Дещо з западенської преси

Статус: Offline
Реєстрація: 03.04.2006
Повідом.: 23
Дещо з западенської преси

Зденервовані батярські думки про насущне

Червоний щур біг, хвостищем триколорним як вперіщив і Збанок розбився. А той збанок – моя Україна. І вже не склеїти ...
Крамола ? Та ні, так воно є. Сумно ...
Один рецидивіст гарчить, що «еті казлы мєшают нам жыть», а той другий радіє, що «памаранчєвый кашмар закончілся». На ВР хтось процитував Маркса, що "...в державі чужою мовою послуговуються тільки гості, раби і окупанти...", то аж заревли бандюки , засвистіли лихварі, заулюлюкали мільйонери (як казали гусари, хамйос-с-с...) Це вони так на нас, як на диких звірів. Але це все, з їхнього боку, щиро. Серцю не накажеш ...
Це така східняцька демократія, плюралізм думок - бути Українству, чи не бути. А хто їх вибрав у ВР, разом з московським плюралізмом ? Населення Сходу і Півдню території Україна. Для східняків це взірцеві громадяни ! Подивіться в очі Кушнарьову. Яка прірва ненависті до українства! Згадайте, як горіли ті оченята під час істеричного виступу про «харькафскую власть» і «40 кіламетраф» до Росії (він сало не їсть, от і нерви здали). Ах, як його вітав Харків ! Східняки свого героя на руках носили. Але це їхня життєва позиція, їхній світогляд. Вони мають на це право!
А їхні ідеологи: «…язик у бєндєрафцев нєправільний, украінской нациі нє сущіствуєт і Украіны нєт ваашшє. Ета всьо Рассія !» Їхні попи біло-сині: «…ніззя маліцца на хахляцкам языкє, на катором ругаєтєсь на базарє. Кієфскій Патріархат – это сєкта тірарістаф, запретіть ! Уніаты - ваашшє терраріум !!!» Їхні брехуни-економісти: «Малчать ! Мы вас кормім !» Гарує тяжко шахтар під землею і впевнений, що половину зарплати у нього відберуть западенці, на пам’ятник Бандері у триклятому Львові. Так в телевізорі натякнули. А ще з Москви підказали, як позбутися этіх галіцыйцев, то настане рай. А в книжках їхніх оповідають, як УПА грудних дітей цвяхами на деревах розпинали. По 12 штук на дереві. А дерев у бандерівців, ох, як багато.
Еліта галичанська у відповідь на те все так тоне-е-есенько: „Ців-ців-ців ...”. Каже еліта, жи то відповідь, прошу пана, зважена і толєранчія разом з терпимістев - се дуже інтелігєнтно . От і вчать дітей в університетах терпимо відноситись до зрадників, щурів, феміністок, депутатів, хрунів, тарганів, педерастів, комуністів, нелегалів, трансвеститів, окупантів, вошей ...
В Криму мітинг був, де таварісчі сувєтовалися, як їм „упраздніть украінскій язык-паразіт”. І ні один пес в Україні на це і не відгавкнувся. Недавно кримські поплічники Януковича вимагали від Путіна продавати Україні газ по 1000 доларів. Ну, шоб хахлов наказать.

Отак-то у них: Гаррібальді – эта харашо, Бандера – это плохо. Рускагаварящій украінєц - эта харашо, украіногаварящій украінєц - это плохо. Панятія такі. Ви їм забороните так думати ?
Головний редактор великої київської газети в приваті пише:
"...хохлобыдлыки, нация хамов и в лучшем случае слуг, умеющих читать, самопровозгласили себя "титульной нацией", которая якобы имеет приоритетное право на сохрание своего государства...”
„…Они не народ, а, как они сами себя называют, "нарід", то есть что-то сроди "окоту", "опоросу", "отелу" - занятию по производству мясных штук, но еще не людей...”
…Воспитание и перевоспитание хохлобыдлыков лучше всего удается во время порки на конюшне..."
Главрєд пише те, що йому серце підказує. Чи заборониш серцю? Кажете, Чорне Серце ? Це для українців воно чорне. А для Сходу - це майже Серце Данко. Смєлый пацан !

