Школьница погибла при попытке сделать селфи на железной дороге

Горка пепла на фоне поезда.
 
взагалі поводишь себе, як самовпевнений їблан - тут тобі и таке:

Цитата:
Сообщение от Хробак Злої Брехні Посмотреть сообщение
Діти повинні знати, що таке напруга і куди не треба лізти. Простих дослідів і повчальних відео для цього цілком достатньо.

Да блять, КАНЄШНА, повинні. І депутати повинні бути чесними і за народ, и зп у всіх ПОВИННА бути ПІЗДАТОЮ, багато чого ще бути ПОВИННОО.
Якщо я кажу, що діти повинні знати -- значить, в усякому разі мої (і сусідські, з якими перетинаюся) це знають. В усякому разі, стараюся до них донести. І в чому ж я їблан, за перепрошенням?

100 вольт сухими руками навіть не відчувається.
Цікаво, цікаво, і тут же даєшь посилання, у якому люди гинуть навіть від 12 вольт:
Ну та ж ніби зрозуміло, що одне -- мій повсякденний практичний досвід (який я насильно нікому не нав'язую як загальне правило), а друге -- якийсь унікальний аномальний випадок.
 
а-а, Вы получаете моральное удовлетворение от чернухе в кацапстане.
Что ж, простите, что помешал Вам )))
та мне как-то побоку, шо есть тема, шо нет ее. зашел почитать для общего развития, так сказать.
но не понимаю людей, которым темы про рашку надоели и не нравятся, но они настырно в них заходят, чтобы в очередной раз всем написать, что про раисю читать не интересно :D
 
чтобы в очередной раз всем написать, что про раисю читать не интересно

Это как "россия (страна-террорист) 24". Начинает с
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
(погибло полтора десятка человек, более 60 ранено), но буквально на пятой минуте все равно скатывается на "чётамухохлов".
 
Назад
Зверху Знизу