Как можно повлиять на чиновника,служащего который говорит Нет.но не в письменном виде,а просто на словах!

Статус: Offline
Реєстрація: 22.06.2009
Повідом.: 20
Как можно повлиять на чиновника,служащего который говорит Нет.но не в письменном виде,а просто на словах!

Очень интересует этот вопрос,так как Это.. бывает часто и думаю не только у меня!
А моя ситуация такая-Моя мама пошла в ЖКС прописать в свою приват.кв-ру свою внучку 14лет,которая осталась без мамы и ни где не прописана .Но начальник ЖКС ей отказала,так как в этой кв-ре прописан сын моей мамы
(мой родной брат , проживает в другом месте),который 15лет назад был судим и осужден условно за кражу. При этом оскорбив мою мать,что возможно Мы все не понятно какие..(Все имелось ввиду моя мама и Я)
Но как и в других организациях в письменном виде отказ Мы не получили.
Я считаю,что если Я пришла в официальную организацию,то все вопросы должны решаться соответственно на бумаге с печатями,а не просто на словах !
КАК быть в такой ситуации?
Заранее СПАСИБО!!
 
Первое. Если Ваш брат - сособственник квартиры, то без его ведома прописать в квартире нельзя (по крайней мере, пока бабушка не оформит попечительство над ребенком).
Второе. Так уж повелось в нашем государстве, что официальный ответ дают только на ОФИЦИАЛЬНЫЙ (читай - "письменный") запрос. Поэтому пишите в ЖКС письмо с просьбой зарегистрировать ребенка, прилагайте копии необходимых документов - и уж тогда ждите официального ответа. В течение месяца.
 
Анечкаточка, скажите честно – где вы взяли машину времени? Я тоже хочу в 2001 год, просто очень хочу. По сугубо меркантильным соображениям. Там есть квартиры по 3 штуки баксов. Очень-очень хочу. В следующий раз, когда отправитесь в 2001 год по своим прописным делам, захватите пожалуйста меня с собой. Я там буду недолго, так что вернемся вместе. С меня пиво.
_____________________________________________________________________________
Так шо не нада нам тут ля-ля, мы и сами ля-ля умеем, и поля-ляистей чем вы



Все дело в том, что (тезисно):

____________________________________________________________________________
Институт прописки был отменен после принятия 14 ноября 2001 года Конституционным Судом Украины Решения № 15-рп/2001 "По делу по конституционному представлению 48 народных депутатов Украины относительно соответствия Конституции Украины (конституционности) положения подпункта 1 пункта 4 Положения о паспортной службе органов внутренних дел, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины (дело относительно прописки)"


_____________________________________________________________________________
Вместо разрешительной прописки сейчас применяется уведомительная регистрация. Т.е. вы просто уведомляете орган регистрации и все, дальше уже не Ваши проблемы. При условии, что Вы подали все необходимые документы, не зарегистрировать Вас не могут

Об этом сказано в ст. 6 ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» - Заява особи про реєстрацію місця проживання є єдиною підставою для реєстрації місця проживання особи.


____________________________________________________________________________
Документы, необходимые для регистрации, указаны в ст. 6 ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Стаття 6. Реєстрація місця проживання особи

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, зобов'язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.

Для реєстрації особа подає:

письмову заяву. Діти віком від 15 до 18 років подають заяву особисто. У разі якщо особа з поважної причини не може самостійно звернутися до уповноваженого органу, реєстрація може бути здійснена за зверненням іншої особи на підставі доручення, посвідченого в установленому порядку;
паспортний документ. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження або свідоцтво про належність до громадянства України. Іноземець та особа без громадянства додатково подають посвідку на постійне або тимчасове проживання;
квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;
два примірники талона зняття з реєстрації.
Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання подання особою інших документів.
Заява особи про реєстрацію місця проживання є єдиною підставою для реєстрації місця проживання особи.


____________________________________________________________________________
Кстати, за проживание без регистрации предусмотрена административная ответственность, с чем Вас и поздравляю:

КОаП Украины, Стаття 197 Проживання без паспорта

Проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування -
тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


___________________________________________________________________________________
с текстом Закона можно ознакомиться тут:
Посилання видалено


___________________________________________________________________________
Образец заявления которые Вы должны были подать находится тут:
 

Вкладення

  • Про затвердження зразків документів, необхідних для реєстрації місця проживання в Україні .doc
    97.5 КБ · Перегляди: 470
Спасибо за консультацию!!Особенно тому ,кто все Время ест много мороженного!!!

Собственница квартиры моя Мама,а брат там просто прописан и даже не проживает. Кстати можно ли его выписать без его участия?
Спасибо!
 
Собственница квартиры моя Мама,а брат там просто прописан и даже не проживает. Кстати можно ли его выписать без его участия?

Можно, если Ваш брат не проживает в квартире без уважительных причин более 6 месяцев. В этом случае нужно подавать иск в суд о признании лица, утратившим право пользования жилым помещением на основании ст.ст. 71, 72 Жилищного кодекса Украинской ССР (не пугайтесь названия, он до сих пор действует)

Вот эти статьи:
_____________________________________________________________________________
Стаття 71. Збереження жилого приміщення за тимчасово відсутніми громадянами

При тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.

Якщо наймач або члени його сім'ї були відсутні з поважних причин понад шість місяців, цей строк за заявою відсутнього може бути продовжено наймодавцем, а в разі спору - судом.

