Харьков Форум Реклама на Харьков форуме
Важная информация

Харьков Форум > Харьков > Политика

Старый 24.09.2020, 17:28   #81
dr. Unk

Из: Ukraine
Цитата:
Сообщение от belarus
Цитата:
Сообщение от dr. Unk
А вы точно умеете русский язык? сможете процитировать мой исходный пост и выделить в нем мною заданный вопрос, на который вы отвечали?
Да не вопрос.
Цитата:
Сообщение от dr. Unk
Че тут.. диссер? Атлична давайте с главы "пачиму парашенка не сидит"..
Оилично, и где собственно сам вопрос?

Старый 24.09.2020, 17:29   #82
kojto-kakojto

Цитата:
Сообщение от belarus
Да не вопрос.

На мой отвечать будешь или куратор запрещает?
Пидар eblorus, зачем ты жрешь говно?

Мудак – заболевание врожденное, но его симптомы не всегда можно диагностировать на ранней стадии. А в данном конкретном случае мы, коллега, столкнулись с запущенной формой, давшей метастазы в мозг на фоне ослабления оного недавно обретенной властью. В народе эта разновидность недуга зовется «Из грязи в князи». Протекает она очень тяжело, в основном для окружающих, и, как следствие, процент летальных исходов велик.
    Вверх
Старый 24.09.2020, 17:31   #83
dr. Unk

Цитата:
Сообщение от belarus
Это вполне тянет на вопрос,ты только не нервничай,а то поломаешься.
И даже в этой вашей версии это все еще -- не вопрос..

Кроме того, я же просил привести что-нибудь, что "тянет на вопрос"

Так какой же был вопрос в оригинале, а ?

Старый 24.09.2020, 17:37   #84
dr. Unk

Цитата:
Сообщение от belarus
Это уже вопрос, отвечай на мой.А то у меня много еще вопросов есть.Где прячет Петя танки Оплот о которых он говорил на параде и на которые были выделены деньги?
Цитата:
Сообщение от dr. Unk
А вы точно умеете русский язык? сможете процитировать мой исходный пост и выделить в нем мною заданный вопрос, на который вы отвечали?
Это не исходный пост, и все равно даже в вашем новом цитировании, это все еще не вопрос..

Цитата:
Сообщение от dr. Unk
Так какой же был вопрос в оригинале, а ?

Старый 24.09.2020, 17:49   #85
dr. Unk

Цитата:
Сообщение от belarus
Отвечать ты не умеешь на вопросы,ты только из задаешь,это кстати не вопрос,все и так знают.

Вопросы задают не простынями.
И снова, вы на меня клевещете.. Разве не вы не смогли ответить на один простой вопрос. к тому же специально выделенный для вас жирным кеглем..?

Разве не вы в очередной раз продемонстрировали феерическое незнание базовых правила русского языка приняв цитату (причем без знака"?") за вопрос?

В сухом остатке -- как всегда вы обвинили меня в том, в чем сами облажались..

Старый 24.09.2020, 18:02   #86
dr. Unk

Цитата:
Сообщение от belarus
Какой вопрос увидел,на тот и ответил.Ты же на один ответить так и не смог.Даю тебе еще один шанс на вопрос,только без простыни,чтоб опять ты не съехал с темы.
У вас еще и с арифметикой проблемы:

Цитата:
Сообщение от belarus
Теперь мой вопрос
Почему Порошенко разговаривает и обнимает хуйла,после того как тот уничтожил тысячи украинских патриотов?

Цитата:
Сообщение от belarus
На мой отвечать будешь или куратор запрещает?
Цитата:
Сообщение от belarus
Это уже вопрос, отвечай на мой.А то у меня много еще вопросов есть.Где прячет Петя танки Оплот о которых он говорил на параде и на которые были выделены деньги?

Старый 16.10.2020, 10:15   #87
coins717

Старый 16.10.2020, 13:00   #88
Turman

ЗЕлёное говно тянет за собой отменных, сортовых долбоЁбов!

Хто така Ірина Паламар? Або як Медведчук вирощує собі нових проросійських політиків

Старый 16.10.2020, 13:36   #89
dan3ee

пробник парашенки всё чудит? смычек к хую еще не привязал?)

Вверх
Старый 18.10.2020, 05:46   #90
Turman

Шо, Айболит, прозрел наконец-то? А как за ЗЕбила топил - аж из штанов выпрыгивал

Ну что, пидарасы ЗЕлёные, не выходит каменный цветок? А вам говорили – управлять страной, это не хуем на рояле играть!

Старый 18.10.2020, 06:55   #91
Billy Idol

Владислав Теремчук
1 д. ·
ВОНИ ВСІ ПРОТИ ЗЕЛЕНСЬКОГО
Зараз в Україні всі старі політичні повії об'єдналися та разом почали цькувати Президента Зеленського - щоби задовольнити всі потреби недолугого елехторату, кожен з них розповідає своєму виборцю саме те, що він хоче почути.
№1 — Юрій Бойко: Цей персонаж не грає на публіку, а просто сповідує цінності русского міра, про що він неодноразово заявляв під час публічних виступів - за попередніми даними, під час місцевих виборів, його партія «ОПЗЖ» набирає близько 16%, переважно це південно-східні регіони і найбільше підтримки вони матимуть на Донбасі - там їхня партія набирає близько 90% голосів. Їхня програма дуже проста і зрозуміла кожній руській людині - вони обіцяють закінчити війну на умовах Кремля, визнати Крим російським і дати туди воду, надати Донбасу статус автономної республіки (на зразок нашого Криму), розвивати російську мову та покарати всіх тих, на чиїх руках є кров терористів з ОРДЛО...
№2 — Петро Порошенко: Цей недогетьман обрав для себе елехторат, який сповідує проєвропейські цінності та розповідає людям казки про те, як ми за п'ять років станемо частиною ЄС і НАТО - на жаль, наші люди швидко забувають погане і саме тому його партія «ПЄС» набере близько 13% голосів, абсолютна більшість голосів припаде саме на Львів та Львівську область - понад 70%, ще по 30-40% у Івано-Франківську і Тернополі - більше воно ніде не потрібне, Київ проголосує за нього на рівні 15-20%, далі повне фіаско. Їхня програма майже нічим не відрізняється від програми «Жити по-Новому!», а тому не важко здогадатися, що чекає на Україну наступні п'ять років - Жму руку, абнімаю; котли для бійців; здача територій; знищення військових складів; добровольці за ґратами; сєпари на волі; кум Путіна у Мінському процесі; корумповані схеми; штучна інфляція; зубожіння для населення; мільонний потік трудових мігрантів до країн ЄС і США...
№3 — Юлія Тимошенко: Ця персона ще з лихих дев'яностих вміє підлаштовуватися під конкретну ситуацію і майже завжи виходить сухою з води, але насправді це не так - наша жЮля вже давно по вуха у лайні, через що її партія «Батьківщина» лідер серед антирейтингових партій по Україні - її підтримка десь на рівні 6%, а її елехторат складається з ображених на життя людей та людей, які ще вірять в казки. Її передвиборча програма з популістичним «Новим курсом» вже багатьом знайома - високі пенсії та зарплати, заборона на продаж землі, вступ до НАТО, нова "народна" Контитуція і багато чого ще - навіть пані Олег Ляшко з нею разом, я так розумію, що вила + коса це серйозний аргумент, щоби за них не голосувати... Згадайте лише опальний газовий контракт, підписаний жЮлькою та Пуйлом, згадайте Свинячий "Хрю-Хрю" грип та її махінації із закупівлею Таміфлю, згадайте інвалідний візок і туфлі на підборах, згадайте співпрацю з Ющенком і Порошенком, згадайте її коханого Сєню "Куля в лоб" і його могутній проект "Стіна", згадайте Павла Лазаренка, Кучму і згадайте вбитого ними журналіста Гонгадзе, згадайте Парубія і згадайте тих снайперів, яких він провів у готель «Україна» для розстрілів Небесної Сотні, згадайте Порошенка і згадайте кинутих на призволяще Кіборгів, зраджених бійців Торнадо, вбитих журналістів Павла Шеремета і Катерини Гандзюк, а також згадайте пісні Кузьми Скрябіна і ту підлаштовану аварію, аби змусити його замовкнути - згадайте все і дайте собі відповідь - чи можуть вивести Україну з кризи люди, які її туди завели і чи треба нам голосуючи за них десятиліттями чекати якихось змін на краще?
Я підтримую Президента Зеленського, а на місцевих виборах я проголосую за партію «Слуга Народу» - давайте зробимо це разом!

Вверх
Старый 18.10.2020, 08:14   #92
Turman

Старый 18.10.2020, 08:43   #93
Billy Idol

Вверх
Старый 18.10.2020, 08:58   #94
uah

Из: Germany

.

https://defence-line.org/
    Вверх
Старый 18.10.2020, 11:08   #95
Илья

ДЫБИЛ АМИРИКАНСКИЙ

Вверх
Старый 19.10.2020, 16:31   #96
uah

Из: Germany

Сьомий Президент ПОРОШЕНКО; дві вищі освіти, вільно володіє 6-ома іноземними мовами, майстер спорту з дзюдо. Побудував абсолютно успішний і самодостатній бізнес, підняв з попелу повністю зруйновану країну, дипломат вищого рівня, показав себе проукраїнським, патріотичним, адекватним керівником країни, отримав серед міжнародного загалу прізвисько " Український Черчілль ", що вже само собою є маркером міжнародного визнання.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ - клоун другого ешелону, в Кварталі майже всі ролі підгріб під себе, хоча актор він так собі, тобто не найкращий. Бізнес сірий, залежний, кон'юнктурний, не спортсмен, в молодості балувався "планом", зараз "коксом", у чому сам і зізнався, президент невмілий, несамостійний, відверто дурний, простіше кажучи абсолютно бездарний, країну не любить, народ зневажає, працювати не хоче, абсолютно байдужий, безцеремонний, але неймовірно амбітний. І нарешті "вишенька на торті"; патологічний боягуз, тому пахне відповідно.

https://defence-line.org/
    Вверх
Старый 19.10.2020, 16:45   #97
Billy Idol

Вверх
Старый 19.10.2020, 17:25   #98
Илья

Вопросов дохуя-ответов нихуя.Все украсть,а что осталось продать Антанти-вот какая на самом дели предвыбарная праграма нашиго презедента.А вапросы он задает для таго-ну это типы мы его сами папросили и он это все делаит для нас по наший просьби.

Вверх
Старый 19.10.2020, 17:31   #99
Mestny

(067) 931-32-34

Цитата:
Сообщение от uah
.

Зеленський і інші в світі думають, що не всі українці так, а тільки 73%.

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Политика