встановлення "Ворони", 1+1 тянучки

Статус: Offline
Реєстрація: 30.04.2009
Повідом.: 48
встановлення "Ворони", 1+1 тянучки

Поставив "Ворону" алюміній , КАРТА МІСЦЕВОСТІ - ХАІ, карту додаю, пряма видимість вишки.

ДМВ - ОК
1+1, Перший - "ехо"
Simon (TBi) - 2 шум.

Що можна порекомендувати.

1+1 є і у цифрі у мене з амоса, але це як рибалка - перфектиционізм.
 

Вкладення

  • 1+1.jpg
    1+1.jpg
    140.3 КБ · Перегляди: 122
  • pershiy.jpg
    pershiy.jpg
    139.2 КБ · Перегляди: 125
  • anten.jpg
    anten.jpg
    183 КБ · Перегляди: 121
Останнє редагування:
Додайте до свого повiдомлення, що я одержав приватом, Вашу адресу.

Якщо "задвоєння" - у дiапазонi МХ, десь поблизу є природний/штучний "рефлектор".

На метрових хвилях дiаграма "ворони" - "вiсiмка", чiпляє що треба (корисний сигнал), й чого не треба (вiддзеркалення) :( У дiапазонi ДМХ логоперiодична частина забезпечує виграш до 8.5 дБ та ефективне послаблення сигналу з iнших напрямкiв.
 
Нижче і лівіше, на 5му поверху, у мене до "ворони" була "полька+підсилювач 0" і з 1+1 було якось карще :)
Благо її ще на зняв :) є з чим зрівняти.

р.с. довжина кабелю 66м, "FinMark"
 
Останнє редагування:
Тiльки не "нище", а "нижче". Подвiйна помилка наводить на роздуми ;)

"ФiнМарк" - якiсний кабель. А скiльки взагалi поверхiв у будiвлi?

Бо на 66 м "впаде" десь зо 15 децибелiв! Треба до антени додати бустерний пiдсилювач, коштує зараз десь 25-27 грн. на ГерПрацi.

P.S. Га-а-а! :) Залишилося виправити "нище" на фрагментi мапи з Google ;)
 
Тiльки не "нище", а "нижче". Подвiйна помилка наводить на роздуми ;)

Дякую, 20 років не використовув.

"ФiнМарк" - якiсний кабель. А скiльки взагалi поверхiв у будiвлi?

9 поверхів, але приходиться проходити на протележну сторону будівлі, тому так і багато метражу.


Бо на 66 м "впаде" десь зо 15 децибелiв! Треба до антени додати бустерний пiдсилювач, коштує зараз десь 25-27 грн. на ГерПрацi.

Він ставиться біля телевізора? І чи є якісь різновиди, моделі їх ?
 
1. Що перешкоджало? ;)

2. Погано... А що, на даху є мiсцевi перепони?

3. Краще - бiля самої антени, менше непотрiба посилиться. Використовую московський (от паразити, га? :D) пiдсилювач "Locus". Є три "номiнали" - на 10, 20 та 30 дБ. Оптимальний - 20 (30 схильний до збудження, 10 - часто-густо "слабенький"). Досить стабiльнi показники у рiзних партiях, хоча остання не сподобалась: замiсть 20 отримав лише 12 дБ, буду повертати (змiняю на iнший екземпляр).

До речi, чом спiлкуємося у темi лише вдвох? Українська вiдлякує? :) Не така страшна мова, доки нею перегодовувати не починають...
 
1. Що перешкоджало? ;)
Система освіти що працювала в СРСР передбачувала використання російської мови, до речі дружина росіянка. І граматика у школі мені якось не дуже :)
Але треба з чогось починати, і я почав з себе.
Хочу зауважити що діти ходять до української школи, але навколишнє спілкування не дає змоги використовувати рідну мову - страх "я же городской". Ось і виростив нове поклоніння у "незалежній", але навіть і газети не купиш на мові, пісні для молоді і ті від братньої держави.
Але цей діалог не тема даного розділу..."
2. Погано... А що, на даху є мiсцевi перепони?
Дозвіл потрібен... І треба було 10-ти поверхову будівлю трохи "обійти"
3. Краще - біля самої антени, менше непотреба посилиться. Використовую московський (от паразити, га? :D) підсилювач "Locus". Є три "номiнали" - на 10, 20 та 30 дБ. Оптимальний - 20 (30 схильний до збудження, 10 - часто-густо "слабенький"). Досить стабiльнi показники у рiзних партiях, хоча остання не сподобалась: замiсть 20 отримав лише 12 дБ, буду повертати (змiняю на iнший екземпляр).
Дякую. Напругу живлення підсилювача також по кабелю передаємо?
До речi, чом спiлкуємося у темi лише вдвох? Українська вiдлякує? :) Не така страшна мова, доки нею перегодовувати не починають...
Відлякує, але головний чинник мабуть відсутність фахівців. Тільки такі як я - початківці. Дякую Вам, не сподівався почути відповіді, а тим паче українською. Дякую "Опері 10", за вбудований орфографічний словник :)
 
Дякую. Напругу живлення підсилювача також по кабелю передаємо?

Так. Бiля ТВ - блок живлення: 220 V змiнної -> 12 V постiйної напруги. Кабель, що приходить з антени - у КДР (конденсаторно-дросельну розв'язку - знайома Вам з польських "сушникiв"). Пiдсилювач - якомога ближче до антени.
 
аналогично, на Новых домах 1+1 я бы сказал не эхо, а какой-то фон, гул идет, на двух телевизорах и только на этом канале
 
На що схожа "ворона"? Можна фотку чи креслення?
 
дык раньше небыло этого фона, это некоторое время назад появилось, ИМХО
 
>На що схожа "ворона"? Можна фотку чи креслення?

є

> дык раньше небыло этого фона, это некоторое время назад появилось, ИМХО
так і є гул... тому дивлюсь супутникову версію

Бо на 66 м "впаде" десь зо 15 децибелiв! Треба до антени додати бустерний пiдсилювач, коштує зараз десь 25-27 грн. на ГерПрацi.

Нічого гарного не вийшло з ним... Стало гірше, з усіма каналами, ніж було , здав і повернув гроші.
 

Вкладення

  • 0294148c5b9431cb53eaa5a1f747ebc1.jpg
    0294148c5b9431cb53eaa5a1f747ebc1.jpg
    12.3 КБ · Перегляди: 103
наверное что-то с ретранслятором. У меня тоже ворона, в последнее время обратил ввнимание, что не только 1+1, а и другие каналы стали показывать хуже. Может так выгодно кабельному, надо бы клиентов новых добавить. Кстати, антен общедомовых практически по городу не осталось.
 
Чекаю не дочекаюсь коли вже цифра буде ... Там або є, або нема...
Тому і дивиться сім'я Маргошу на сателіті :)
 
лично я всегда своим клинтом устанавливаю эфирные антенны ворона но только питерские и качество у них давольнотоки нормально
Буквально вчера установил своим соседям такую антенну на 3 телевизора и все коналы показывает отлично
 
Сильно зависит от места установки.

Если рядом препятствия, как у lexxai, особого качества не добьёшься :( А до ТВ ещё и много кабеля идёт...
 
Назад
Зверху Знизу