Корбан vs Березенко

беспредел, которого в таком масштабе раньше не было
Был.

Шож вы так грязно порочите светлые имена лидеров майдана - настоящих патриотов, истинных демократов и борцов за европейские ценности?
шопопало
 
Устроил кровавый переворот в Киеве
Бред.Большинство тех,кто у власти,никаких переворотов не устраивало,а,всего лишь,удачно вскочило на гребень волны.

объявил войну своим согражданам?
Ссылку на объявление войны в студию!


"Гепа" поставил целую страну на край пропасти.
В том числе,такие,как Гепа, поставили.

В Форбсе несколько месяцев назад писали, с подробным объяснением схемы вывода средств.
Интересно, спасибо. Предполагал нечто подобное, но детальной информации не знал.
 
Называйте этот бред удачным вскакиванием.
Называю.

Если человек пользуется услугами преступника - сам становится преступником.
Так я их и не собираюсь обелять. Пусть сами себя обеляют делами. Вот только,пока что-то хреновенько получается.

Верно. А если взять соцступеньку ещё ближе к земле, то и харьковские жители вплоть до пенсионеров просящих милостыню.
Причем здесь ступеньки? Я не о ступеньках речь вел, а о способах и схемах ведения чиновничьих дел. Или я что-то неправильно понял и Гепа - честный и порядочный парень,работающий на благо Родины?
 
Вы видите "Гепу", а я - социальную психологию.
Я его просто,как пример, привел.

Поверьте, есть система, которая даёт всем нам реализоваться именно так, как мы и реализуемся.

Если поменять систему в целом (я не о том, чтобы заместа "Гепы" забацать мером Харькова Гепашвили), то и её участники поменяются. Будут иначе себя вести или даже будут находиться в других точках системы.
Так это и ежу понятно. Глупо с этим спорить.
 
А если вывести за скобки пример, то о чём Вы?
О том, что честные и порядочные люди создали в свое время систему, "заточенную" на обогащение определенного достаточно узкого круга людей. Полагаю, что, хоть Гепа систему и не создавал, основатели были, примерно, сопоставимы с ним по моральным и общечеловеческим ценностям.
 
В битве гривны и гречи победила гривна. А в прочем, ничего нового)
 
На Президентских выборах было расхождение с соц. опросами на 10%, это тот процент, который подделан.
А теперь на этих выборах (возможно и на прошлых) создалась определенная база избирателей (или просто куплена база януковича), которые голосует за деньги, телефон и адрес остался, и следующие выборы этим способом можно будет подкупить.
А соц. опрос тоже можно под результат подогнать, например, знаешь настоящий соц. опрос и сколько придут голосовать (если придут меньше, будет перебор), + добавляешь купленных избирателей, плюсуешь себе рейтинг, и получаешь тот результат, который должен быть на выборах, и соц опрос его озвучивает.



В битве гривны и гречи победила гривна. А в прочем, ничего нового)

Это была репетиция перед настоящими выборами, так как кандидата поддержал не только Блок ПП, а и ....., то победа была б полюбому, но надо было все равно проверить, как голосуют те, кто получает конверты с деньгами, а также % ошибок избирателей при наличии двойников.

Если не подделают, лидирует Ю. Тимошенко по местным выборам.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Передвиборна програма
кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 205
на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року
Корбана Геннадія Олеговича

Я йду до Верховної Ради, щоб разом із однодумцями будувати нову Україну. Ту, про яку всі ми мріяли в часи Майдану. Ту, за яку зараз воюють на Сході військові та добровольці. Ту, за яку віддають гроші, час та здоров’я волонтери й громадські активісти.

Ми всі потребуємо змін. Я почав із себе самого. Продовжив у Дніпропетровську. Зроблю це у Чернігові. Далі - вся Україна.

Я - не один. Разом з іншими депутатами-патріотами, представниками громадянського суспільства, ми створимо потужну силу, що відсторонить від влади старих та нових злодіїв і брехунів, та нарешті змінить країну.
Чернігів стане місцем народження цієї сили, як став колись важливим центром української державності.

Моє головне завдання – зупинити війну і захистити мир. Верховна Рада, як повноважний представник народу України, повинна зайняти активну позицію щодо врегулювання ситуації на Сході країни. І поки війну не буде зупинено, парламент має працювати щоденно і цілодобово, без відпусток та вихідних.

Я доб’юся того, щоб можновладців, які сьогодні заробляють гроші на війні, офіційно визнали зрадниками та посібниками агресора і покарали - відповідно до закону.

Я візьму під особистий контроль вирішення проблем участників АТО та їх родин. Я бачив війну на власні очі й маю моральні зобов’язання перед цими хлопцями. Наші захисники отримають те, на що заслуговують.

Я сприятиму запровадженню якісної та доступної медицини й освіти. Допоможу забезпечити літніх та соціально-незахищених людей.

Чернігів – місто майбутнього.
Він має стати туристичною перлиною України. Північними європейськими воротами країни. Центром нової енергетики та сучасних технологій.
Я допоможу зробити місто комфортним для жителів та гостей, привести сюди інвестиції. Розвиток бізнесу, транспорту й туризму створить робочі місця, наповнить міський бюджет.

Місцева влада систематично ошукує чернігівців.
На посту заступника голови Дніпропетровської адміністрації, я добре розібрався в бюджетних питаннях. Тепер я знаю, що гроші є - в будь-якому місті чи області.
І основна проблема – корупційний, злочинний або просто неправильний розподіл бюджету. Я знайду – де у вас крадуть, і зупиню це.

Разом із громадою Чернігова я проведу земельний аудит у місті. Інформація про власність на землю має бути відкритою. Земля, яка не використовується за призначенням буде повернена громаді, використовуватиметься для розвитку економіки та будівництва соціального житла.

Також для чернігівців життєво важливим є питання комунальних тарифів. Зараз тарифи формуються в закритому режимі, без урахування інтересів громадян.
Я доб’юся нової, прозорої та справедливої тарифної політики - за участі представників громади в робочих групах, профільних комітетах, а також незалежних експертів. Те ж саме стосується й тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Разом з однодумцями я допоможу чернігівцям запровадити пряму демократію в місті. Громадяни отримають можливість контролювати кожне рішення місцевої влади і право заблокувати рішення, якщо воно суперечить інтересам міста та його мешканців Поки такого контролю не буде - бюджет розкарадатимуть.

Я створю чернігівську команду з місцевих представників громадянського суспільства. Чесних, професійних і патріотичних людей. Користуючись статусом народного депутата, дам їм можливість реально впливати на владу й змінювати рідне місто на краще. В мене вже вдалося це зробити в Дніпропетровську, вдасться й у Чернігові.

Я допоможу чернігівським громадським активістам потрапити у органи місцевої влади на виборах восени 2015 року.

Разом ми створимо нову владу – владу громадян.
Разом розбудуємо Чернігів.
Разом розбудуємо Україну.

Геннадій Корбан
Вроде всё хорошо и правильно обещал, что этим черниговцам не понравилось? :D



Офтоп, конечно, но не могу не вставить цитату из программы одного кандидата в президенты:
В умовах зовнішньої агресії у нас є вибір. Або зробити швидкі та ефективні реформи і стати країною нового якісного рівня з відповідальною та професійною владою, справедливою соціальною системою та боєздатною армією, або використовуючи віроломну агресію сусіда відмовитися від необхідних реформ та зберегти ту систему влади, яка дозволяє чиновникам бути неконтрольованими, дозволяє їм збагачуватись на бідах мого народу.
Какие пророческие слова!
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу