
Від автора: Переформулюю питання так. Ви ж самі розумієте, що Партія регіонів й ті самі комуністи є далеко не ідеальними, то чого на їхньому фоні не спостерігається еволюції. Чому не спостерігається появи сил, які мали б ті самі цінності (російська мова, російська культура), але могли мислити іншими категоріями. Чи хоча б з"явилися нові політики, молоді політики, здатні діяти по іншому?

Про себе:
В 2004 році голосував за вже екс-президента Ющенка, але коли відбувались вибори 2010 року я не віддав свій голос ані Тимошенко, ані Януковичу. Не вибирав гірше чи краще зло. Відбулась невеличка еволюція, і з"явилися дві сили, за які я можу, в однаковій мірі, проголосувати. Хоч і розумію, що в них теж є багато сумнівних людей, але це вже не є Батьківщиною формату 2007 року)

Від автора: Переформулюю питання так. Ви ж самі розумієте, що Партія регіонів й ті самі комуністи є далеко не ідеальними, то чого на їхньому фоні не спостерігається еволюції. Чому не спостерігається появи сил, які мали б ті самі цінності (російська мова, російська культура), але могли мислити іншими категоріями. Чи хоча б з"явилися нові політики, молоді політики, здатні діяти по іншому?

Про себе:
В 2004 році голосував за вже екс-президента Ющенка, але коли відбувались вибори 2010 року я не віддав свій голос ані Тимошенко, ані Януковичу. Не вибирав гірше чи краще зло. Відбулась невеличка еволюція, і з"явилися дві сили, за які я можу, в однаковій мірі, проголосувати. Хоч і розумію, що в них теж є багато сумнівних людей, але це вже не є Батьківщиною формату 2007 року)

нашему ТСу никак не врубиться почему они голосуют за своих и не голосуют за чужих .да потому что гусь свинье не товаришь.Когда наши молодогвардейцы воевали с гитлеровцами,тогда ваши бандеровцы были полицаями и помогали немцам в "бабьем яру" .ТС ты че совсем дурак? Элементарного не врубаешь))) ...Проклятый йододефицит

Війна, то окрема тєма. В мене два дідусі та дві бабусі виростали напівсиротами. І ніхто з роду не був ні в УПА чи на стороні поліцаївщини. То прошу не плутати грішне з праведним. Тримайтесь, будь-ласка, посту)
 
....К кому сердце тянется, за тех и голосуем. .....
Я бы сказал, что это и весь ответ... в этом деле знать, понимать и даже видеть не нужно... все сделает сердце. Главное почувствовать тянется или не тянется.:D
 
Назад
Зверху Знизу