• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Глеб Самойлов записал песню в поддержку Украины

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2014
Повідом.: 2908
Глеб Самойлов записал песню в поддержку Украины

Похоже, что у старого алкоголика из "Агаты Кристи" мозгов осталось гораздо больше, чем у многих украинских трезвенников было с рождения:

"Я не ідеалізую жодну зі сторін конфлікту. Козли були, є і будуть в будь-якому уряді. Інша справа, що на Майдан виходило по півмільйона людей, це була народна революція. На Південному Сході у озброєного ополчення я не бачу такої підтримки. Крім того, очевидно участь в цьому спецслужб і політтехнологів. Якби Росія не розпалювала громадянську війну в Україні, зокрема через свої ЗМІ, гадаю, все закінчилося б Майданом і поваленням Януковича. Тепер великі дядьки грають у великі ігри, а закінчитися все може третьою світовою війною." - так прокоментував появу пісні "Живой" Гліб Самойлов виданню "Сноб" .

Пісня "Живой" увійде до альбому Light гурту The Matrixx, реліз якого заплановано на 1 жовтня 2014 року

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

 
видеоряд с майдана - просто без комментариев, я плакала
 
Фух. Выдохнул...
 
сильно....без слов
 
а я ещё зимою ванговал, шо после сотни будет батальени и даже полк!кому не лень поищите!
 
надеюсь мы пока еще не забыли за что умерли ребята на Майдане и за что погибают сейчас на Донбассе...
 
Респект чуваку! (жаль, сдал уже заметно)
 
Если даже спустя полгода не понял, то можно расслабиться: уже и не поймешь :) тут без вариантов, и обьяснять бессмысленно.
Не, в грудь себя ударить и москаля погнать можно, но ты реально попробуй себе объяснить всю эту херню.
 
хуйня, если бы не видеоряд - вырубил бы сразу
 
Назад
Зверху Знизу