Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Политика

Старый 5.09.2018, 21:58   #221
[email protected]

Из: Ukraine

Цитата:
Сообщение от Ac Пушкин
Ну мой Юрий Витальевич же не идиот!
Повезло, могло бы быть так

Старый 5.09.2018, 22:06   #222
Ac Пушкин

Цитата:
Сообщение от [email protected]
Повезло, могло бы быть так

Я в общественном месте ,поэтому видео посмотрю позже.

Вверх
Старый 5.09.2018, 22:08   #223
[email protected]

Цитата:
Сообщение от Ac Пушкин
Я в общественном месте ,поэтому видео посмотрю позже.
Я подскажу, там генеральный танцует собаку.

Старый 5.09.2018, 22:33   #224
Ac Пушкин

Цитата:
Я подскажу, там генеральный танцует собаку.
Так у нас Панин теперь Генеральный?

Вверх
Старый 5.09.2018, 22:40   #225
[email protected]

Цитата:
Сообщение от Ac Пушкин
Так у нас Панин теперь Генеральный?
Возможно родственники

Старый 5.09.2018, 22:46   #226
Ac Пушкин

Цитата:
Возможно родственники
Все мы родственники. Ну их нах таких!

Вверх
Старый 6.09.2018, 08:27   #227
as266

Из: Lithuania

Цитата:
«Юлия Владимировна!
Вы же уже бабушка.
Вот, и ведите себя соответственно!
Решили на выборы идти? Пожалуйста!
Пришла. Проголосовала. Гречку взяла и ушла.»

Стара целюлітна карга.

На виборах буде одне єдине питання - ти за Україну або за Малоросійський Федеральний округ ??? Все просто. Інакше гімняний піар[/B]. кат-цапо ФСБ-шник [email protected] в ігнорі,Barss кат-цап в ігнорі,Гнида valvi в ігнорі,
    Вверх
Старый 6.09.2018, 09:25   #228
as266

І чому я ніхєра не здивований такій новині? Як вам зрадойби,є шо відповісти.

На виборах буде одне єдине питання - ти за Україну або за Малоросійський Федеральний округ ??? Все просто. Інакше гімняний піар[/B]. кат-цапо ФСБ-шник [email protected] в ігнорі,Barss кат-цап в ігнорі,Гнида valvi в ігнорі,
    Вверх
Старый 6.09.2018, 09:38   #229
Turman

А вот это так сказать победители рейтингов и те, кого зрадойобы усиленно проталкивают в президенты

Будучи министром, Гриценко считал противником НАТО, а не Россию

Цитата:
У Украины во времена министра обороны Анатолия Гриценко не было военного плана по защите Украины от российской агрессии.

Об этом в эксклюзивном комментарии интернет-изданию Guildhall заявил начальник Главного управления разведки (ГУР) Министерства обороны Украины, генерал-лейтенант Александр Скипальский.

"К сожалению, ни руководство государства, ни Министерство обороны, ни СБУ, никто не реагировал на это (информацию об угрозе со стороны РФ), никто не думал, что Россия нападет. Они просто не соглашались с людьми, которые об этом говорили и не готовились к возможному нападению. Не готовилось, конечно, и Министерство обороны под руководством различных пророссийских генералов и руководителей, рассматривая угрозу не со стороны России, а со стороны Запада. Такая же концепция была и во времена Гриценко. Ничего жесткого по отношению к России он и не заявлял, и не осуществлял. Я не видел никакого плана (по противодействию агрессии РФ), разработанного Гриценко", - сказал Скипальский.

Также он добавил, что военные учения, проводившиеся в этот период (2005-2007 годы) были направлены на отражение агрессии по отношению к Украине со стороны стран НАТО (Организации Североатлантического договора), в частности, Польши, Румынии и Венгрии.

"Тогда определяли (в 2005-2007 годах), что агрессия может осуществляться под прикрытием сепаратистского движения с целью захвата бывших территорий, некогда принадлежавших этим странам (Польша, Венгрия, Румыния), - подытожил генерал-лейтенант.

https://oleg-leusenko.livejournal.com/10084668.html

Старый 6.09.2018, 10:36   #230
as266

Цитата:
Сообщение от Turman
А вот это так сказать победители рейтингов и те, кого зрадойобы усиленно проталкивают в президенты

Я тут доповню.

Вверх
Старый 7.09.2018, 22:44   #231
RedFox

Цитата:
Сообщение от as266

Я тут доповню.

Та никто за бабу юлю не проголосует... Разводняк кремля на бабки

Вверх
Старый 7.09.2018, 23:27   #232
[email protected]

Цитата:
Сообщение от RedFox
Та никто за бабу юлю не проголосует... Разводняк кремля на бабки
Ясен хрен шо голосить будут не за йулю, а против пэти.

Старый 8.09.2018, 05:14   #233
nika77

Вверх
Старый 8.09.2018, 08:49   #234
RedFox

Цитата:
Ясен хрен шо голосить будут не за йулю, а против пэти.
Посмотрим... Слишком они я имею ввиду кремль и олигархат взялись поливать грязью пороха... Перестарались это дает уже обратный эффект
Скорее специально не трогают помойки типа 1+1 и интера.... Народ говна чтобы перебрал под завязку и пойдёт

Вверх
Старый 8.09.2018, 23:20   #235
Turman

НАША ПОМИЛКА. (про еБЮТанутых)

Цитата:
"Дуже часто ті, хто намагаються "відкрити очі" Віям, котрі гіпотетично вірують в непогрішиму Юлю, роблять одну НАЙБІЛЬШУ помилку.
Вони свято переконані, що їх опоненти - бютівці просто НЕ РОЗУМІЮТЬ, що Юля Володимирівна ТИМОШЕНКО - ворог України. І думають, що коли вони займуться просвітництвом, наведуть низку аргументів, проаналізують її антиукраїнські вчинки і викриють антиджержавні джерела фінансування, то алепти "газової приннцеси прозріють, заплачуть, полуда спаде їм з очей і вони, посипавши голову попелом, на колінах приповзуть на політичні ристалища із зойками:"Як я МІГ ЇЙ ВІРИТИ?!!!!!!!!!!! ДЕ БУЛИ МОЇ ОЧІ і ВУХА?!!!!!!!!!!!! Я БІЛЬШЕ ТАК НЕ БУДУ!!! ПЛЮЮ на партію "Родіна" і її брехливу очільницю - фарисейку!!!"

ОЦЕ І Є НАЙБІЛЬША ПОМИЛКА антиюлькінців.

Сектанти партії червоного серця ВСЕ ЗНАЮТЬ і ВСЕ РОЗУМІЮТЬ, особливо їх ВЕРХІВКА.
Чи може Ви думаєте вони НЕ знають, що Тимошенко КРАЛА разом з Лазаренком?! ЗНАЮТЬ.
Чи віруєте, що вони не знають, що грабіжницька газова угода з Росією - це справа її рук?! ТА ЗНАЮТЬ!
Чи маєте якісь сумніви, що вони не тямлять, що телеканали Медведчука, кума Путіна, пускають Тимошенко і її кліку на свої екрани за вказівкою власне Медведчука і Путіна?!!
Та які вже тут сумніви - все це настілки очевидно, що це бачить і дурень. А в керівництві БЮТ дУрнів якраз небагато. НЕГІДНИКІВ - так. А дурнів - ні.

Нещодавно один поважний стукачок з цієї зліпленої НЕ НА ВІРІ, а на страхові і баблі організації, вирішив розповісти про деякі новорозроблені для ФБ - борців за юлілізм меседжі.
1) - Юлі закидають, що її зять їздить на перемовини до Москви?
- Це жодним чином не потрібно спростовувати і навіть обговорювати. Відразу ж потрібно вкидати у соцмережі інфу про те, що свати Порошенка живуть в Росії і, відповідно, довіри йому бути не може!

2) Юлю звинувачують в підігрування Медведчуку на його каналах?
- Відразу ж телебачення і соцмережі потрібно наповнити дискусіями на кшталт: ви всі боягузи! Треба йти на ці канали і відстоювати свою думку! -

3) Хтось кинув камінь, що Тимошенко нічим не допомогла і не допомагає українській армії, а її Армія Спасіння - фейк?
- Відразу ж потрібно нагадати про Іловайськ і те, що ніхто не відповів за "тисячі загиблиз патріотів"!

4) Питають звідки гроші на тисячі бігбордів по всій Україні і неймовірно дорогу телерекламу?
- Відповідати, що це провокація Адміністрації Президента, а гроші дають невідомі патріоти, які не бажають називатися, щоб теж нестати жертвами репресі з боку цієї віроломної Адміністрації

5) Надто тісно почав допомагати Порошенкові олігарх Дубневич?
- Негайно закинути в ЗМІ інформацію, що Дубневич перейшов на сторону Тимошенкоі тепер грає проти Президента!

6) Сміються, що в газової принцеси Тимошенко нема квартири і вона фактично бомж?
- відповімо їм інформацією про подарунок оліграха - мілярдера Порошенка своєму синові в десятки тисяч доларів США!

7) Відчуваємо, що крити нема чим - викликаємо екс - президента - заказушника (співпраця останнього з блоком "НЕ ТАК!" не враховується, бо мало хто чим грішив: он навіть керівник львівських бютівців - колишній губернатор Януковича - і нічого ж?!)
До речі, останнього є ідея зняти - зараз це питання дебатується.

