Харьков Форум Реклама
Важная информация

Харьков Форум > Харьков > Политика

Старый 8.11.2020, 07:36   #2281
Billy Idol

Из: Ukraine

Роман Шаховал
Коли парашенко здохне, я пропоную в цей день запровадити як святковий день, позбавленя України від самого сильного шкідника, запровадити масові гуляння, при умові, звичайно, щоб закінчився карантин. Не знаю, як хто, а я парашенка ненавиджу, як останню скотину, просто він мразота, підла, підступна і брехлива. Він якось впливає на людей, підсвідомо, чи як, тому не варто ненавидіти його прихильників, так званих порохоботів. Так звичайно, є ті, що продались парашенкові, але є такі, які просто зомбовані і не хочуть сприймати правду, гірку правду про нього. В деякі мірі я розумію порохоботів Для них парашенко, казковий принц, рятівник України, і кожна істина про парашенка наносить тріщини в розових окулярах. Шановні порохоботи, схаменіться, зніміть розові окуляри
Також хочу звернутись і до прихильників Зеленського або тих хто проти парашенка. Так я скажу, і сам с грішком, ображав їх Але давайте зупинимось Ображають вони, давайте просто змовчимо, не ображаймо в відповідь Ми всі українці, давайте не створювати ворожнечу, внутрішню в країні війну. Давайте жити мирно. А час покаже, хто правий Я впевнений, що парашенко, заклятий ворог України разом з медвечуком. Це моя думка, і моє право так думать.

Вверх
Старый 8.11.2020, 08:06   #2282
Днепровский

Год прошел, а он все не собирается ))

Старый 8.11.2020, 10:22   #2283
Weather.

И все-таки, хотелось бы узнать, как продвигается расследование?

Даже не одно расследование.

Вверх
Старый 8.11.2020, 11:17   #2284
phantom80

Цитата:
Сообщение от Weather.
И все-таки, хотелось бы узнать, как продвигается расследование?

Даже не одно расследование.

Старый 8.11.2020, 16:55   #2285
Turman

Путч, так путч!

Не знаю, хто як, а особисто я чекаю на гарні події і вже сиджу в партері з попкорном в очікуванні обіцяного путча. Бо без нього – ніяк.

Божевільна Лізонька знов наврочила.
Тепер Трамп повинен добитись перемоги в Печерському суді або Зеленський до свят втекти на Ростов. Мені подобається другий варіант.
Рік тому інсайдери теж підвели служанку Богуцьку – путч не відбувся, попри її обіцянки. Шкода!
Цікаво, слуги тримають Лізу за дурочку чи знають, що її з Криму закинула ФСБ?

Ну, що, хлопці, вперед!
За Батьківщину, за Порошенка! Даві їх, млять!
Чур, я біля кулемету, той, що на будинку з химерами!
На Різдво зеленими повинні залишитись лише ялинки!

Старый 8.11.2020, 21:56   #2286
Billy Idol

Кто-то говорит что «без спонсоров майданов не бывает»не соглашусь!Надо говорить -в нынешнее время в Украине майданов без спонсоров не бывает!!!

Вверх
Старый 9.11.2020, 12:27   #2287
Turman

Ну что, ЗЕЛёные хуежуи, удрал наконец то Порошенко в Лондон?

Ну когда уже, пидарасы вафлистые?

Старый 9.11.2020, 13:10   #2288
Хамлет

Цитата:
Сообщение от Turman

Ну когда уже, пидарасы вафлистые?

Не торопись, тема собирается ли порошенко убежать...))))
Теме второй год пошел, а зебилы вообще и володька в частности на этот вопрос сами себе пока ответить не могут)))
Я так понял они еще до конца не уверены, что порошенко вообще куда-то побежит))))))
Вот когда зебилы окончательно определяться, будем у них сроки побега уточнять))))))))

Вверх
Старый 9.11.2020, 14:57   #2289
Turman

Цитата:
Сообщение от Хамлет
Не торопись, тема собирается ли порошенко убежать...))))
Я устал ждать от них внятного ответа. Пока эта тема висит на форуме – до тех пор я и буду задавать им этот простой вопрос.

Старый 9.11.2020, 20:17   #2290
Billy Idol

Цитата:
Сообщение от Turman
Я устал ждать от них внятного ответа. Пока эта тема висит на форуме – до тех пор я и буду задавать им этот простой вопрос.
А что по этому поводу говорит твой кумир,лидер нацжен?А то я устал постоянно задавать тебе этот простой вопрос?

Вверх
Старый 9.11.2020, 20:40   #2291
Turman

Цитата:
Сообщение от Billy Idol
А что по этому поводу говорит твой кумир,лидер нацжен?А то я устал постоянно задавать тебе этот простой вопрос?
Он говорит, что ты дебил и не умеешь читать.
«Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?»

Старый 9.11.2020, 20:48   #2292
Billy Idol

Цитата:
Сообщение от Turman
Он говорит, что ты дебил и не умеешь читать.
«Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?»

