Вопрос по составлению Позовной заявы

Статус: Offline
Реєстрація: 27.11.2007
Повідом.: 133
Вопрос по составлению Позовной заявы

Всем привет!
Ситуация следующая: вчера ехал по пр-ту гагарина со стороны центра нужно было повернуть налево на Героев Сталинграда, занял левую полосупростоял в ней кучу времени в итоге повернул и увидел горящую лампочку тормозов. Решил остановиться проверить уровень жидкости и заодно купить сигарет. Подвозил двух сотрудниц. Остановился, включил аварийку, вышел из машины, открыл капот, мои попутчицы сказали шо они дальше сами доберуться вылезли из машины и ушли. В этот момент ко мне подрулил продавец полосатых палочек и попросил документы, я дал, а он говорит: ты повернул со средней полосы а с нее можно только прямо и еще остановился на остановке, я ему грю шо повернул с крайней левой и я остановился т.к. дальнейшее мое движение могло угрожать жизни и здоровью других людей, а он: я пишу протокол, я грю пиши.
вобщем протокол+постанова на 340 грн, в протоколе я пояснения написал и под пояснениями подписался, во всех остальных местах где он говорил нада расписаться я сказал шо "БОЛТ", я с протоколом не согласен, он забрал протокол, а я грю дай вписать свидетелей которые видели шо я поворачивал с крайней левой, а он мне "нифига" и вписал туда какихто двух таксюков вручил мне копию протокола и копию постановы.
Нужно всю эту хрень шо он написал оспорить, вобщем составил я Позовну заяву до суду, прошу шарящих людей ее прочитать и прокоментрировать, может шото нада в нее добавить ну и тд

=================================================================
До Комінтернівського районного Суду м. Харків
61068, м. Харків, пров. Брянський, буд. 5

Позивач:
_________ Микола Іванович
що проживає за адресою:
м. Харків, ____________________
номер телефону: _______________
адреса електронної пошти: ящик@ukr.net

Відповідач:
ВДАІ м. Харкова УДАІ ГУМВС України,
Інспектор батальйону ДПС м. Харкова
Кравченко Ігор Олексійович
61013, м. Харків, вул. Шевченко, буд. 315

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування Постанови в справі про адміністративне правопорушення
серія АХ № 000000 від 19 січня 2010 р.

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст.288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
19 січня 2010 р. посадовою (службовою) особою відповідача Кравченко Ігорем Олексійовичем (далі інспектор) було складено Протокол про адміністративне правопорушення АХ 000000 від 19 січня 2010 р. та винесено постанову у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.122 ч.1 щодо мене.
Зі слів інспектора я, рухаючись на автомобілі ВАЗ-21013 державний номер А0000АА по проспекту Гагаріна, що у місті Харків, здійснів поворот ліворуч на проспект Геройв Сталінграду зі смуги руху, яка дозволяє рух тільки прямо, і тим самим не виконав вимоги дорожнього знаку 5.16 (напрямок руху по смугах) та зупинився на зупинці громадського транспорту, чим порушив п.п.8.4, 15.9 Правил дорожнього руху (далі ПДР), про що був складений протокол про адміністративне правопорушення та винесена постанова в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.122 ч.1 КУпАП. В постанові інспектор притягнув мене до адміністративної відповідальності і наклав на мене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 (триста сорок) гривень.
По суті порушення, за яке мене притягається до адміністративної відповідальності можу пояснити наступне: я категорично не згоден з інспектором батальону ДПС Кравченко Ігорем Олексійовичем тому, що я 19 січня 2010 р., рухаючись на автомобілі ВАЗ-21013 державний номер А0000АА по проспекту Гагаріна, що у місті Харків, здійснів поворот ліворуч на проспект Героїв Сталінграду зі смуги руху, яка дозволяє рух тільки ліворуч, а саме з крайньої лівої смуги, на дозволяючий сигнал світлофора, завчасно ввімкнувши сигнал лівого повороту, чим не порушив жодного пункту ПДР. В цей час в моєму автомобілі знаходилися пасажири _______ Олена Олексіївна та ___________ Ольга Іванівна. Під час виконання маневру на панелі приладів мого автомобілю спалахлула сигнальна лампа, що сповіщає про несправність гальмівної системи. Керуючись п.п.1.5, 12.3, 31.5 ПДР, а саме, що у разі виникнення в дорозі несправностей зазначених у п.31.4 ПДР (а саме що забороняється єксплуатація транспортних засобів з несправною гальмівною системою п.31.4.1) , водій повинен вжити заходів для їх усунення, я вимушений був зупинити свій автомобіль, вживши всіх можливих засобів для забеспечення безпеки дорожнього руху та громадян. Після вимушеної зупинки я одразу ввімкнув світлову аварійну сигналіцацію, як того вімагає п.9.9 ПДР, і вийшов з автомобілю аби перевірити справність гальмівної системи. Пасажири які знаходилися в моєму автомобілі також вийшли і продовжили свій шлях вже в ролі пішоходів, тому що вони поспішали і в них не було часу мене чекати. В цей час до мене підійшов інспектор ДПС представився та попросив документи. Я передав документи для перевірки інспектору після чого він сказав що я порушив вимоги знаку 5.16 і зупинився на зупинці громадського транспорту і що він зараз буде складати протокол. Я намагався пояснити інспектору свої дії стосовно моєї вимушеної зупинки і що я з ним також не згоден відносно порушеня вимог знаку 5.16 але він мене повністю проігнорував, забрав мої документи і пішов у свій атомобіль (не службовий) складати протокол. Поки інспектор складав протокол, я виявив та усунув причину несправності. Потім підійшов інспектор і передав мені для ознайомлення протокол про адміністративне правопорушення. Ознайомившись с протоколом я надав пояснення у відповідній графі та передав протокол інспектору. Він запропонував мені поставити свої підписи у протоколі на що я відмовився.
Вважаю, що дії інспектора ДПС є незаконними, протокол про адміністративне правопорушення та постанова по справі про адміністративне правопорушення безпідставною з огляду на наступне:
1. Мені не були роз’яснені мої права передбачені ст.63 Конституції України, ст.268 КУпАП чим було порушено ст.256, 279 КУпАП.
2. Мені було відмовлено при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, чим порушено мої права передбачені ст.268 КУпАП та протиречіть ст.10 Закону Про Державну службу.
3. Під час розгляду справи не було наведено ніяких доказів, передбачених ст.251 КУпАП, щодо порушеня мною вимог дорожнього знаку 5.16, чим було порушено ст.279 КУпАП та суперечить ст.62 Конституції України.
4. Під час складання протоколу мені було відмовлено в тому, щоб вписати свідків, які можуть підтвердити те, що я здійснів поворот ліворуч з крайньої лівої смуги руху, а саме Мананкіну Олену Олексіївну та Косарєву Ольгу Іванівну, чим було порушено ст.256 КУпАП.
5. Моя вимушена зупинка повністю підпадає під визначення крайньої необхідності, а згідно ст.18 КУпАП передбачаєтся, що не є адміністративним правопорушенням дія, яка хоч і передбачена КУпАП або іншими законами, що встановлюють відповідальність за адміністративні правопорушення, але вчинена в стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, яка загрожує державному або громадському порядку, власності, правам і свободам громадян, установленому порядку управління, якщо ця небезпека за даних обставин не могла бути усунута іншими засобами і якщо заподіяна шкода є менш значною, ніж відвернена шкода.
6. Під час розмови зі мною инспектор поводив себе зухвало и нечемно, чим принижував мою честь та гідність, що є недопустимим для посадової особи.
7. Відповідно до ст.19 Конституції України, посадова особа органу державної влади (а співробітник ДАІ, який складає протокол про адміністративне правопорушення, виконує саме функції такої особи) має діяти виключно у межах, способом і у порядку, прямо передбаченими законом України.
Згідно ст.55 ч.1 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Згідно ст.287 ч.1 КУпАП постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено особою, щодо якої її винесено.
На підставі викладеного, керуючись ст.55 Конституції України, ст.ст. 2, 6, 17, 18, 19, 71, 104, 105, 105 КАС України, ст.ст. 280, 287, 288, 289 КУпАП,
ПРОШУ:
1. Постанову в справі про адміністративне правопорушення серія АХ № 000000 від 19 січня 2010 р. визнати недійсною та скасувати.
2. Справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

Додатки:
1. Копія позовної заяви;
2. Копія протоколу про адміністративне правопорушення АХ 000000 від 19.01. 2010 р.
3. Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення серія АХ № 000000 від 19.01.2010 р.
=================================================================
 
ИМХО правильно что тебя штрафанули ибо откровенно задолбали останавливаться на остановках, включать аварийки и идти неспеша за сигаретами, наплевав на всех остальных, а затем выдумывать себе оправдание...