Такі дописи - це не одиничні випади придурків, це вже масове явище. Це Система.
А що „український” журналістський корпус на це ? Аплодує ! Етнічних українців в тому корпусі - 5-10%.
На прес-конференції Рибачук не знав як перекласти з російської „узкое горлышко”, то Ви думаєте хоч один із кагалу присутніх журналістів знав, що це "вузька шийка" ? Ан-ні один !!!
А згадайте свободолюбивий і демократичний опус Бузини про Шевченка ? Мовчки ковтнули ? Ковтнули ! Ковтаємо і давимося чужим лайном, щоб не порушити омріяне, Свою Державу. Заспокійтеся, це вже не наша, не українська держава. Це - їхня держава. Ми вже для них чужаки. І чути вже: "Бандьоры, вон із Украіны ! "
Головне правило окупанта: треба аборигена оголосити окупантом і все піде, як по маслу.

А може досить ? А може пора Галичині звалювати з такої держави?
А що буде через 10 років ? Може будуть за «нєсущєствующій хохляцкій язык» давати 15 діб, чи, традиційно, 15 років Сибіру ? Чи за незнання їхньої державної мови - фєні.
Вони знищили Україну у себе, на Сході, і у нас добивають.
Настав час галичанам подумати про себе. Щезнути нам, років через 25, перетворитися в мішанинку-населення, чи бути.
Була Галичина, був Київ і було Дике Поле, а зараз партія якихось там, їхніх регіонів, вирішила "об’єднати Україну" і все повинно стати їхнім Диким Полем. (Київ, бачу, і не проти)
А що, монголи хіба Україну не об’єднували ? Ще й як об’єднували ! Батий – великий державник !
І красныє, і регіонали східняка так затюкали, що він повірив: основа життя – «благасастаяніє»! Та Ісус чомусь казав про «не хлібом єдиним». Партія Регіонів роз'яснює: не тільки "хлібом єдиним", а ще й калбасы много-много-много-много, сало 2 кіло, бумєр, пол-літра послє работы і бабубы . Оце і є щастя абсолютне. А що далі ??? Але: вони мають право так думати і насаджувати таку ідеологію, бо Схід не опирається цьому.
Мораль – це і економічна категорія, котра економить мільярди (та хоча б на контролюючих органах). Спробуйте це пояснити прагматичному Азарову. Як на мене, то сухий прагматизм - це щось бездушно-тваринне. Вовче. Історія бачила як прагматично, з об'єктивною доцільністю одні з церков робили конюшні та відстрілювали священників, а інші прагматично відстрілювали у себе калік і безнадійно хворих.
Складається враження, що єдиний світлий слід на душі Партії Регіонів, то це слід від станіславського яйця.

А тепер дуже важливий порівняльний показник: в Галичині абортів в три-чотири рази менше ніж на Сході. Про наркоманію, СНІД чи алкоголізм вже мовчу. То чекати від їхньої пропагандистської машини вирівнювання показників ? ЗМІ ж то, майже всі їхні !!! Вони проповідують тут, у нас !
На якого дідька нам, скажімо, донецьке ТРК „Україна” (разом з місцевими студіями-сателітами) ? Щоб Тарасик звідти нам демократично в лице плював ? Разом з подружкою Гануською-гадючкою ? А для чого нам ціла торба їхніх ефемок пріблатньонных ? Послати дитину в кіоск по газету не мож ніяк. Бо там на вітринах суцільні атласи по фізіології людини.
А що на це галичанська влада ? А нічьо ... а шьо-о-о ... Пичєтку на дозвіл прибили - тай вже. Ади йка страшна фільозофія! І взагалі, їм це все до Дупи ! (вони думають, що Бетховен, це пес з одноіменного фільму і штанки їхні затраскані болотом. )
Хто в Галичині займається ідеологією ?! Ціле стадо заїжджих чужаків. Скільки галицьких дітей стануть налоговими гравцями через сотні "одноруких бандитів" ? А нашим поводирям це все по цимбалах. Пичєтков з лівака тилько той-во - фрас !!! Тай шлюс !
- Шо мені з Кєєва сказали, то я і роб'ю ! Шляк тих дітисків нендзних від тотих забавок лєтричних не трафит. Ніц їм не буде ! Не заслабнут від того-во, ади ! Най си бав’єт ! Ми з того податок беремо.
Оце і воно - податок за продаж дитячих душ.
Хрунь - він і в кабінеті хрунь. Що поробиш. Просто треба на тому кабінеті і написати -" ХРУНЬ".
Українська Церква усунулася від справ українських: "Ми сі політиков не займаємо". А що ж таке політика ? Політика - це: сформулювати ідею, зібрати однодумців і впроваджувати ідею в життя. І все ! Найвизначнішим політиком людства був Син Божий Ісус.
А де зараз наші „праві”, націоналістичні партії ? В Дупі ! (по секрету: правиці у нас з 50-го року ніколи і не було, то все понти для приїжджих східняків).
Недавно на зборах фракції "Наша Україна", в Києві, всі депутати тихенько проголосували за союз з Януковичем. Проти були тільки два молодих і недосвідчених (чесних) - Князевич і Катеринчук. Значить голосували і наші, галичанські депутати !? І їм то все до Дупи !? На людях вони будуть оправдовуватися, що "цілувалися з дідьком" заради нашого блага.

