• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Как очистить озеро?

Давно не чув.Що за питання?Може і я,щось знаю?

Ситуація така- є дача, фактично, окремий хутір.( Перша згадка про хутір в метричній книзі 1779р., село на тому місці існувало до кінця 80х років ХХст, на сьогодні залишилась одна хата, і ця хата- наша дача). Є болото нижче нашої ділянки. Поки існувало село- в болоті прокопували дренажний рівчак, який тут назівали "річкою", але останні 30 років цього вже ніхто не робить. Є бажання зробити там водойму- просто загнати бульдозер і вирити котлован, щоб заповнився водою, окультурити береги, висадити водяну рослинність, зарибити. Але наскільки це можливо технічно, наскільки законно і якщо будуть проблеми з боку закону чи можливо відморозитиись- "нічого не знаю, воно само":D
 
якщо будуть проблеми з боку закону чи можливо відморозитиись- "нічого не знаю, воно само"
Найкращий варіант.Не Лазуківка?
Проект дорогий..

Але наскільки це можливо технічно,
Можливо,але так дорого..:рл:Витік води з озера буде?Тоді треба робити греблю та ставити "монах"
 
Найкращий варіант.Не Лазуківка?
Проект дорогий..

Можливо,але так дорого..:рл:Витік води з озера буде?Тоді треба робити греблю та ставити "монах"

Ні, не Лазуківка. А щодо-дорого, тракторист дивився сказав тисяч 12-15 грн., зовсім не дорого.
 
Ні, не Лазуківка. А щодо-дорого, тракторист дивився сказав тисяч 12-15 грн., зовсім не дорого.
Ну,то з Богом!Головне-не бійтесь.:пиво: По рибі,підскажу.Ну,то вже не зараз.Декілька років держав ставки.:):пиво:
 
Как мы спасали безнадежный водоём))

Мы восстанавливали водоём с помощью аэрации и бактерий.
У нас был абсолютно безнадежный водоём, вся рыба умерла, стоял неприятный запах, озеро полностью заросло водорослями.

Если интересно посмотрите наше видео на Youtube
&t=3s
 
Назад
Зверху Знизу