В АМК оспаривают решение о создании в области КП «Ритуал»

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196706
В АМК оспаривают решение о создании в области КП «Ритуал»

22.05.2013 16:36

Начальник Харьковского областного территориального отделения АМКУ Анатолий Косолапов заявил, что создание нового коммунального предприятия не было согласовано с антимонопольщиками


photo_big.jpg


Анатолий Косолапов начальник Харьковского областного территориального отделения АМКУ: Мною були підписані рекомендації на обласну раду щодо внесення змін до рішення. На сьогоднішній день матеріали по цьому рішенню передані до комітету Антимонопольного, і розгляд цієї справи знаходиться на розгляді АМКУ. Не можу проаналізувати, які будуть наслідки. Але я керуюсь нормативами чинного законодавства і виконую функції держави у сфері розвитку конкуренції. У даному вигляді я вбачаю, що створення такої структури буде обмежувати конкуренцію на даному ринку, тим більше, що це специфічний ринок, що стосується болі тих людей, рідні яких помирають

Напомним, решение о создании в области КП «Ритуал» было принято 25 апреля на заседании сессии областного совета. Предприятие пока не заработало. По задумке, оно должно будет следить за содержанием и благоустройством ритуальных объектов.


Екатерина Морозова

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Область хотят отдать тоже Фиксе?
 
уже несут чемоданчик согласовывать...
 
Ничего, занесут чемоданчик и похоронный гепапедерарий будет и в области.
 
Назад
Зверху Знизу