6 липня Проект "Весілля на Івана Купала"

Хотіли б Ви прийняти участь в проекті "Весілля на Івана Купала" та зареєструвати Ваш цивіл

  • Так, дуже хочу!

    Голосів: 0 0.0%
  • Буду рада(ий) прийняти участь та подарувати свято коханому(ій)

    Голосів: 0 0.0%
  • Мені подобається ця ідея, але я не готова(ий)

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    0
Статус: Offline
Реєстрація: 08.09.2009
Повідом.: 266
6 липня Проект "Весілля на Івана Купала"

УВАГА! Проект "Весілля на Івана Купала"!!! Шановні городяни та гості нашого міста, запрошуємо Вас прийняти участь в реєстрації цивільних шлюбів 6 липня в честь традиційного святкування ІВАНА КУПАЛА! Відомо, що Купала- бог літнього сонцевороту, покровитель шлюбів, кохання та продовження роду! Закохані зможуть отримати окрім свідоцтва про реєстрацію шлюбу та цікавих фотографій, ще й гарний настрій та купу позитивних емоцій!))) Про це потурбується,- реєстратор Вашого шлюбу- весільна агенція "WEDDIS" :) та гостинно зустріне ресторан національних традицій "Українська садиба"! Все абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Умови участі в святковому проекті "Весілля на Івана Купала" дуже прості: Вам потрібно приэднатися до нашої групи ВК
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
і запросити до нашої групи від 3 до 100000...друзів:) та зробити репост нашої групи собі на сторінку ВК! От і все!
Реєструйтеся у групі ЗАЗДАЛЕГІДЬ! Виникли питання? Пишіть сюди:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

або телефонуйте: 093 95 87 993, 050 196 30 32 Юлія
Місце зустрічі: ресторан «Українська Садиба» вул. Тринклера, 2
Час: 12-00- 18-00 годин
 
Останнє редагування:
Вул. Тринклера, 2 - при вході у ресторан національних традицій "Українська садиба"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу