какого челенджера на подъезды расклеили распечатки всех долгов за ХТС

Статус: Offline
Реєстрація: 19.04.2009
Повідом.: 45150
какого челенджера на подъезды расклеили распечатки всех долгов за ХТС

только что выходил в магазин, возвращаюсь - висит херня, список квартир у кого задолженность 4х значная сумма и более, в списке - более половины всех квартир (16ти этажка)

или это в порядке помощи участковым, чтоб им подкинуть соседосрачей, когда бабки начнут на лестницах драцца кто кому больше кого должен :(

не знаю выкладывать фотку или нет, т.к. почти все приватные данные прийдется затереть, а без них останется только постная_хуйня™
 
Останнє редагування:
Это шоб должникам стало стыдно))) Они все покраснеют от стыда и побегут погашать долги перед ХТС
 
ЗЫ: большая часть из неуказанных в списке квартир - недавно меняли хозявов - обмены-купли-продажи-наследствы-разделы_имуществ-и_пр. (т.е. такие сделки в принципе требут отсутствие задолженостей)

пиздец.

Это шоб должникам стало стыдно))) Они все покраснеют от стыда и побегут погашать долги перед ХТС

а они пойдут и сожгут ХТС, тепла будет больше чем от батарей.
 
Интересно, а как это воспринимается со стороны закона о защите персональных данных, вмешательства в личную жизнь и разглашения информации без разрешения со стороны должника?
 
я демонтировал эту хрень, ибо стая уже собиралась, а седня прямо рядом у участковых приемный день. нуивонах эти разборки
 
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про захист персональних даних

Стаття 5. Об'єкти захисту

1. Об'єктами захисту є персональні дані, які обробляються в базах персональних даних.

2. Персональні дані, крім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом.
................
Стаття 8. Права суб'єкта персональних даних

1. Особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними.

2. Суб'єкт персональних даних має право:


5) пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом;

6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

..............

Стаття 10. Використання персональних даних

1. Використання персональних даних передбачає будь-які дії володільця бази щодо обробки цих даних, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки персональних даних іншим суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними, що здійснюються за згодою суб'єкта персональних даних чи відповідно до закону.

2. Використання персональних даних володільцем бази здійснюється у разі створення ним умов для захисту цих даних. Володільцю бази забороняється розголошувати відомості стосовно суб'єктів персональних даних, доступ до персональних даних яких надається іншим суб'єктам відносин, пов'язаних з такими даними.

3. Використання персональних даних працівниками суб'єктів відносин, пов'язаних з персональними даними, повинно здійснюватися лише відповідно до їхніх професійних чи службових або трудових обов'язків. Ці працівники зобов'язані не допускати розголошення у будь-який спосіб персональних даних, які їм було довірено або які стали відомі у зв'язку з виконанням професійних чи службових або трудових обов'язків. Таке зобов'язання чинне після припинення ними діяльності, пов'язаної з персональними даними, крім випадків, установлених законом.
................
Стаття 11. Підстави виникнення права на використання персональних даних

1. Підставами виникнення права на використання персональних даних є:

1) згода суб'єкта персональних даних на обробку його персональних даних. Суб'єкт персональних даних має право при наданні згоди внести застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних;

2) дозвіл на обробку персональних даних, наданий володільцю бази персональних даних відповідно до закону виключно для здійснення його повноважень.

2. Володілець бази персональних даних може доручити обробку персональних даних розпоряднику бази персональних даних відповідно до договору в письмовій формі.

3. Розпорядник бази персональних даних може обробляти персональні дані лише з метою і в обсязі, визначених у договорі.
..............
Стаття 22. Контроль за додержанням законодавства про захист персональних даних

1. Контроль за додержанням законодавства про захист персональних даних у межах повноважень, передбачених законом, здійснюють такі органи:

1) уповноважений державний орган з питань захисту персональних даних;

2) інші органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

2. Парламентський контроль за додержанням прав людини на захист персональних даних здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини відповідно до закону.
.......................
Стаття 24. Забезпечення захисту персональних даних у базах персональних даних

1. Держава гарантує захист персональних даних.

2. Суб'єкти відносин, пов'язаних із персональними даними, зобов'язані забезпечити захист цих даних від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них.

3. Забезпечення захисту персональних даних у базі персональних даних покладається на володільця цієї бази.

