Хвастаемся здесь - Part 1

Гарні квіти в темі))

А у мене одночасно бромелієві зацвіли

jbda3j.jpg
 
А у мене одночасно бромелієві зацвіли
Хорошенькие! А я видела передачу о бромелиевых, так там говорили что многие виды цветут только раз в жизни. Я подумала что их на продажу выгоняют цветение и в магазин. Купил, полюбовался и забыл навсегда. Или это не так?
 
Хорошенькие! А я видела передачу о бромелиевых, так там говорили что многие виды цветут только раз в жизни. Я подумала что их на продажу выгоняют цветение и в магазин. Купил, полюбовался и забыл навсегда. Или это не так?


Не знаю...

І те і те подарували. Я як фотки в інет виставила, тільки тоді дізналась, що то бромелієві.
Праву хочу викинуть. Вона колюча і цвіте негарно.
 
Купил, полюбовался и забыл навсегда. Или это не так?
Непонятно.У меня была такая.Процвела,дала деток. Погибла. В этом году подарили тилландсию синюю.Необычный цветок. Красиво цвела.Деток дала. Пропала.:(
 
Праву хочу викинуть. Вона колюча і цвіте негарно.
Ну це ви даремно! Бiльбергiя у мене сторожил, нi одна хатня рослина не змогла її пережити, у мене вона росте вже 23 роки. За цей час пережила майже усiх вiдомих шкiдникiв i болячки, холода, тiнь, жару, навiть забута була у невеликий мороз на вулицi, та в жару недiлi двi провалялася у городi, коли собаки затягли горщик, розбили i рослинку саму ми загубили...При цьому гідно вистояла всi мінливості долi, по праву можу привласнити їй звання супервиносливої рослини:клас: Та й не така вже вона прям i колюча, а цвiте дуже навiть гарно, тiльки непоказно у порiвняннi з iншими рослинами, але якось примудряється робити це неочикуванно i у той час, коли меньш за все чекаєш що щось буде квiтнути, а коли ще й одноразово розквiта 4-6 бутонiв...:кручусь: Це мабуть єдина рослина з якою я не розлучуся нiколи!:любов:
 
Ну це ви даремно! Бiльбергiя у мене сторожил, нi одна хатня рослина не змогла її пережити, у мене вона росте вже 23 роки. За цей час пережила майже усiх вiдомих шкiдникiв i болячки, холода, тiнь, жару, навiть забута була у невеликий мороз на вулицi, та в жару недiлi двi провалялася у городi, коли собаки затягли горщик, розбили i рослинку саму ми загубили...При цьому гідно вистояла всi мінливості долi, по праву можу привласнити їй звання супервиносливої рослини:клас: Та й не така вже вона прям i колюча, а цвiте дуже навiть гарно, тiльки непоказно у порiвняннi з iншими рослинами, але якось примудряється робити це неочикуванно i у той час, коли меньш за все чекаєш що щось буде квiтнути, а коли ще й одноразово розквiта 4-6 бутонiв...:кручусь: Це мабуть єдина рослина з якою я не розлучуся нiколи!:любов:
:клас::клас::клас:
 
Підтримую Наталку)) Хіба ж вона не красуня?
1fjhfe.jpg
gg5djj.gif
egh4ec.jpg
h8dgad.gif
1efhbb.jpg
5ejjgj.gif
 

Вкладення

  • 1fjhfe.jpg
    1fjhfe.jpg
    7.6 КБ · Перегляди: 26
  • gg5djj.gif
    gg5djj.gif
    43 байт · Перегляди: 21
  • egh4ec.jpg
    egh4ec.jpg
    9.1 КБ · Перегляди: 25
  • h8dgad.gif
    h8dgad.gif
    43 байт · Перегляди: 23
  • 1efhbb.jpg
    1efhbb.jpg
    9 КБ · Перегляди: 24
Бильбергия и у меня жила много-много
лет, деток давала много, росла-жирела, но не цвела. Присоединюсь ко мнению, что неприхотлива и вынослива))
Конечно же, у Доминиканы-невидаль для меня!
Поздравляю! Молодец))
 