ну и собственно в твоём нынешнем посте ты сам запутался...
а я грю дай вписать свидетелей которые видели шо я поворачивал с крайней левой,
не понимаю - причем тут эти свидетели если тебя оштрафовали за остановку в неположенном месте? и таксисты именно этому и были свидетели...
 
ИМХО правильно что тебя штрафанули ибо откровенно задолбали останавливаться на остановках, включать аварийки и идти неспеша за сигаретами, наплевав на всех остальных, а затем выдумывать себе оправдание...

ну и собственно в твоём нынешнем посте ты сам запутался...

не понимаю - причем тут эти свидетели если тебя оштрафовали за остановку в неположенном месте? и таксисты именно этому и были свидетели...

ты не прав! вернее прав,:ги: но ТС не за сигаретами останавливался:rolleyes:
п.с.мусора суки которых надо казнить на площади что бы все видели и могли плюнуть в пропитое рыло!
 
ИМХО правильно что тебя штрафанули ибо откровенно задолбали останавливаться на остановках, включать аварийки и идти неспеша за сигаретами, наплевав на всех остальных, а затем выдумывать себе оправдание...

ну и собственно в твоём нынешнем посте ты сам запутался...

не понимаю - причем тут эти свидетели если тебя оштрафовали за остановку в неположенном месте? и таксисты именно этому и были свидетели...

+100% - и довольно много ебланов которые "любят" на перекрестках останавливаться, и блять наивные думают что аварийка это панацея.
- можно ведь проехать перекресток, найти безопасное место парковки и не мешая другим да и не рискуя припарковаться.
 
задолбали останавливаться на остановках,
хм, а можно поинтересоваться чем тебя задолбали те кто останавливается на остановках, может ты тогда маршруткам колеса попрорезаешь потому что их сложно оштрафовать если они на остановке остановятся
ЗЫ. я сигареты собирался покупать на втором тролейбусном депо (живу там) а так как у меня сложилась такая ситуация с лампочкой шо ты мне предлагаешь делать? Ехать тебе в бочину? Или на пешеходов на переходе?

можно ведь проехать перекресток, найти безопасное место парковки и не мешая другим да и не рискуя припарковаться.
а Правила говорят что нельзя ездить с неисправной тормозной системой
и кстати я остановился так что я никому не мешал, потому что я залез на какойто сугроб обмерзлый, там уж точно никто не ездит
 
Останнє редагування:
хм, а можно поинтересоваться чем тебя задолбали те кто останавливается на остановках, может ты тогда маршруткам колеса попрорезаешь потому что их сложно оштрафовать если они на остановке остановятся
ЗЫ. я сигареты собирался покупать на втором тролейбусном депо (живу там) а так как у меня сложилась такая ситуация с лампочкой шо ты мне предлагаешь делать? Ехать тебе в бочину? Или на пешеходов на переходе?

остановиться надо было как прописано в ПДД. а задолбали те, кто на остановках паркуется, тем, что тогда рейсовый транспорт, не имея возможности заехать в карман, становится посреди полосы.

а Правила говорят что нельзя ездить с неисправной тормозной системой

зачем тогда выезжал на проезжую часть?
 
хм, а можно поинтересоваться чем тебя задолбали те кто останавливается на остановках, может ты тогда маршруткам колеса попрорезаешь потому что их сложно оштрафовать если они на остановке остановятся
ЗЫ. я сигареты собирался покупать на втором тролейбусном депо (живу там) а так как у меня сложилась такая ситуация с лампочкой шо ты мне предлагаешь делать? Ехать тебе в бочину? Или на пешеходов на переходе?


а Правила говорят что нельзя ездить с неисправной тормозной системой

так включи аварийку и отьедь в сторонку - тем более правила запрещают останавливаться на перекрестках, ты ведь не захлох.
И если судья водила - то думаю не получится обжаловать, про горящий чек - это явный пиздеж, да и судьи поверь далеко не лохи!
 