Ой не співай, не співай,
бо не маєш нюти,
маєш шию як фузию,
не годна'с кігнути ...

Маю пропозицію, такий собі народний, галичанський додаток до Закону про вибори:
депутати всіх рівнів і міські голови Галичини підписують"Галицьку Підписку Честі", даючи згоду на те, щоб виборці мали право на їх відкликання, при умові збору 51% голосів. 51% є ? Збирай манатки ! Бо чорти бувают двох сортів: заблудші ангели і депутати-зрадники.

Зайшов якось в Івано-Франківську обласну прокуратуру, розказати про екологічний злочин. А вони, почувши чого я приплівся, не впустили мене навіть у свої світлі коридори, не те що в покої. Їм та екологія до Дупи !
Загадка : хто виграє суд, якщо за шмат землі судяться міський голова і родина з двох дуже-дуже стареньких з сином інвалідом 1-ї групи на руках ? (є конкретний приклад) А суддям оте ваше моралізаторство до Дупи! Думаю собі, гей-би судді - Божі Створіння, а ти диви, як з дідьком дружать.
Кажу знайомому попу, слухай, та в твоєму селі, на твоїй парафії молодь спилася на пси ! Вже дітиска колотися починють ! А він мені: " А шьо мені до того, я їм ні чарку, ні шприц не підносив ..." І цьому все по цимбалах !

Знаєте, як це все узагальнити ? ЦЕ - АТЕЇЗМ...
Не для того тобі Господь дав Тіло, Душу, Розум і Заповіді, щоб тобі все було "до дупи" і "по цимбалах". Але маєш право, бо дав ще Свободу вибору (право на пекло). Диявол ніколи не сяде Вам на шию без вашого запрошення.

Добре би було нам посеред міста зробити величезний пам’ятник "Галичанській Дупі з компасом, яка грає на Цимбалах” з підписом "Гріх". Ну так, щоб народ не засинав і за фрази „а це мені до дупи”, або „це мені по цимбалах” швиденько давав по писку. І щоб знав народ, що така еліта і такі лідери Галичини заведуть нас лиш одним курсом – в Дупу ! Але поки що, Галичина іде по інерції, старим курсом.

Анонс: Плачте паяци, вже народжується жорстка українська організація , котрій ЦЕ ВСЕ буде НЕ ДО ДУПИ !!! Довбуш повертається. Всіх зрадників на список (палю)! Але тут …, суцільне фіаско…, а зрадників і нема…, бо поняття і слово "зрадник" щезло з українського політичного лексикону взагалі. А нічо ! То ми щезле слово замінимо кращим словом - "гадє".

Але повернемося до „дєл наших скорбных”.
Держава – це і Система виховання. Наші головні вихователі і вчителі:

Спікер – зайчик-кидала ,
Прем’єр – „два срока волок”(всім ментам гаплик),
в Парламенті – ... (я чемний, та і слів таких в нашій мові нема),
комуністи на днях пообіцяли, що збудують нам Україну,
Президент – один в полі не воїн...
Нічого, ми Президента переселимо до себе, в Галичину. Та і взагалі, повільно, полюбовно і спокійно будем всі переселятися: українці зі Сходу до нас, а катовані галичанами п’ятоколонці – до себе, в рай, чого їм тут мучитися. Кожен птах має своє гніздо. "Ущємльонныє вєтром" української свободи, вони час від часу кров’ю скарги пишуть в Москву, чи в Донецьк, як вони тут бідують і як над ними бандери прокляті збиткуються: „Прєдставляєтє, какоє іздєватєльство? Захажу в магазін, гаварю ім „здрасьтє”, а ані мнє какоє-та „славаісухрысту” !! Регулярно, раз в год всє бандєры нам угрожают, гаварят, что іхній, навєрноє самый главный, Крістос - уже воскрес !”
Коли поголовно оголошували русскій регіональним, то багато мітингів протесту Ви бачили на Сході ? Їх це влаштовує. Вони цього хотіли. Їхня мрія збулася.
З сусідами треба жити мирно. Вони мріють ? То віддайте їм їхні Мрії ! Чи Новоросію, чи Росію-2, чи просто Росію, чи Крим в Росію, чи Крим на Мадагаскар. На вибір ! Вони ж цього хочуть !
Ага, іще! Ще снять наші брати, щоб у них на кожній вулиці по три пам’ятника Лєніну було. То допоможемо троюрідним братам вагоном цементу.
Я не хочу бути їхнім ворогом. Я буду їхнім чемним сусідом через паркан. Високий паркан.
 