Ну це ви даремно! Бiльбергiя у мене сторожил, нi одна хатня рослина не змогла її пережити, у мене вона росте вже 23 роки. За цей час пережила майже усiх вiдомих шкiдникiв i болячки, холода, тiнь, жару, навiть забута була у невеликий мороз на вулицi, та в жару недiлi двi провалялася у городi, коли собаки затягли горщик, розбили i рослинку саму ми загубили...При цьому гідно вистояла всi мінливості долi, по праву можу привласнити їй звання супервиносливої рослини:клас: Та й не така вже вона прям i колюча, а цвiте дуже навiть гарно, тiльки непоказно у порiвняннi з iншими рослинами, але якось примудряється робити це неочикуванно i у той час, коли меньш за все чекаєш що щось буде квiтнути, а коли ще й одноразово розквiта 4-6 бутонiв...:кручусь: Це мабуть єдина рослина з якою я не розлучуся нiколи!:любов:


ОГО!
Гарно написано.
Так вона ж розмножується швидко. З маленької рослинки вже цілий горшок тих колючок.
Ви відростки викидаєте?
 
ОГО!
Ви відростки викидаєте?

Я не викидую часто, ну раз в три роки може зайве прибираю, як зовсім вигляд не подобається. Хоча я примітила, що коли не дуже багато діточок вона квітне охочіше, як розростеться- не хоче квітнути. Вона як типові бромелієві - розетка після цвітіння помирає, а дітки згодом займають це місце.
Не знайду тільки гарного фото її, ось тільки таке стареньке н ателефоні...
ec5cdh.jpg
 
Я не викидую часто, ну раз в три роки може зайве прибираю, як зовсім вигляд не подобається. Хоча я примітила, що коли не дуже багато діточок вона квітне охочіше, як розростеться- не хоче квітнути. Вона як типові бромелієві - розетка після цвітіння помирає, а дітки згодом займають це місце.
Не знайду тільки гарного фото її, ось тільки таке стареньке н ателефоні...
ec5cdh.jpg

гарно.
В мене вона сильно розрослась.
От та друга - гусманія вже 3-й місяць "цвіте". А ця швидко перецвіла
 
гарно.
В мене вона сильно розрослась.
От та друга - гусманія вже 3-й місяць "цвіте". А ця швидко перецвіла
Тільки гузманія відцвіте і помре, добре якщо дитинку перед смертю дасть, у мене така падлюка колись була так нічого і не дала. А більбергія он вже скільки діточок народила і колись вони усі таки зацвітуть.:угу:
 
Расцвел мой цикламен. Он из магазинных, но уже 4 года живет у меня.
 

Вкладення

  • IMG_20171204_204835.jpg
    IMG_20171204_204835.jpg
    93.5 КБ · Перегляди: 288
Класненький цикломен:клас: значит ему у Вас понравилось, если он 4 года живет и цветет, красотища:квіточка::квіточка::клас:
 
Класненький цикломен значит ему у Вас понравилось, если он 4 года живет и цветет, красотища
Да, прижился отлично. Цветет 3, а то и 4 раза в год, в спячку не впадает. Даже летняя жара выше 30 градусов ему не помеха - цветет.
 
ВОТЬ:)
 

Вкладення

  • 31841650_1007187929435677_4391293327866068992_n.jpg
    31841650_1007187929435677_4391293327866068992_n.jpg
    195.9 КБ · Перегляди: 210
  • 31870810_1007187932769010_3218861977266814976_n.jpg
    31870810_1007187932769010_3218861977266814976_n.jpg
    224 КБ · Перегляди: 224
  • 31944119_1007187952769008_6784777704555151360_n.jpg
    31944119_1007187952769008_6784777704555151360_n.jpg
    154.1 КБ · Перегляди: 219
Назад
Зверху Знизу