Я умею читать и поэтому хочу от тебя узнать,что говорит твой кумир, лидер нацжен по поводу «Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?»

Вверх
Старый 9.11.2020, 20:54   #2293
Володимир

Приэмно спостерігати як бісяться пецерасти на цій темі, хоча більшість з них у мене в ігнорі. Забули як вони обливали тонами бруду основного претендента Гриценка. І цим самим допомогли Зеленському вийти до другого туру. І в другому турі перекинулися так само обливати брудом і брехнею Зеленського, чим і навернули більшість людей проголосувати проти брехні та бруду, які лилися від пецерастів. Так що найбільші зелебобики - це поцреоти пецерасти, які власною брехнею загітували активно голосувати більшість українських виборців проти Порошенка. А через те, що до другого туру вийшов Зеленський, то прийшлось голосувати за нього. І не скавчіть тепер, бо обіссалися на усі 75%.

Щодо втечі Порошенка. Я не хочу. щоб йому вдалося втекти з України. Хочу, щоб він відповів за усією суворістю Закона за те, що надав можливість втекти Гіркіну із Слов"янська до Донецька, за трагедію в Іловайську, за Дебальцево, за недокатери (МБАК), що непридатні до морських бойових дій, але вигідні для нього закази на їхнє виробництво були розміщені на "Ленкузні" (від якої він вчасно відхрестився), за те, що підставив три катери з екіпажами під затримання з обстрілами рашкенстаном. І ще за багато такого чим завдав шкоди Україні. Барига і залишається баригою. Таким він залишається і зараз, бо відчуваючи загрозу терміново переоформлює власні підприємства і банк на сина.

Біснуйтеся і далі, пецерасти-зелебобіки.

Старый 9.11.2020, 21:08   #2294
Володимир

Старый 9.11.2020, 21:58   #2295
Weather.

Гриценко теперь работает медведчуковским говнополитологом на телеканале Мураева?
Предсказуемая карьера.

Вверх
Старый 10.11.2020, 01:41   #2296
uah

Из: Germany

Вверх
Старый 10.11.2020, 05:50   #2297
Turman

Цитата:
Сообщение от Billy Idol
Я умею читать и поэтому хочу от тебя узнать,что говорит твой кумир, лидер нацжен по поводу «Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?»
Он говорит, что ты дебил и не умеешь читать – тут спрашивают у ЗЕкомандюков:
Цитата:
Опрашиваю у ЗЕекомандюков:

Старый 10.11.2020, 09:58   #2298
BlagoS

Цитата:
Сообщение от Володимир
... обливали тонами бруду основного претендента Гриценка. І цим самим допомогли Зеленському вийти до другого туру. І в другому турі перекинулися так само обливати брудом і брехнею Зеленського, чим і навернули більшість людей проголосувати ...
:
Шизофреник-долбойоп? Одного поливали поэтому все против него второго поливали полэтому все за него? Определись уёбище.

Вверх
Старый 10.11.2020, 10:22   #2299
Billy Idol

Цитата:
Сообщение от Turman
Он говорит, что ты дебил и не умеешь читать – тут спрашивают у ЗЕкомандюков:
Опрашиваю у ЗЕекомандюков:
А разве твой кумир,лидер нацжен, не Земандюк?

НАГАДУЮ ЛОХАМ, ОТКУДА РАСТУТ НОГИ У НАЦКОРПУСА И НАЦДРУЖИН
Разным писателям-чукчам советую сначала прочитать все и сходить по ссылкам, перед тем, как торопиться стучать по клаве!

Создателем "НацДружин" является... русский нацист из Тольятти (огляд фсбшного кубла)

Итак, Нацдружины основаны ГО "Зірка" (ССЫЛКА), учредителем которого является некто Коротких Сергей Аркадьевич
Более известен под кличками Боцман, Малюта, Коротыш, Захар Лаврентьев.
Уроженец Тольятти, РФ.
Начинал деятельность в белорусском КГБ, принимал участие в избиении белорусских оппозиционеров в 1999 году, а затем – в 2013 году – в кровавом конфликте с белорусскими антифашистами.

В 1999-2001 годах входил состав в белорусского отделения РНЕ – Русского национального единства.
Еще раз.
РУССКОГО. НАЦИОНАЛЬНОГО. ЕДИНСТВА.
В 1999 году, уже будучи членом РНЕ, принимал участие в драке с оппозиционными белорусскими активистами Андреем Санниковым, Дмитрием Бондаренко и Олегом Бебениным.

После ухода из РНЕ, Малюта совместно с помощником депутата (имя депутата в СМИ не называлось) Дмитрием Румянцевым основал на территории России организацию "Национал-Социалистическое общество".
Еще раз.
НАЦИОНАЛ. СОЦИАЛИСТИЧЕСКОЕ. ОБЩЕСТВО. РОССИИ.

https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=65843170&postcount=184

Вверх
Старый 10.11.2020, 11:44   #2300
Володимир

Цитата:
Сообщение от BlagoS
уёбище
Ти правильний підпис поставив...Додай до нього ще "безграмотний".

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Политика