Идут податки на нерухоме майно

Статус: Offline
Реєстрація: 28.05.2009
Повідом.: 10077
Идут податки на нерухоме майно

Пришло письмо зг. п. 266.7.2 оплатить за 2020 энную сумму. С хуя ли?


Стаття 266. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки


266.7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 цієї статті, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються платнику податку контролюючим органом у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу, до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

(абзац перший підпункту 266.7.2 пункту 266.7 статті 266 із змінами,
внесеними згідно із Законом України від 16.01.2020 р. N 466-ІX)

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

(абзац третій підпункту 266.7.2 пункту 266.7 статті 266 із змінами,
внесеними згідно із Законом України від 21.12.2016 р. N 1797-VІІІ)

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Пришло письмо зг. п. 266.7.2 оплатить за 2020 энную сумму. С хуя ли?
Сколько метров квартира?
Была год назад вроде тема...
Я позвонил помню в контору и спросил мне платить или нет. Они ответили "Вас нет в нашей базе, но пришлите на Viber документы, мы вас внесём" :D
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Сколько метров квартира?
Была год назад вроде тема...
Я позвонил помню в контору и спросил мне платить или нет. Они ответили "Вас нет в нашей базе, но пришлите на Viber документы, мы вас внесём" :D

в прошлом году прислали письмо без реквизитов для платежа, само письмо было с кучей неточностей, начали сами звонить и выяснять что и как, обзвонили несколько налоговых, все морозятся, никто ничего толком сказать не может, я говорю мы к вам приедем, в ответ ехать не надо у нас приема нет т.к. карантин
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Это мошенники, проверь счет по реестру
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Реквизиты похожи на правдивые, счёт получатедя ДПИ в Казначействе, печать, всё пучком, уж поверьте я в этих делах секу.
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Реквизиты похожи на правдивые, счёт получатедя ДПИ в Казначействе, печать, всё пучком, уж поверьте я в этих делах секу.

Ну, не знаю, мне такое пришло месяц назад, проверил счет и код - не сходятся, забил..
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Могу номер карти дать ,куда платить за майно
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Пробил по коду с печати, всё сходится.
 

Вкладення

  • dpa.png
    dpa.png
    877.7 КБ · Перегляди: 973
Re: Идут податки на нерухоме майно

Ну а много хотят? Порядок суммы какой? 100-200 или 500-1000 ?
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

уж поверьте я в этих делах секу.

Пробил по коду с печати, всё сходится.

:іржач::іржач::іржач:


лучше реквизиты пробей куда платить

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

вторая база
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Какой район? Печать то тут при чем?
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Код ЕДРПУО получателя должен быть 37874947
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Хотя МФО устаревшее понятие, позже стало называться "Код банку"
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Да, счет тоже верный
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

Присылают уже года 3 или 4 на частный дом.
Странно, что ТС как с луны упал.
Сумма не космическая. Там за превышение 120м2 вроде по частному дому.
Типа налог на роскошь :)

В позапрошлом году пока решил оплатить (дают месяца 2 на оплату) у них сменились реквизиты. Пока нашёл куда платить офигел. Реально в налоговой не знают что и куда и зачем.
В прошлом году был в отъезде, потом по приезду вынул бумажку, что на почте заказное письмо из налоговой. Пришёл, а его уже отправили назад - у них есть срок предельный для хранения.
Квест с выяснение что и куда и зачем меня не устраивал.
Я хз куда платить, решил ждать повторного уведомления, но ничего не пришло.
 
Re: Идут податки на нерухоме майно

В прошлом году был в отъезде, потом по приезду вынул бумажку, что на почте заказное письмо из налоговой. Пришёл, а его уже отправили назад - у них есть срок предельный для хранения.
Квест с выяснение что и куда и зачем меня не устраивал.
Я хз куда платить, решил ждать повторного уведомления, но ничего не пришло.
так же и у меня хз куда и как, только почтальон соседям письмо втулил, а соседка нам передала
 
Назад
Зверху Знизу