Хорошиє русскіє єсть!

Статус: Offline
Реєстрація: 26.04.2019
Повідом.: 16819
Хорошиє русскіє єсть!

Хочу побачить хороших русскіх, котрі вже закликають до акції протесту проти у зв’язку з підготовкою Росії до війни з Україною.

Адже немає поганих націй, є лише окремі погані люди (с)
То покажіть мені будьласочка, де на таких рускіх подивитись можна.

44f816efdbc6db324d8159.gif
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

edited_image-2-1.jpg
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

ты инсайдер или попиздеть?
Відкрий гугл та почитай топ новин про Україну та Європу.
Концентрування військ РФ на кордоні з Україною як в 2014 році - це попіздєть чи інсайд?

Сука, у кожного є доступ до всієї інформації, але схоже що більшість дальше "фішкі нєт" не ходить :рл:
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

ПОвернемось до теми:

Хочу побачить хороших русскіх, котрі вже закликають до акції протесту проти у зв’язку з підготовкою Росії до війни з Україною.
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Чи може ви хочете сказати що таких рускіх немає?
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

до акції протесту проти у зв’язку з підготовкою Росії до війни з Україною.
Значить або буде війна або ти хуєсос, ок? Ну давай так, без задньої? не трошки а так чи ні - викл/вкл!
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Значить або буде війна або ти хуєсос, ок? Ну давай так, без задньої? не трошки а так чи ні - викл/вкл!

:кручусь:
Лусь ватнік.

Ватніки намагаються відвести тему в бік. Але!

Хочу побачить хороших русскіх, котрі вже закликають до акції протесту проти у зв’язку з підготовкою Росії до війни з Україною.
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

ворог намагається відвести тему в бік.

Повертаємось.

Хочу побачить хороших русскіх, котрі вже закликають до акції протесту проти у зв’язку з підготовкою Росії до війни з Україною.
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

підготовкою Росії до війни з Україною.
Ти або дибіл або?
Це все одно що я тебе спитаю: а ти ведеш підготовку до смерті себе або близьких?
Ти як на це відповіси?
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

диванные войска опять елозят на заднице? Купите новый диван и воюйте дальше, или кому-то его везут и уже нет сил ждать?

Как темы подымать - так первый в ряду, а как пойти вломить тем, про кого пишет - так щенячий визг и под кровать зассавшись.
Согласен - ныть не мешки ворочать. Пока ребята дают отпор, сменошапочники думают какую шапку одеть шоб не вломили и не пришлось вылазить из под кровати. Попутно пытаясь погавкать в толпу, шоб не поняли шо зассыка
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

також замислювався над цим питанням-і ні одного росіянина , протестуючого проти воєнного вторгнення рф в Україну..
 
Назад
Зверху Знизу