Чергові харківські рагулі АЗС SunOil

Статус: Offline
Реєстрація: 08.01.2008
Повідом.: 1017
Чергові харківські рагулі АЗС SunOil

Вирішив спробувати сервіс та якість на новому бренді АЗС, ноги зростають з Харкова.

6 днів тому на Ландау 22 заїхав заправитись.
Після заправки спитав у оператора документи на 95й яким заправився, був надан сертифікат відповідності на белоруське паливо на прохання лісічянської компанії у київському сертифікаційному центрі.

Вже мутноватєнько.

Наполягаю у оператора надати паспорт якості на паливо, як того вимагає закон. Довго ворушиться, перебирає папірці, але не надає нічого.

Надає через скло можливість ознайомитись з видатковою накладною, паливо привезенне з якогось села у Харківській області, звісно не пам*ятаю деталей, але теж насторожує.

Вчора, напевно не розуміючи де головний офіс, з сайту набираю київський номер, і прошу розтлумачити які документи у їхній мережі можна подивитись на підтвердження якості.
мені повідомляють що це питання потрібно переадресувати у Харків, так як головний офіс там, та просят номер телефону щоб мені передзвонили з відповіддю.
Також повідомляю, що на мапі АЗС у Ха в них на сайті не вірно вказано геомітка на АЗС Ландау 22, зовсім не вірне перехресття, ще з протилежної сторони проспекту від номера 22.

Сьогодні набираю харківській офіс, там замість відповіді мене майже посилають з криками, хто ви такий, якщо ви перевіряючий, то будемо розмовляти, якщо звичайна фізична особа, то мовляв... я кинув слухавку, так як з неадекватами не хотів псувати собі настрій, вирішив відписатись тут, для Вас))

В результаті, геомітка досі не виправленна, те що повинні були надати сертифікат відповідності та паспорт якості мені підтвердили (з кожним постачання бензовозу на АЗС повинні бути видаткові на партію палива та відповідною датою відвантаження паспорт якості), сертифікат відповідності оформлюється раз при імпорті, чи на запит реалізатора, та є документом який умовно робиться раз на рік.
На мене наорали, своє рагулсьтво та не бажання змінюватись підтвердили.

П.С. На Ландао це у минулому АЗС СПІКА, не виключенно, що справи пішли поганно, та вирішили замінити вивіску з збереженням якості))

П.С.2 Людина яка має справу з митним оформленням повідомила що останні 1 рік через Харків не було жодного оформлення білоруського палива! То робить висновки самі.

ІМХО це як на ринку, білоруські продукти, начебто якісні та совкі їх купляють, вирішили перенести на бензин)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

номер що дзвонив з київської обл, я не встиг зняти, передзвонював, але вже ніхто не відповів та не передзвонив 067 623-00-15 (з*ясував загугливши)
761-83-40 номер хар офісу рагулів, переключили на відділ гуртового продажу.

Успіхів у бізнесі СанОил / СанОіл :клас:
 
Бензин хороший, или гавно? Клапана прогорели? Пальцы стучали? Перегородки на поршнях высыпались?
ЗЫ Когда Вы ездить успеваете, если столько времени тратите на то, чтоб выносить людям мозг?
 
Та бенз как бенз. Средней паршивости. Бывало и хуже.
 
Иногда заправляюсь у них на Шевченко потому что по дороге. Ничего особо плохого сказать не могу... Бензин как бензин. Не так давно чистили сеточку бензонасоса, форсунки - всё достаточно чистое после них... :незнаю:
 
здаєтьсямені що комусь варто замість сітєчек та фільтрів думки та окуляри прочистити))

Де я писав що паливо у них погане??

Ще раз тезісно, пишуть беларусь, а у Ха останній рік жодного розмитнення палива белараши не було!
не надають докумЕНТІВ ЯКІ ПОВИННІ МАТИ!
ХАМСЬКЕ СТАВЛЕННЯ ДО КЛІЄНТІВ
харківська компанія яка не може корректно геомітку поставити на мапі своєї станції та за добу не може виправити помилку.

вінєгрет у документах та сертифікаті

Бензин хороший, или гавно? Клапана прогорели? Пальцы стучали? Перегородки на поршнях высыпались?
ЗЫ Когда Вы ездить успеваете, если столько времени тратите на то, чтоб выносить людям мозг?

