ЕН 1 группа

Статус: Offline
Реєстрація: 23.08.2004
Повідом.: 264
ЕН 1 группа

хочу заняться грузоперевозками на газели. вопрос какие налоги прийдется платить и примерно сколько это по деньгам? (как я понимаю открытие флп на едином налоге 1 категории, соц пакет, экологический сбор).
 
Останнє редагування модератором:
Нет. 2-я либо 3-я группа. 2-я группа ЕН - 215 грн. в месяц + ЕСВ (372,33 грн. по состоянию на 1 января., 3-я группа - 5% от дохода + тот же ЕСВ,
 
Оплата ЕН 1 группа

Подскажите оплата единого налога 1 группа 10% от мин. з/п 107 грн. за январь и февраль оплачивать на какие счета и в какие сроки?
 
на счета уплаты ЕН своего района в срок до 20 числа текущего месяца (включительно) - 20.01.12 - за январь, 20.02.12 - за февраль и т.п. Если 20 число выпадает на выходной день, срок оплаты не переносится
 
подскажите реквизиты для уплаты ЕН 1 группа в налоговую киевско района
 
переход с 2 на 1 группу

возможен ли переход с 2 на 1 группу ЕН .Кокда подавал заявление ЕН ,сказали у вас есть производство столярных изделий-- это 2 группа ,но работаю сам ,без наемных лиц и оборот менее 100 тыс .В газете прочитал, что производство возможно отнести и к 1 группе ,так ли это .В налоговую еще не ходил ,не спрашивал ,может кто сталкивался с этим ?
 
Вряд-ли. В первой группе - торговля на рынке и бытовые услуги, а у вас - работы и производство.
 
Подскажите пожалуйста, ЧП на едином первая группа, прописан в Чугуеве, зарегестрирован в Чугуевской ОГНИ, есть в этом же городе адрес по которому арендую помещение и работаю.
В данный момент нашёл помещение в Харькове и хочу работать там, что для этого нужно???? Как всё сделать быстро и правильно???



Никто ничего не может подсказать или я что то не так спросил????

сюда пишем все пытання по 1 группе
 
Останнє редагування модератором:
скажите, если я торгую на рынке (1группа), какую официальную бумажку об оплате нужно выдать покупателю, если он попросит?
 
товарный чек, либо квитанция в котором указаны регистрационные данные, наименование товара, кол-во, цена и сумма
 
товарный чек, либо квитанция в котором указаны регистрационные данные, наименование товара, кол-во, цена и сумма

А эти товарные чеки и квитанции продаются в Факторе? Или самому нужно составить такой корешок документа?

И, нужно ли их выдавать, если покупатель не попросил?
 
А эти товарные чеки и квитанции продаются в Факторе? Или самому нужно составить такой корешок документа?

И, нужно ли их выдавать, если покупатель не попросил?

Да. Их можно купить в Факторе или в любом канцелярском магазине. Чек выдается покупателю по его требованию согласно закона о защите прав потребителей. Если не требует, то оно вам надо
 
спасибо! Теперь все понятно!
 
уже никто ничо не предлагаить...ибо - насмерть
 
эээээ нееет...все по справедливости, барышня уже была предупреждена кадато...и не успев выйти из отсидки, опять за свое...да так активно шо семками наплевала...ну а шо робыть? кому щаз лехко:) Эх, зря в нашей стране смертную казнь отменили...ой зря....правда и я не президент...что тоже очень даже зря....:)))))
 
возможен ли переход с 2 на 1 группу ЕН .Кокда подавал заявление ЕН ,сказали у вас есть производство столярных изделий-- это 2 группа ,но работаю сам ,без наемных лиц и оборот менее 100 тыс .В газете прочитал, что производство возможно отнести и к 1 группе ,так ли это .В налоговую еще не ходил ,не спрашивал ,может кто сталкивался с этим ?
Да. Если у Вас в гос.реестре виды деятельности соответствуют ниже перечисленными услугами (пункт 17-19).
Налоговый кодекс нам говорит:
291.4. Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

1) перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень;

291.7. Для цілей цієї глави під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку, розуміються такі види послуг:
1) виготовлення взуття за індивідуальним замовленням;

2) послуги з ремонту взуття;

3) виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням;

4) виготовлення виробів із шкіри за індивідуальним замовленням;

5) виготовлення виробів з хутра за індивідуальним замовленням;

6) виготовлення спіднього одягу за індивідуальним замовленням;

7) виготовлення текстильних виробів та текстильної галантереї за індивідуальним замовленням;

8) виготовлення головних уборів за індивідуальним замовленням;

9) додаткові послуги до виготовлення виробів за індивідуальним замовленням;

10) послуги з ремонту одягу та побутових текстильних виробів;

11) виготовлення та в'язання трикотажних виробів за індивідуальним замовленням;

12) послуги з ремонту трикотажних виробів;

13) виготовлення килимів та килимових виробів за індивідуальним замовленням;

14) послуги з ремонту та реставрації килимів та килимових виробів;

15) виготовлення шкіряних галантерейних та дорожніх виробів за індивідуальним замовленням;

16) послуги з ремонту шкіряних галантерейних та дорожніх виробів;

17) виготовлення меблів за індивідуальним замовленням;

18) послуги з ремонту, реставрації та поновлення меблів;

19) виготовлення теслярських та столярних виробів за індивідуальним замовленням;

20) технічне обслуговування та ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів за індивідуальним замовленням;

21) послуги з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури;

22) послуги з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів;

23) послуги з ремонту годинників;

24) послуги з ремонту велосипедів;

25) послуги з технічного обслуговування і ремонту музичних інструментів;

26) виготовлення металовиробів за індивідуальним замовленням;

27) послуги з ремонту інших предметів особистого користування, домашнього вжитку та металовиробів;

28) виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням;

29) послуги з ремонту ювелірних виробів;

30) прокат речей особистого користування та побутових товарів;

31) послуги з виконання фоторобіт;

32) послуги з оброблення плівок;

33) послуги з прання, оброблення білизни та інших текстильних виробів;

34) послуги з чищення та фарбування текстильних, трикотажних і хутрових виробів;

35) вичинка хутрових шкур за індивідуальним замовленням;

36) послуги перукарень;

37) ритуальні послуги;

38) послуги, пов'язані з сільським та лісовим господарством;

39) послуги домашньої прислуги;

40) послуги, пов'язані з очищенням та прибиранням приміщень за індивідуальним замовленням.
 
ЕН 1 группа.Возможна ли оплата через Приват 24?Кто даст реквизиты на оплату и суммы оплат для ЕН и ПФ в Коминтерновскую налоговую.Первый раз буду платить.И что писать в назначении платежа?
 
Останнє редагування:
ЕН 1 группа.Возможна ли оплата через Приват 24?Кто даст реквизиты на оплату и суммы оплат для ЕН и ПФ в Коминтерновскую налоговую.Первый раз буду платить.И что писать в назначении платежа?

Единый налог:
Отримувач : УДКСУ Комінтернівського р-на м. Харкова
ОКПО 37999680
т/с 33214866700005
Банк ГУДКСУ в Харьковской обл.
МФО 851011
Призначення платежу *;101;ИНН;18050401;Єдиний податок за (период) 2012р. ФО-П (ФИО)

ЕСВ

Отримувач : УПФУ у Комінтернівському р-ні м. Харків
ОКПО 22682715
т/с 37194076002028

Банк ГУДКСУ в Харьковской обл.
МФО 851011
Призначення платежу *;101; ИНН; ЄСВ з мін. з/п 34,7% за (период) 2012г. (обязательно рег. № по ПФУ) ФО-П (ФИО)
 
Назад
Зверху Знизу