Жиле приміщення зберігається за тимчасово відсутнім наймачем або членами його сім'ї понад шість місяців у випадках:

1) призову на строкову військову службу або направлення на альтернативну (невійськову) службу, а також призову офіцерів із запасу на військову службу на строк до трьох років - протягом усього періоду проходження зазначеної військової служби; перебування на військовій службі прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби - протягом перших п'яти років перебування на військовій службі;

2) тимчасового виїзду з постійного місця проживання за умовами і характером роботи або у зв'язку з навчанням (учні, студенти, стажисти, аспіранти тощо), у тому числі за кордоном, - протягом усього часу виконання цієї роботи або навчання;

3) поміщення дитини (дітей) на виховання в дитячий заклад, до родичів, опікуна чи піклувальника - протягом усього часу їх перебування в цьому закладі, у родичів, опікуна чи піклувальника, якщо в будинку, квартирі (їх частині) залишилися проживати інші члени сім'ї.

Якщо з будинку, квартири (їх частини) вибула дитина (діти) і членів її (їх) сім'ї не залишилося, це житло може бути надано за договором оренди іншому громадянину до закінчення строку перебування дитини (дітей) у дитячому закладі або до досягнення нею (ними) повноліття і повернення від родичів, опікуна чи піклувальника, в окремих випадках - до закінчення навчання в загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності, у тому числі для громадян, які потребують соціальної допомоги та соціальної реабілітації, а також в професійно-технічних чи вищих навчальних закладах або до закінчення строку служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях;

4) виїзду в зв'язку з виконанням обов'язків опікуна (піклувальника) - протягом усього часу виконання цих обов'язків;

5) влаштування непрацездатних осіб, у тому числі дітей-інвалідів, у будинку-інтернаті та іншій установі соціальної допомоги - протягом усього часу перебування в них;

6) виїзду для лікування в лікувально-профілактичному закладі - протягом всього часу перебування в ньому;

7) взяття під варту або засудження до арешту, обмеження волі, позбавлення волі на певний строк чи довічне позбавлення волі - протягом усього часу перебування під вартою або відбування покарання, якщо в цьому будинку, квартирі (їх частині) залишилися проживати інші члени сім'ї.

Якщо в будинку, квартирі (їх частині) не залишилися проживати інші члени сім'ї наймача, це житло може бути надано за договором оренди (найму) у встановленому законом порядку іншому громадянину до звільнення таких осіб з-під варти або до відбуття ними покарання.

У випадках, передбачених пунктами 1 - 7 цієї статті, право користування жилим приміщенням зберігається за відсутнім протягом шести місяців з дня закінчення строку, зазначеного у відповідному пункті.

Відповідно до Основ житлового законодавства Союзу РСР і союзних республік законодавством Союзу РСР і Української РСР може бути встановлено й інші умови і випадки збереження жилого приміщення за тимчасово відсутніми громадянами на більш тривалий строк.


____________________________________________________________________________

Стаття 72. Порядок визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням

Визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені строки, провадиться в судовому порядку.

____________________________________________________________________________
 
Личир молодец, все по полочкам разложил :)
 
Leecheer, я раньше не замечала за Вами такой тяги к цитированию НПА, а даже наоборот ;)

Вместо разрешительной прописки сейчас применяется уведомительная регистрация. Т.е. вы просто уведомляете орган регистрации и все, дальше уже не Ваши проблемы. При условии, что Вы подали все необходимые документы, не зарегистрировать Вас не могут

Об этом сказано в ст. 6 ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» - Заява особи про реєстрацію місця проживання є єдиною підставою для реєстрації місця проживання особи.

Оно-то так, но вот если Вы внимательно посмотрите бланк этой самой заявы, то увидите, что там есть графа "согласие собственника". А пока она не заполнена - заява на полная.

А моя ситуация такая-Моя мама пошла в ЖКС прописать в свою приват.кв-ру свою внучку 14лет,которая осталась без мамы и ни где не прописана .Но начальник ЖКС ей отказала,так как в этой кв-ре прописан сын моей мамы

Если мать - единственная собственница квартиры, в регистрации отказали неправомерно. Напишите жалобу начальнику ЖКС (не районного отделения, а начальнику КП "Жилкомсервис"), можно еще в Прокуратуру. Думаю, без суда обойдетесь.

Кстати можно ли его выписать без его участия?
Спасибо!

Leecheer все правильно сказал - Вам в суд.
 
Останнє редагування:
Оно-то так, но вот если Вы внимательно посмотрите бланк этой самой заявы, то увидите, что там есть графа "согласие собственника". А пока она не заполнена - заява на полная

вообще не понял о чем это ты. тс же четко и внятно сказала что квартира принадлежит ее маме, которая не возражает против регистрации в ней маленького чудовища, более того - лично заявилась ее регистрировать.

Leecheer, я раньше не замечала за Вами такой тяги к цитированию НПА, а даже наоборот ;)

тоже не понял. о чем это ты ? я никогда не был против цитирования нормативки. мне просто нравится, когда ее цитируют к месту, и при этом с включенными мозгами а не на автопилоте.
 
Leecheer, отвечу в личку :)
 
Всем Спасибо!
-Потом напишу чем закончилась история..
 
Назад
Зверху Знизу