• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Художники розмалювали ящики від боєприпасів, щоб допомогти дітям

Івченко

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 18.05.2015
Повідом.: 7
Художники розмалювали ящики від боєприпасів, щоб допомогти дітям

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вісім видних українських художників розписали привезені з зони АТО ящики з-під боєприпасів.
Ксенія Гнилицька, Євген Самборський, Мирослав Вайда, Назар Білик, Матвій Вайсберг, Маша Куликовська, Алевтина Кахідзе та Андрій Блудов перетворили військові ящики на сучасні арт-об'єкти, пише Platforma.

Надалі ці об'єкти продадуть на благодійному аукціоні, щоб допомогти дітям та іншим постраждалим, які змушені виживати у фронтовий Мар'їнці.

...

Алевтина Кахідзе. "Спогад про мир. Коли (там, де) йде війна LOUIS VUITTON’и не виставляють у вітринах"

a4bd10c-kahidze.jpg


Робота пов'язана з моїми спостереженнями. Коли стояв Майдан, вітрини в центрі міста були порожні. Там, де йде війна, у вітринах нічого не виставляють, тому що це не доречно в таких умовах.

Євген Самборський. Скриня

Як би ми не міняли форму або зовнішній вигляд ящика, він все одно залишиться ящиком від боєприпасів.

За останній рік такий ящик став невід'ємною частиною побуту в місцях, звідки він був привезений. Ми надали йому вигляду скрині, характерного для української культури, щоб посилити факт, що він примусово став невід'ємною частиною сьогоднішнього українського побуту.

bcf3051-samborskyy.jpg



Ксенія Гнилицька. "Без назви" Присвячується Майдану

Ця робота - продовження моєї серії псевдо-примітивізму. Вона пов'язана з міфологізацією реальності. За традиційною технікою можна побачити спогади про Майдан і дух непримиренної боротьби.

cc9ae2d-gnylytska.jpg



Матвій Вайсберг

1 сторона: "Штудія до роботи Франциско Гойї "Скеля, обстріляна з гармат"

2 сторона: "Хвиля" (до подій на Майдані)

Ящики для снарядів - не найкращий предмет для мистецтва. На мене вплинув той момент, коли я побачив ці ящики. Адже вони ще радянського виробництва. Мені згадалися наскрізні теми, які я малюю після певних подій.


dc64b00-vaisberg.jpg



З одного боку ящика - робота Гойї "Скеля, обстріляна з гармат", яку я роблю по пам'яті. З іншого боку - хвиля, яку я бачив вночі на Майдані наприкінці лютого.

Мирослав Вайда. Без назви

Коли я дізнався, що для проекту ми будемо розписувати військові ящики, подумав про їхнє енергетичної навантаження.

Важливе безпосереднє зіткнення з об'єктом.

Моя робота - це своєрідний потік механічного письма, який придбав еклектичну форму зображення. Вийшла така народна скриня, яка забирає енергетику тяжкості військових ящиків.

69a811d-vaida.jpg



Андрій Блудов. "Хода"

В основі композиції демілітаризація, відхід від військового ящика. Я використовував моменти зі Старого завіту.

Зверху хода - алегорія шляху. У мене виникла ідея зробити на ящику нерухомість часу, проілюструвавши, що було, те й буде. Такі акції звучать, як протест проти прогресуючої ненависті.

ec489c4-bludov.jpg


Я радий брати участь у подібних ініціативах, оскільки вважаю, що цій хвилі треба протидіяти гуманністю.

Назар Білик. "Ящик зброї / Ящик миру?"

Своєю роботою я поставив питання: "Для чого ящик? Для миру чи війни?"

f54dfb5-bilyk.jpg


Є відома фраза: "Якщо хочеш миру, готуйся до війни". Моя робота - це роздуми на дану тему.

Напис я зробив армійським шрифтом, решта зафарбував білим кольором. З усього, що було на ящику, я залишив лише одне слово - "помірний".
 
Назад
Зверху Знизу