Російські прикордонники побили начальника потяга «Санкт-Петербург – Львів»

Статус: Offline
Реєстрація: 05.11.2007
Повідом.: 2185
Російські прикордонники побили начальника потяга «Санкт-Петербург – Львів»

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

По лікарську допомогу після повернення з рейсу довелося звернутися начальнику потяга «Санкт-Петербург – Львів» Леоніду Стасіву, якого жорстоко побили російські прикордонники.

На станції «Новосокільники» (Росія), розповів пізніше потерпілий, в один із вагонів зайшли російські прикордонники. Начальник потяга попросив їх показати документи, які дають право на безкоштовний проїзд. Та прикордонники цієї вимоги не виконали. Тоді Стасів наказав виставити червоний прапорець (знак тривоги на залізниці) й наказав людям у камуфляжі покинути потяг. Ті почали кудись телефонувати і покинули вагон.

Коли потяг прибув на прикордонну між Росією та Білоруссю станцію «Невель-2», у вагон увірвалася група людей. Вони одягнули наручники на начальника потяга, почали витягати його з вагона і бити кийками. Захищати колійовця кинулися провідники та пасажири. Цієї миті на пероні станції з’явилися УАЗ із солдатами і ще дві машини. Та коли з пошкодженої руки Стасіва пішла кров, вояки покинули потяг.

Прес-секретар Львівської залізниці Лілія Криницька у розмові з кореспондентом «ВЗ» підтвердила, що начальника потяга «Санкт-Петербург – Львів» побили на території Росії. Та повідомити якісь подробиці відмовилася. Натомість порадила звернутися по коментар до начальника пасажирської служби Львівської залізниці Івана Мартинюка, одразу попередивши, що це людина вкрай зайнята. Мабуть, так воно і є, бо впродовж дня «упіймати» пана Мартинюка за вказаним телефоном нам не вдалося.

Як з’ясував «ВЗ» із власних джерел, напад російських прикордонників на начальника потяга набув широкого розголосу завдяки тому, що його свідком стала київська журналістка, котра їхала в цьому поїзді.
 
Останнє редагування:
суки, чиновники молчат. так скоро поезда грабить начнут
 
мовного писаку на коляку! львовского побитого-туда же!
 
дикие угро-финны. больше сказать нечего.
 
россiян на шибенецю!!! це не заклик, це душi стогiн
 
сказала на мове тетя с шестиугольной звездой на аве...
 
Сколько языков ты знаешь - столько раз ты человек (с)

Мова (в простонародье "дупомова") - не язык, а диавольский пердежь, которым лукавый пародирует языки общения Божих творений.

Распростроняют дупомову свидомиты - которых Сотона, пародируя Господа, вылепил из козих кизяков и вставил им вместо мозгов жабью слизь...


А модератор E.Nigma - гнойный пидор и свидомый жлоб.
 
Останнє редагування:
ну где-то так)) или
how many languages you know, so much one time you are a man
 
на мову эти тексты про количество языков не распространяются. кто станет к примеру, гордиться знанием наречия мапупу-мучача племен из центральной африки?
 
А шо Вам далась таки звезда Астарты? Вам не нравятся высказывания на государственном языке страны, в которой я живу? Или моя аватарка?)) Уходим от темы - Российские пограничники отгупали начальника поезда
 
А шо Вам далась таки звезда Астарты? Вам не нравятся высказывания на государственном языке страны, в которой я живу? Или моя аватарка?)) Уходим от темы - Российские пограничники отгупали начальника поезда

Так я вам-таки скажу шо если би эти российские пограничники отлупили начальника израильского поезда, то Израиль бы уже Россию до Урала оккупировал! :клас:
 
Черти российские. О какой Европе может речь идти? Они еще более дикие, чем мы.
 
на мову эти тексты про количество языков не распространяются. кто станет к примеру, гордиться знанием наречия мапупу-мучача племен из центральной африки?

Ну если сможешь обьяснится с этим племенем шоб тя не сожрали, тогда будешь гордится больше чем оксфордским английским. :)
 
Так я вам-таки скажу шо если би эти российские пограничники отлупили начальника израильского поезда, то Израиль бы уже Россию до Урала оккупировал! :клас:

Не, он бы продал ее китайцам, а бабло, вырученное от продажи, занял бы мерликанскому МВФ под нормальный процент.:іржач:
 
Назад
Зверху Знизу