Вопрос про громкие звуки для общего развития)

Статус: Offline
Реєстрація: 17.03.2007
Повідом.: 251
Вопрос про громкие звуки для общего развития)

Народ, может кто знает, правда ли, что за громкие звуки (свыше скольки-то там децибел, вроде 60, точно не помню) которые доносятся соседям (музон, дрель, ну итп) санэпидемстанция шатрафует независимо от времени когда производится шум(то есть и днём тоже).
 
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення. Статья 24 (частично)
Шум на захищених об'єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби.
У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об'єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.
Проведення на захищених об'єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з двадцять першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні - цілодобово. Власник або орендар приміщень, у яких передбачається проведення ремонтних робіт, зобов'язаний повідомити мешканців прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Шум, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарних норм цілодобово.
Жилые помещения тоже являются защищенными объектами.

Санитарные нормы не нашел, но они и не нужны пока у вас нету соотв. аппаратуры для измерений. Районная СЭС должна знать и нормы и замерять уровни по вашим заявлениям.
 
вот, кстати, статейка с полным ответом на ваш вопрос:
Посилання видалено
 
Конкретно по Харькову:

УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16 сесія 24 скликання
РІШЕННЯ
- із змінами та доповненнями, внесеними
рішенням XL сесії Харківської міської ради IV скликання
від 28.09.2005р. № 161/05
Від 24.09.2003 № 177/03
м. Харків

Про затвердження Правил з питань
додержання тиші у громадських місцях у місті Харкові (із змінами та доповненнями)

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1 Керівники підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, а також громадяни зобов'язані не припускати на захищених об'єктах рівень шуму, що перевищує 40 ДВА у денний час (з 8 до 22 години) та 30 ДВА у нічний час (з 22 до 8 години) установлений санітарними нормами.
1.2 У нічний час (з 22 до 8 години) забороняється гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.
1.3 Рівень шуму в інших місцях громадського користування не повинен перевищувати рівень, установлений санітарними нормами:
- 40 ДВА у денний час ( з 8 до 22 години);
- 30 ДВА у нічний час ( з 22 до 8 години).
1.4 Забороняється проведення на захищених об'єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, у робочі дні з 21 до 8 години, а у святкові та неробочі дні - цілодобово.
-------------------------------------------------------------------
Вызывай, измеряй.
-------------------------------------------------------------------
Это максимум, чего ты добъешься:
КоАП
Стаття 182. Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях

Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші або без такої і на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші.
--------------------------------------------------------------------
Пока добъешься - поседеешь :)
 
А сам ты никогда не поеш песни, не слушаеш громко музыку, не проводишь ремонт дома никогда???? Поговори с соседями, может они окажутся всеже вменяемыми людьми, и поймут твое недовольство?
 
Санитарные нормы не нашел, но они и не нужны пока у вас нету соотв. аппаратуры для измерений. Районная СЭС должна знать и нормы и замерять уровни по вашим заявлениям.


Конспектирую тему... :-) актуально, так сказать...
Соседи сверху бурилкой (кажется, бурилка называется правильно перфоратор:)) целый день пользуюцца, а на ночь глядя плинтуса, млин, прибивают (после 22-х), уже одни соседи участкового вызывали.
Шум стоит такой, что бежать хочется на край света...
п.с. пока СЭС доедет, они быстренько все выключат и скажут "а нас тут и рядом и не стояло". Как доказать, что шум был?:rolleyes:
 
А сам ты никогда не поеш песни, не слушаеш громко музыку, не проводишь ремонт дома никогда???? Поговори с соседями, может они окажутся всеже вменяемыми людьми, и поймут твое недовольство?
Я спрашивал по-большому счёту для общего развития;) У меня как раз есть немного другая проблемка, соседи снизу регулярно заявляют что у нас дома станок и мы на нём по ночам работаем:іржач::іржач:
 
Я спрашивал по-большому счёту для общего развития;) У меня как раз есть немного другая проблемка, соседи снизу регулярно заявляют что у нас дома станок и мы на нём по ночам работаем:іржач::іржач:

А что у Вас тогда шумит по ночам, если не секрет? Не ужели кровать такая шумная :-)
 
А что у Вас тогда шумит по ночам, если не секрет? Не ужели кровать такая шумная :-)
Дак вот и я бы хотел знать:confused:. Ничего у нас не шумит. Ну мож разве что кулер у компа звенит, когда я ночью в инете сижу:confused:ну это услышать как по мне нерельно даже в другой комнате, не то что из квартиры снизу. Просто я по натуре сова и в квартире иногда часов до 3 горит свет (когда мне утром никуда уходить не надо), ей подруга с соседнего дома сообщает об этом (о какой синдикат старушенций!)) ), и ей неймётся.. Вобщем, цирк-шапито:)
 