папа ты сейчас с кем разговаривал?
(в творчество?)
 
Тяжеловато текст написан, трудно понимать...но я осилил)
 
Когда много слов на мове не читаю.....нудно ..тяжело
 
Ф дисятке и ниипет, асилил, но тяжело.
 
А что за вид суржика? ...
 
Начало понравилось, смешно. Осилю до конца когда время будет :-)
 
это, типа украинский язык??? или польский???
 
я сейчас реально рассматриваю 2 варианта в случае раскола украины - либо переезд в западную либо имиграция в европу. в случае создания широкой коалиции думаю останется только имиграция 8)
 
Zmej сказав(ла):
Правильно. А еще лучше в Канаду. А-то за все оранжевые проделки отвечать придется ;)
Ох, сколько всего нового и интересного скоро вскроется и народ ужаснется. ;)
ну а ты иди охранять южные рубежи, а то вашу великороссию китайцы отхватят, пока ты тут разглагольствуешь 8)))
в канаду мне ехать некуда, а в европе у меня недвижимость имеется, так что есть с чего начинать.
а за проделки красной сволочи отвечать к сожалению некому, но надеюсь таки запретят компартию, рано или поздно.
 
Какой-то бредоватенький текст. Короче говоря - КГ/АМ.
 
DM сказав(ла):
Какой-то бредоватенький текст. Короче говоря - КГ/АМ.
не, не прав, прочитай. довольно толково , хотя может под кг ам ты подразумеваешь - креатив генеален/ автор молодец :-)
 
хорошо написано, асилел
зачот
 
різко, проте справедливо. але віддати не вийде — пісуар стане придністров'ям-2. ніхто не визнає і москва не візьме. янучарам треба київ брати.

ps. українцям, котрі "нє асілілі" — мої щирі співчуття. там є декілька насмішок над галицькою та лемківською говірками і російською мовою, але їх легко зрозуміти, коли знаєш українську. але знову ж — воно вам треба?..
 
Останнє редагування:
Да... с такими отморозками надо действительно жить через высокий паркан, злобы в них много накопилось.
 
Ааа це в Нас так пише один галицький батяр длля прикладу у "Високому замку" є така рубрика "Галицькі обсервації..там щей не таке є...

так шо вчіть мову, ато ніаСілі;-)

ПрєвєД БандєрМєдвєд
 
Какойто западенець сказав(ла):
А може досить ? А може пора Галичині звалювати з такої держави?
С такими настроениями может и пора.
Какойто западенець сказав(ла):
І красныє, і регіонали східняка так затюкали, що він повірив: основа життя – «благасастаяніє»!
Может и затюали, но помоему это нормальное стремление - повышать свое благосостояние - чтобы дети небегали как оборванцы на улицах. А так для этогож работать надо, а не двигать нациские идеи.
Какойто западенець сказав(ла):
А тепер дуже важливий порівняльний показник: в Галичині абортів в три-чотири рази менше ніж на Сході. Про наркоманію, СНІД чи алкоголізм вже мовчу.
? Откуда дровишки? Особенно про алкоголизм?
Какойто западенець сказав(ла):
На якого дідька нам, скажімо, донецьке ТРК „Україна” (разом з місцевими студіями-сателітами) ? Щоб Тарасик звідти нам демократично в лице плював ? Разом з подружкою Гануською-гадючкою ?
Проявление демократии? Оставим только "канал чёсных новын" ? ("Чёсный" - от слова чёс, в данном случае)
Какойто западенець сказав(ла):
Зайшов якось в Івано-Франківську обласну прокуратуру, розказати про екологічний злочин. А вони, почувши чого я приплівся, не впустили мене навіть у свої світлі коридори, не те що в покої. Їм та екологія до Дупи !
Подождите, щас догадаюсь - и к вам Янукович добрался? У вас в прокуратуре наверное одни донецкие сидят? Или это мне уже везде донецкие бандиты мерещатся?
 
Останнє редагування:
Автор конечно весьма резок,но во многом прав.
 
не, не прав, прочитай.
Я не оцениваю непрочитанные тексты :) . А под кг/ам я имел именно "падонкаффское" значение. Впрочем, убеждать никого не собираюсь, просто высказываю своё мнение по поводу.
 
Забавная статейка. Правда со второй половины фигня какая-то.
 
Назад
Зверху Знизу