Чому Порошенко і Матіос так бояться добровольців?

Порошенко боится добровольцев, а янелох их сажает и запугивает с помошью 100% своих сбу и прокуратуры, потому что не боится.
 
Ну, ось, нарешті в ОП поставили правильне питання щодо засуджених при Порошенко добробатівців та визначення їхнього статусу.

В Офисе президента обсудили вопросы разработки законопроектов, решающих проблемы уголовного преследования участников боевых действий.
Глава комитета освобождения политзаключенных, правозащитница Татьяна Близнюк отметила важность решения проблемы ранее судимых добровольцев и активистов.

"Люди, которых мы защищаем, почти все являются ветеранами как из добровольческих подразделений, так и из подразделений МВД и ВСУ. Ситуация вопиющая. Очень важно собираться и решать этот вопрос. Люди годами находятся под стражей. Необходим более действенный контакт с генпрокурором, чтобы прокуроры могли пойти нам навстречу и изменить меры тем добровольцам, патриотам, которые более двух лет находятся под стражей", - сказала Близнюк.

Адвокаты добровольцев и общественных активистов передали представителю Генеральной прокуратуры Украины материалы производств, открытых по их подзащитным.

Как отмечается, участники совещания решили создать рабочую группу для подготовки законопроектов, которые решат проблемы уголовного преследования добровольцев. В ее состав вошли: доброволец Евгений Дикий, представитель Службы внешней разведки Василий Вовк, представители Комитета по вопросам социальной политики и защиты прав ветеранов, а также общественной организации "Юридическая сотня".
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Та іще і злився, бо на моє запитання у тебе не має відповіді...
Що я бачу...

В Офисе президента обсудили вопросы разработки законопроектов, решающих проблемы уголовного преследования участников боевых действий.
Читав, ужє наче збираються переслідувати за знищення ворогів, невже то правда? Може то брешуть?
 
Террористов, повинных в смерти простых украинцев, выпускают под личные обязательства, а патриотам реальную посадку в СИЗО организовывают.

А що корегувальник обстрілу Маріуполя у буцигарні?
 
Неее, он сепар, потому и выпустили.

У світлі останніх модних трендів вони, повстанці проти кровавого режиму який розвязав громадянський конфліхт:рл:, отак.
І як годиться зараз почнуть судити тих хто покусився на "братів" які приїхали на допомогу "народу ЛуганДонському" у барьбе с хунтой. Веселуха набираеть обороты!
 
Що я бачу...


Читав, ужє наче збираються переслідувати за знищення ворогів, невже то правда? Може то брешуть?

:іржач:
Ти працюєш таки на те, щоб добробатівців, яких засудили по законах мирного часу не відпускали із в"язниць, куди засадил їх Пеця, через те, що побоюєшся за його майбутнє?
 
Бывший командир штурмовой роты батальона "Айдар" Игорь Лапин рассказал, что во время боев за луганский аэропорт его бойцы захватили раненых российских наемников, один из которых позже умер. Служба безопасности Украины, по словам Лапина, расследует дело об убийстве российских наемников и вызывает для допроса его бывших подчиненных.
Больше читайте тут:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Ось щоб не було більше таких допитів і збиралися в ОП, щоб внести відповідні зміни до закондавства щодо участі добробатівців у бойових діях і зняти звинувачення, яких за часів президентства Порошенко пред"являли добробатівцям, засуджуючи їх за законами мирного часу.
Нагадую, в стартпості є свідчення колишнього нач.штабу Айдару Лихоліта про засудження 8000 добробатівців і оголошення підозри 20 000 добробатівцям.
Але для петерастів це недосяжне для розуміння... Приходиться роз"яснювати такі прості речі.
 
Но это же явное вранье.
:D Ога... Лихоліт, якого депутатам вдалося в буквальному сенсі вирвати із буцигарні, бреше, а ти знаєш точну точну кількість ув"язнених добробатівців... :D Тоді наведи кількість ув"язнених добробатівців, будь ласка... :D
Або припини займатися звичайним троллізмом...
Не наведеш, тоді розумію, що ти маєш бажання, щоб я і тебе забанив... Не сумнівайся, рука у мене не здригнеться... :D
 
Изменения в законодательство никак не помешают этим допросам. Вообще никак.
Ну, да... Ти у нас відомий правознавець, але я бачу із твоїх дописів, що ти здуваєшся і починаєш займатия простим накидуванням гівна на вентилятор... :D
 
То, что ничем не доказано, опровергать ненужно.
Доведено і вже давно. І з цього приводу і збиралися в ОП, щоб визволити усіх добробатівців загратованих за законами мирного часу, в тому числі і оголосити амністію тим, хто знаходиться за гратами більше 2-х років...
 
:іржач:
Ти працюєш таки на те, щоб добробатівців, яких засудили по законах мирного часу не відпускали із в"язниць, куди засадил їх Пеця, через те, що побоюєшся за його майбутнє?

Те що Петько тобі у щі нагадив мене не хвилює, зовсім, від терміну взагалі.:нудно:
 
Какая отличная тема. Только добавилось уже совсем ватное, про америка во всем виновата.
 
Те що Петько тобі у щі нагадив мене не хвилює, зовсім, від терміну взагалі
Це ж одразу видно, що ти не був учасником майдану і не тебе Порох обдурив обіцянками, а сам із сворою Свинарчукив грабував та мародерив Україну...
Ось як сепарське кубло перелякалося за Пецю, бо вийдуть заховані ним за грати добровольці та поквитаються з ними за усе....
 
Це ж одразу видно, що ти не був учасником майдану і не тебе Порох обдурив обіцянками, а сам із сворою Свинарчукив грабував та мародерив Україну...
Ось як сепарське кубло перелякалося за Пецю, бо вийдуть заховані ним за грати добровольці та поквитаються з ними за усе....

Щось ти так хворобливо переймаєшся за того Петька? Не час тобі звернутись до фахівців?:незнаю:
 
Щось ти так хворобливо переймаєшся за того Петька? Не час тобі звернутись до фахівців?
А я не переймаюся... Хочу, щоб він відповів за своє мародерство на крові, як і усі риги...
 
Назад
Зверху Знизу