В Ха вже 1,5 року не перевірялись жодні АЗС!!
Якщо ми не будемо тримати їх у тонусі, не можемо сподіватись ні на який натяк на якість, будь то СсанОйл чи ВОК чи ОЧКО.

Та бенз как бенз. Средней паршивости. Бывало и хуже.

Звідки знаєте, на смак можете визначити?

Без лабораторії це зробити не можливо, крім випадків дууууже поганої якості, коли авто реагує на лайно що залили у бак.

Иногда заправляюсь у них на Шевченко потому что по дороге. Ничего особо плохого сказать не могу... Бензин как бензин. Не так давно чистили сеточку бензонасоса, форсунки - всё достаточно чистое после них... :незнаю:

У якому місті по вул. Шевченко заправляєтесь?



Всім розумникам, не тільки цієї мережі, раджу у наступний раз спитати паспорт якості палива яке ви збираєтесь заправити, та вивчити уважно чи зафотати на смарт.

Нагадаю, що паспорт якості на паливо виписується у момент завантаження бензовозу перед постачанням на АЗС.

Тому його дата не може бути раніша, ніж приблизний термін поповнення резервуару.

Як мені якось на ОВІС на прохання, надали паспорт 4 місячної давнини, очевидно наїбалово!
 
Останнє редагування:
У якому місті по вул. Шевченко заправляєтесь?
В Харькове, Карл...

Всім розумникам, не тільки цієї мережі, раджу у наступний раз спитати паспорт якості палива яке ви збираєтесь заправити, та вивчити уважно чи зафотати на смарт.
А зачем??? Меня их топливо устраивает. Устроить разборку? У меня на это нет времени. У Вас есть? Да ради бога. Никто не против.

Вон у той же БСети все документы в норме, а качество зачастую оставляет желать лучшего - многие жалуются на красный налет на свечах... :незнаю: Так что не в документах дело.
 
В Харькове, Карл...


А зачем??? Меня их топливо устраивает. Устроить разборку? У меня на это нет времени. У Вас есть? Да ради бога. Никто не против.

щось не бачу на мапі азс на офіційному сайті азс на Шевченко.
Чи то вас дурять, чи мережа настільки лоховська, що не вказала ще одну свою станцію.

Спитати при розрахуванні за паливо документ на 1-2 аркушах, це настільки складно?? Чи ви пожежником працюєте, що не маєте часу?

У супермаркеті коли сосиски купляєте теж не перевіряєте термін придатності чи якусь іншу інфу? Часто купляєте зіпсовану молочку, м*ясо, так як постійно поспішаєте?

Навіщо з Вашим пофігізмом взагалі було 2-чи відписуватись у цій темі, Ви ж поспішаєте та не маєте часу?
 
29717223551148&panoid=rDii_-7B_aPuJeqdjjk2vA&yaw=2.jpg

Пару лет назад там была ТНК.

Спитати при розрахуванні за паливо документ на 1-2 аркушах, це настільки складно??
Не сложно, но зачем???

Навіщо з Вашим пофігізмом взагалі було 2-чи відписуватись у цій темі, Ви ж поспішаєте та не маєте часу?
Причем тут пофигизм??? Если меня устраивает качество - зачем мне их сертификаты??? Просто ради интереса? Ну вот мне не интересно. Мало того - мне эти сертификаты ни о чём не говорят. Ну бумажки. Цифры. Производитель. Ну ок. Мне то что с того??? "Не свежий" бензин??? Я не думаю что бензин быстропортящийся. Ну что ещё меня там может заинтересовать???

Претензия что ввезено неофициально??? Ну у меня нет знакомых чтобы это подтвердить или опровергнуть или пожаловаться. И я не знаю с каких стран в текущее время бензин завозится официально, а с каких его вообще не импортируют. Отправиться с жалобой в СБУ? Завтра у сети все нужные документы найдутся и я буду крайним за ложную информацию.

Да. Как потребитель я имею право посмотреть документы. Но не нужно делать это моей обязанностью. Обязательными проверками и контролем обязаны заниматься совсем другие люди.
 
Останнє редагування:
Звідки знаєте, на смак можете визначити?
так, можу. Легко.
А по теме - тс адский задрот. Да ты можешь требовать все что угодно, хоть сертефикаты, хоть паспорта, хоть икону богоматери. На качество топлива это не повличет никак. Вот на окко на мосту через московский сегодня заезжал. У них все ок с доками. вроде. Но пох, качество бенза субъективно хуже чем на несчастном маршале в 300 метрах дальше. И дороже.
ТС с тем же успехом может требовать у любого магазига сертификаты качества на любую продукцию, но шанс быть посланым нахуй стремиться к 100% т.к. у небольших, да и больших магазов овер 50% товара приехало втемную. И даже имея сертификат на, скажем, палету водяры где гарантия того, что эту палету не продали уже нахер и на полках стоит следующая поставка, приехавшая по 2 форме? Тут то же самое. Что мешает продавать бенз один, а сертификаты показывать другие? Куда проще и дешевле дать на лапу кому надо в случае проверки, чем работать по белому. С нашими ебучими налогами я вообще удивляюсь, что есть юрлица, работающие полностью в белую.
 
Я удивляюсь, как ТСа хуями не обложили.
 
Останнє редагування:
Имхо, такие люди, как тс, - полезны для общества. Мозгоебство иногда очень полезно для повышения уровня качества товаров и услуг.
 
ТС тебе лечиться надо. Наверное часто обижали в детстве? 5 лет проработал оператором на заправке, но таких задротов не встречал)
 
ТС тебе лечиться надо. Наверное часто обижали в детстве? 5 лет проработал оператором на заправке, но таких задротов не встречал)

Он просто или адвокат/юрист иди препод. Типаж такой.
 
Имхо, такие люди, как тс, - полезны для общества. Мозгоебство иногда очень полезно для повышения уровня качества товаров и услуг.
А представь,что вот такой задрот к тебе припрется с такими точно вопросами,сильно тебя это порадует?
 
Имхо, такие люди, как тс, - полезны для общества. Мозгоебство иногда очень полезно для повышения уровня качества товаров и услуг.
Ну, если информация общедоступна, то она и должна висеть на общедоступном месте.
Но ТС ничего не сдела, я так понял, кроме того что выговорился на форуме. Не пригласил службы, не написал жалобу, не позвонил в соответствующие органы.
Просто подошел к кассе, и позвонил им, и ВСЁ!
 
Слать такие АЗС на%уй без разговора. Если через неделю зальете говна и машина сломается, вас также отправят лесом в наглой форме.
 
хейтери забавляють))

Завжди дивувався людям якім всеодно на якість робіт та послуг які вони купляють за свої гроші та для себе, крім зацікавлених осіб.

Маніакальне, мазохістичне, совкове, нафталінове ставлення до самого себе.
Не без такого у нас в Україні, не без таких.

Маю продовження для Вас, тих кого справді цікавить правда та бажання розібратись для себе що ж ми купляємо під назвою бензин) І не тільки на цьому азс. А згідно зі статистики теми то десь 300-400 осіб це справді цікаво, і це тільки як до цієї мережі!

У Ссанного Оіла є дві нафтобази, одна у Богодухівському районі інша між Васіщево та Безлюдівкою. Одна поближче до сировини інша поближче від ринку сбуту.

Якщо маєте бажання, навіть Ви, хейтери, можу на зібрані у темі гроші зробити аналіз того лайна що продає ця мережа, наприклад)
Для одного за для зацікавленності це задорого, як з альтруістичних побажань, а якщо на всіх, то дрібниця.

П.С. Все паливо в УА погане, 97%. 95 та 98 немає як класу бензину! Із 65-го актанового за допомогою присадок роблять 92-й, штучно піднімаючи. Відповідно із трохи кращої сировини, трішки зовсім, рорблять 95 та 98.
Бренд та висока ціна зовсім не гарантують Вам якості!

Продовження за тиждень)
 
Мы следим за твоей историей, Бро... :попкорн:
 
так а шо, движка уже стуканула? Я б в жизни не поехал на чтото не ВОГ как минимум, зачем судьбу испытывать...и ваще, бумажки чтото в жизни решают? Я нафотошопить могу что угодно...
 
Назад
Зверху Знизу