Я спрашивал по-большому счёту для общего развития;) У меня как раз есть немного другая проблемка, соседи снизу регулярно заявляют что у нас дома станок и мы на нём по ночам работаем:іржач::іржач:

У меня тоже были такие соседи ...как только кто-то начинал ремонт делать ,к нам прибегали...пока им хорошо и доходчиво не пояснили ...:D
теперь молчат ,даже если что происходит.
Вообще надо понимание находить ,как говорил генерал "За понимание":D
Моя соседка одно время устраивалы гулянки с караоке до 2-3 ночи ,а у нее стен почти нет и плохая звукоизоляция - все слышно , а про секс я вообще молчу ,***** отдыхало:D можно было наслаждаться:D
 
Дак вот и я бы хотел знать:confused:. Ничего у нас не шумит. Ну мож разве что кулер у компа звенит, когда я ночью в инете сижу:confused:ну это услышать как по мне нерельно даже в другой комнате, не то что из квартиры снизу.
Ну это и не ты можешь быть. У меня на старой квартире соседка в 6 утра вставала начинала на каблуках ходить (растягивала что ли :confused:), дверью скрипеть и иногда магнитофон включала. Вначале мне казалось, что это верхняя. Пришел к ней в 6 утра, позвонил, разбудил бедную :(. А оказалось - что то нижняя была :yahoo: Сделал внушение, смазал ей двери (своего мужчины у нее не было тогда на такие операции) - и стало тихо :пиво:
 
Моя соседка одно время устраивалы гулянки с караоке до 2-3 ночи ,а у нее стен почти нет и плохая звукоизоляция - все слышно , а про секс я вообще молчу ,***** отдыхало:D можно было наслаждаться:D
Надо было присоединяться :D Или наперегонки - кто громче :пиво: Все равно сна нет, чего зря лежать :yahoo:
 
Да это и так не мы, тока хрен ты это им докажешь)
 
Останнє редагування:
Посилання видалено
САНИТАРНЫЕ НОРМЫ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ШУМА, УЛЬТРАЗВУКА И ИНФРАЗВУКА
 
скажите ,а кто то сталкивался с высокочастотным шумом в квартире, как будно работает какой то мотор, сильно слышно ночью, хотя и живем на 5 этаже, не можем понять что шумит , может кто то сталкивался с подобным?
 
скажите ,а кто то сталкивался с высокочастотным шумом в квартире, как будно работает какой то мотор, сильно слышно ночью, хотя и живем на 5 этаже, не можем понять что шумит , может кто то сталкивался с подобным?
вероятно, насос
 
ко мне как-то подошла соседка и говорит: "вы громко ходите по паркету."
У меня лёгкое замешательство, отвечаю, тётя, мол, паркета и в помине не было, вы чё? ходим по ДСП старому, летать не умеем.
Она мне ещё минут 10 доказывала, что ТОЧНО знает, что в нашей квартире паркет, никак от неё отвязаться не могла
 
скажите ,а кто то сталкивался с высокочастотным шумом в квартире, как будно работает какой то мотор, сильно слышно ночью, хотя и живем на 5 этаже, не можем понять что шумит , может кто то сталкивался с подобным?

непонятно,мотор типа двигатель автомобильный или как?

ко мне как-то подошла соседка и говорит: "вы громко ходите по паркету."
У меня лёгкое замешательство, отвечаю, тётя, мол, паркета и в помине не было, вы чё? ходим по ДСП старому, летать не умеем.
Она мне ещё минут 10 доказывала, что ТОЧНО знает, что в нашей квартире паркет, никак от неё отвязаться не могла

это ещё ничего, вот если бы она вам доказывала что вы беременны:D вы б охуели удивились...
 
ко мне как-то подошла соседка и говорит: "вы громко ходите по паркету."
У меня лёгкое замешательство, отвечаю, тётя, мол, паркета и в помине не было, вы чё? ходим по ДСП старому, летать не умеем.
Она мне ещё минут 10 доказывала, что ТОЧНО знает, что в нашей квартире паркет, никак от неё отвязаться не могла
тетя со странностями, видимо, но, ваш ДСП таки отлично передает звуки вниз
 
скажите ,а кто то сталкивался с высокочастотным шумом в квартире, как будно работает какой то мотор, сильно слышно ночью, хотя и живем на 5 этаже, не можем понять что шумит , может кто то сталкивался с подобным?
есть такое. хз что. Дом, в котором я живу, точно резонирует на холостые обороты говнотазов, ароматизирующих воздух у подъезда. Негромко, но если бессонница, то достаёт
 
Назад
Зверху Знизу