Похвала Януковичу

Статус: Offline
Реєстрація: 01.02.2011
Повідом.: 847
Похвала Януковичу

Браття і сестри! Ви можете не вірити в оновленого Януковича, але як ви можете не вірити Путіну? Я молюся за нього щодня. Він феєрично, вміє перетворювати на ворогів Москви всіх її сусідів.
Він ще зажене Януковича до бандерівського схрону!
(Дмитро Корчинський)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
корч троллит лохторат :іржач:
 
кто то Яше сказал что он сам победил на выборах а не Володенька ему помогал поэтому у него так выросло самомнение
 
Янукович став на шлях виправлення. Він вже не хоче віддавати Москві Нафтогаз і вступати до Митного союзу на правах дев'ятого федерального округу РФ. Він провів маневри СіБріз-2011 (знову без участі РФ), родзинкою яких стало перебування у внутрішніх водах України та в Одеському порту американського ракетного крейсера, оснащеного системою протиракетної оборони. Принаймні, кілька днів Україна взаємодіяла з американською системою оборони проти російських ракет. Це викликало істеричну реакцію Москви, яка, схоже, була сприйнята Україною з задоволенням.
Из той же статьи
 
Ну да россия (страна-террорист) уже тоже устала, даже Янык кинул. Что ж будет мстить беспощадно. Запрет на ввоз молочных продуктов и тяж.металургии это скоей всего начало.
 
Ну да россия (страна-террорист) уже тоже устала, даже Янык кинул. Что ж будет мстить беспощадно. Запрет на ввоз молочных продуктов и тяж.металургии это скоей всего начало.

да болт мы ложили на твою россию... как и остальной мир, впрочем
 
Браття і сестри! Ви можете не вірити в оновленого Януковича, але як ви можете не вірити Путіну? Я молюся за нього щодня. Він феєрично, вміє перетворювати на ворогів Москви всіх її сусідів.
Він ще зажене Януковича до бандерівського схрону!
(Дмитро Корчинський)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

ТСЕ - это банально

fvvlxhaeagrs.jpg
 
Ну да россия (страна-террорист) уже тоже устала, даже Янык кинул. Что ж будет мстить беспощадно. Запрет на ввоз молочных продуктов и тяж.металургии это скоей всего начало.

Правильно! Лучше бы уж полное эмбарго поскорее. А то у вас гречка погорела - мы её втридорога покупаем, почему-то. Молока полно, сыр из пальмового масла жрём - в России на рупь дороже платят. Бензин -вообще ппц, тут перерабатывают, в Россию вывозят, мы потом канистрами оттуда таскаем - маразм. И визовый режим не забудьте.;)
 
Вам помогло?

Найбільш симпатичною властивістю українців мені видається здатність ненавидіти будь-яку владу. Тому я не закликаю вас любити Януковича так, як люблю його я, а лише диверсифікувати свою ненависть. Увійди зараз до кімнати Янукович, ви не попросите його полишити посаду, ви попросите в нього посаду в адміністрації. А я попрошу в нього Помісну церкву, і нехай за це залишить собі те Межигір'я. Тим більше, що відібрати його зможемо не ми, а лише той його найближчий соратник, який очолить нову, справжню опозицію і виграє наступні президентські вибори.
(Из той же статьи)
 
Назад
Зверху Знизу