Т.Е K@LЯN никуда сходить не успел так ?
 
А дело было так. Сотрудницам нужно было выйти на одесской. Высадил и решил сигарет купить. А с депо точно не видно с какой полосы поворачивал.
 
хм, а можно поинтересоваться чем тебя задолбали те кто останавливается на остановках, может ты тогда маршруткам колеса попрорезаешь потому что их сложно оштрафовать если они на остановке остановятся
ЗЫ. я сигареты собирался покупать на втором тролейбусном депо (живу там) а так как у меня сложилась такая ситуация с лампочкой шо ты мне предлагаешь делать? Ехать тебе в бочину? Или на пешеходов на переходе?

и если не ебать за такие нарушение, скоро все перекрестки будут в ебланах с включенной аварийкой и сам хрен проедиш
 
Если бы выставил знак аварийной остановки (чего требуют ПДД), то можно было бы "косить" на неисправность, с которой нельзя эксплуатировать и таким образом "типа убрал авто с проезжей части". Но этого не сделал, а это отступление от ПДД ("аварийка" не в счет), вот даец и ЗАКОННО выписал протокол и Постанову.

Учите ПДД ТС, выполняйте их, чтобы в будущем аргументированно противостоять гаишным "разводам" ;)
 
9.10. Разом з увімкненням аварійної світлової сигналізації слід установити знак аварійної зупинки або миготливий червоний ліхтар на відстані, що забезпечує безпеку дорожнього руху, але не ближче 20 м до транспортного засобу в населених пунктах і 40 м поза ними, у разі:
а) скоєння дорожньо-транспортної пригоди;
б) вимушеної зупинки в місцях з обмеженою оглядовістю дороги хоча б в одному напрямку менше 100 м.
а) ДТП не было
б) оглядовість не була обмежена
вопрос: зачем устанавливать знак аварийной остановки?
 
Та там менты постоянно пасутся, ежедневно вижу, как они там доебуются до водителей. А самое интересное, что все равно много желающих там припарковаться. Ну знак же висит, епт... Нет, все равно.
 
а где была припаркована машина ДАЙцов и тазики "свидетелей"? там же... не так ли?...
ты чисто случайно не сфотал этого?
 
тс все правильно написал, сейчас по морозу иногда глючит датчик абс (у меня ) , тоже пару раз лазил под капотом. А инспектор тот пусть своих таксистов сначала с остановки прогонит, а потом уже вы....тся.
Вчера товарищ на рабочей машине заглох посреди перекрестка, стартером докатился до обочины, включил аварийку, машина реально не заводится . Тут же прискакал гаец и составил протокол, мол, остановка в неположеном месте ( Сумская, возле зеркалки)
 
тс все правильно написал, сейчас по морозу иногда глючит датчик абс (у меня ) , тоже пару раз лазил под капотом. А инспектор тот пусть своих таксистов сначала с остановки прогонит, а потом уже вы....тся.
Вчера товарищ на рабочей машине заглох посреди перекрестка, стартером докатился до обочины, включил аварийку, машина реально не заводится . Тут же прискакал гаец и составил протокол, мол, остановка в неположеном месте ( Сумская, возле зеркалки)
да я не против когда реально аварийная проблема. но в случае ТСа я просто уверен на 100% что ему просто захотелось купить сигарет...

датчик глючит? да как-то очень вовремя он заглючил... ну не верю я в подобные совпадения - слишком часто вижу автомобили стоящие на остановках с аварийкой - водитель остановился, включил аварийку, выскочил за сигаретами, сел в машину и уехал...

собственно во многих странах мира аварийка не дает права нарушать ПДД, в том числе и правила парковки.
 
Сейчас представил топикстартера, поворачивающего налево на Г.Сталинграда, остановившегося на обочине, включившего аварийки, открывшего багажник, вытаскивающего оттуда знак, раскладывающего его и устанавливающего перед машиной, потом бегущего в киоск за сигаретами, затем бегущего обратно, а тут менты! Ну и хрен с ними! Засовываем знак обратно в багажник, захлопываем его, запрыгиваем в авто, выключаем аварийку, показываем "фак" гайцам, и сваливаем. Ниче не забыл? :))))
 
Назад
Зверху Знизу