Тобто, розумієте в чому помилка?!
Антитимошенківці ДУМАЮТЬ, що хтось чогось не знає, а коли дізнається - СТАНЕ іншим!

ТА ВСІ ВСЕ ЗНАЮТЬ, ВЕЛЬМИШАНОВНІ!!! І те, що Тимошенко на підтанцьовках в Путіна, і те, що її образ чесної Попелюшки - це така вигадка над якою ті, хто близько до тіла, регочуть як смурфи у мультику!
А ми все ще наївно віримо в добро...Інколи, до речі. сам себе ловлю на думці, що доводячи щось адептам злодійки і ворога України Юлі Тимошенко, сам собі нагадую вегітаріаця, який намагається переконати канібілів в тому, жерти людське мясно - це несмачно, негарно і антилюдськи. Людоїди з цікавістю слухають мене, а у вільний час сперечаються між собою: з чим би оце особисто цього було краще зїсти - з аджичкою чи хроном?

Львівський бютістукачок нещодавно зайшов днями в переписку двох львівських бютіфулістів, де один радить іншому: "Треба негайно перебити історію з зятем Тимошенко історією з Варфоломієм!" Як я розумію один з них (я називаю його "Ветеринар") радить іншому (я називаю його "Борода") звинуватити голову Львівської ЛОДА в тому, що поширена ним інформація про те, що Юля Тимошенко просила у Варфоломія НЕ НАДАВАТИ Україні томос є БРЕХНЕЮ!

ВЛАСНЕ БРЕХНЯ, ПІДЛІСТЬ, НАКЛЕПИ, РОЗДМУХУВАННЯ НЕПРАВДИВИХ ЧУТОК, ЩИРЕННЯ "ЗРАДИ" і НАКЛЕПІВ- стали НАРІЖНИМ КАМЕНЕМ роботи усіх партійних структур багіні, які в ревній підтримці своєї злої і ворожої до України керманички, зовсім забули про саму УКРАЇНУ!!! І ще про те, що Україна - не Росія. САМЕ ТОМУ мій бан тепер буде ТАКИМИ перенаповнений. Це я обіцяю сам собі."
Микола САВЕЛЬЄВ, есквайр

Старый 9.09.2018, 16:53   #236
valvi
Banned

Цитата:
Сообщение от RedFox
Посмотрим... Слишком они я имею ввиду кремль и олигархат взялись поливать грязью пороха...
а чего его поливать? Он сам весь в гавне с 98года вымазался

Вверх
Старый 9.09.2018, 17:10   #237
Periplaneta

Цитата:
Сообщение от as266
І чому я ніхєра не здивований такій новині? Як вам зрадойби,є шо відповісти.
Можливо, вона намагалася його перевиховати?

Вверх
Старый 9.09.2018, 22:28   #238
as266

Вверх
Старый 9.09.2018, 22:36   #239
as266

Цитата:
Сообщение от Periplaneta
Можливо, вона намагалася його перевиховати?
Цікаво хто кого скоріше.

Вверх
Старый 9.09.2018, 22:55   #240
as266

Юрий Бирюков

Два билборда, попались на глаза рядышком, на расстоянии сотни метров друг от друга.

Петро Порошенко - армия, язык, вера. Те самые три направления его усилий, которые мы легко можем увидеть.

Мы можем увидеть новую армию. Еще не совершенную, ой-ой-да, но уже воссозданную. Мы легко можем услышать весь тот пласт новой украинской музыки, а толчком к появлению послужили квоты на радио. Вера. Отдельная история, затаив дыхание мы ждем самое главное событие. Оно уже скоро. Ждем все, и верующие, и атеисты Киевского Патриархата.

Херась! И тут лидер пророссийской партии Родина (Батькивщина). Простите, ЕС? В смысле, то самое ЕС? Простите, НАТО? Каким боком вана к НАТО? С какой стороны? Откуда и куда?

Я так понимаю, что Новый курс "не взлетел", уж сильно явно он показывал в северо-восточном направлении.

Я так понимаю, что народная конституация с народными референдумами тоже "не взлетели", уж больно плохие у нас ассоциации с народными референдумами.

Воровка решила действовать шаблонно и традиционно, ровно в рамках своих профессиональных навыков.

Слямзила не только тезисы про ЕС и НАТО, умудрилась скомуниздить даже темно-синий фон и наклон символики в дизайне.

ЮЛЯ СУКА, ЯКЩО НЕ ВКРАДЕ ТО ДНЯ НЕ ПРОЖИВЕ.

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Политика