4. Володілець бази персональних даних в електронній формі забезпечує її захист відповідно до закону.

5. В органах державної влади та органах місцевого самоврядування, організаціях, установах і на підприємствах усіх форм власності визначається структурний підрозділ або відповідальна особа, яка організовує роботу, пов'язану із захистом персональних даних при їх обробці, відповідно до закону.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Где-то так.
 
Интересно, а как это воспринимается со стороны закона о защите персональных данных, вмешательства в личную жизнь и разглашения информации без разрешения со стороны должника?

ну пусть юристы скажут...
 
А вот со стороны воспринимается так - что некоторые жильцы вкрай ох*ели. Так ещё и посмотришь в этих квартирах половина отнюдь не бедных живут. Почему я плачу ком. услуги, а эти не платят, и собственно из-за них могут прийти и вырубить чего-нибудь у всего подъезда?
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Кто понял жизнь - тот перестал работать :)
 
давайте бля спиздим освоим денег на эти передвижные кассы, спиздим спалим бензина за наши деньги, ведь люди не платят только лишь из-за того, что далеко дойти до терминала-почты-итд.итп. ведь так ? и совсем не потому что блядь от покращення :диявол:

а вот когда во двор матюгальник на колесиках приедет - это - да! повезло им что я их застал не в то время когда детей днем убаюкивал, иначе бы я тут уже не писал....и они конечно тоже
 
А вот со стороны воспринимается так - что некоторые жильцы вкрай ох*ели. Так ещё и посмотришь в этих квартирах половина отнюдь не бедных живут. Почему я плачу ком. услуги, а эти не платят, и собственно из-за них могут прийти и вырубить чего-нибудь у всего подъезда?
Ну так из-за таких излишне добросовестных у нас и тарифы заоблачные. Сделай тебе тариф 100 у.е. за квадрат - будешь платить.
А так люди неплатежами хоть как-то сдерживают жажду наживы коммунальщиков.И не стоит всех под одну гребенку чесать, у кого-то нет желания прихоти властей оплачивать, но и у многих просто денег нет, кушать хочется больше..
З.Ы. В мой адрес можешь какашки не бросать - к меня долгов нет..
 
если (гипотетически) щас все, кому "стыдно" возмут и заплатят - завтра тарифы умножат на три. я не оправдываю должников, я и сам еще немного торчу, но бля я седня часа в три ночи развесил носки постиранные на батарею, к шести-семи утра - хер высохли (это к вопросу о счетчиках тепла)
 
Ну так из-за таких излишне добросовестных у нас и тарифы заоблачные. Сделай тебе тариф 100 у.е. за квадрат - будешь платить.
А так люди неплатежами хоть как-то сдерживают жажду наживы коммунальщиков.И не стоит всех под одну гребенку чесать, у кого-то нет желания прихоти властей оплачивать, но и у многих просто денег нет, кушать хочется больше..
З.Ы. В мой адрес можешь какашки не бросать - к меня долгов нет..

а может наоборот? так как много тех, кто не платит (не те,кому больше кушать хочется, а те, у которых по 2-3 авто и т.д.), то долги пытаются покрыть за счёт увеличения тарифов для платящих.
 
Интересно, а как это воспринимается со стороны закона о защите персональных данных, вмешательства в личную жизнь и разглашения информации без разрешения со стороны должника?

плохо, если в договоре, который заключили, нет пункта про согласие на передачу данных третьим лицам, обычно такой пункт везде есть (за счет чего и сливают коллекторам) :D
 
если (гипотетически) щас все, кому "стыдно" возмут и заплатят - завтра тарифы умножат на три. я не оправдываю должников, я и сам еще немного торчу, но бля я седня часа в три ночи развесил носки постиранные на батарею, к шести-семи утра - хер высохли (это к вопросу о счетчиках тепла)

правильно. если не платить тарифы уменьшаться :клас:

я демонтировал эту хрень

похоже что ваша цифра самая большая :іржач:
 
Интересно, а как это воспринимается со стороны закона о защите персональных данных
Там наверное не фамилии, а номера квартир.

плохо, если в договоре, который заключили, нет пункта про согласие на передачу данных третьим лицам, обычно такой пункт везде есть (за счет чего и сливают коллекторам)
По новому закону о защите персональных данных, при разглашении фамилий, это не поможет. Но штрафы по нему еще не вступили в силу.
 
Назад
Зверху Знизу