Помогите снять арест с автомобиля

Статус: Offline
Реєстрація: 19.03.2007
Повідом.: 8825
Помогите снять арест с автомобиля

Рассказываю всё по порядку:
1. В феврале 2009 года я купил автомобиль у Данилина И.Ю. по гендоверенности за 22000 грн (на тот момент 3000$), о чём есть расписка от хозяина о получении денег.
2. В 2014 году я решил продать автомобиль и узнал, что он в аресте от 2009 года, т.е. 5 лет на нём я проездил, а он был в аресте.
3. В ГАИ взял "ухвалу" на арест выданную Октябрьским судом.
4. В Октябрьском суде я взял решение суда.
5. В деле вначале фигурирует мэр г. Мерефы Ситов Вениамин Иванович, а потом пропадает. Очень много неточностей и отсутсвует какая-либо страховая компания.
6. Дело закрыто в 2011 году и автомобиль мой завис в воздухе. Т.к. автомобиль просто в аресте, а не в розыске, то значит, что дело до исполнительной службы не дошло и стороны расчитались.
7. Владелец по ТП Данилин И.Ю. на контакт не идёт и вообще потерялся сказав, что в том деле никому ничего не должен.
8. Что мне делать? Все копии прикрепляю.
9. Возможно ли решить вопрос за 100-200$, т.к. на сегодняшний день стоимость автомобиля до 1500$.
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    146.9 КБ · Перегляди: 594
  • 2.jpg
    2.jpg
    158.6 КБ · Перегляди: 528
  • 3.jpg
    3.jpg
    55.7 КБ · Перегляди: 522
  • 4.jpg
    4.jpg
    144.9 КБ · Перегляди: 509
  • 5.jpg
    5.jpg
    142.7 КБ · Перегляди: 520
  • 6.jpg
    6.jpg
    100.7 КБ · Перегляди: 230
  • 7.jpg
    7.jpg
    50.1 КБ · Перегляди: 156
  • 8.jpg
    8.jpg
    95.2 КБ · Перегляди: 234
  • 9.jpg
    9.jpg
    68.4 КБ · Перегляди: 214
купил автомобиль у Данилина И.Ю. по гендоверенности
могу Вас огорчить, автомобиль Вы не купили, а взяли поездить
автомобиль мой завис в воздухе
это не Ваш автомобиль. право собственности нет, есть только право пользования.

ничего путного кроме запчастей тут не получится
 
могу Вас огорчить, автомобиль Вы не купили, а взяли поездить

это не Ваш автомобиль. право собственности нет, есть только право пользования.

ничего путного кроме запчастей тут не получится

Я просил помощи у специалиста, а не мнение прохожих.
Вот для примера:
Вознесенському міськрайонному суду
Миколаївської області
ПОЗИВАЧ: _________________
ВІДПОВІДАЧ: _______________
Позовна заява
про визнання права власності на автомобіль та виключення з акту опису та арешту майна (уточнена)
02 квітня 2010 року я, Кандидатов Олександр Анатолійович, домовився з Радукан Сергієм Володимировичем про придбання у нього автомобіля Шевролет Такума 2005 року випуску, д/н ВЕ 2027АВ.
З метою розрахунку за вищевказаний автомобіль, я передав Радукан С.В. 70 000 грн. на підтвердження чого, відповідачем Радукан С.В. було написано розписку, в якій він зазначав, що отримав кошти від мене за продаж автомобіля та ніяких претензій стосовно укладеної угоди до мене не має (копію розписки від 25.04.2010 року додаю до позовної заяви.) З вищевказаної суми 21 800 грн. мною було сплачено в ПАТ «Укрсиббанк» з метою погашення боргу Радукан С.В. по кредиту (копію квитанції додаю.)
Оскільки всі істотні умови угоди нами було узгоджено та ніяких заперечень стосовно ціни та предмета угоди у нас не виникало, Радукан С.В. видав на моє ім'я довіреність від 02.04.2010 року, надавши мені повноваження щодо повного розпорядження, користування та володіння транспортним засобом, як його власника (копію довіреності додаю).
Згодом, коли я звернувся до МРЕО з метою переоформлення автомобіля на моє ім'я, то з'ясувалось, що перереєструвати автомобіль на себе я не маю права, оскільки не можу продати його сам собі.
В подальшому я домовився з Яцина Р.П. про продаж йому автомобіля Шевролет Такума 2005 року випуску, д/н ВЕ 2027АВ. Однак, так, як всієї суми вартості автомобіля у Яцина Р.П. на той час не було, то я для розпорядження автомобілем надав Яцина Р.П. довіреність.
12.03.2011 року Яцина Р.П. зателефонував мені та повідомив, що 12.03.2011 року державним виконавцем ВДВС Вознесенського МРУЮ в нього було вилучено автомобіль та технічний паспорт на нього в межах виконавчого провадження по стягненню з Радукан С.В. на користь Мишеніна Ігоря Євгенійовича боргу в сумі 51 917 грн.
За вказаних обставин я вимушений звернутись до суду з метою захисту свого порушеного майнового права на автомобіль, що був придбаний мною у Радукан С.В. 02.0.2010 року.
Відповідно до ч.1 ст. 60 Закону України «Про виконавче провадження», особа, яка вважає, що майно, на яке накладено арешт, належить їй а не боржникові, може звернутись до суду з позовом про визнання права власності на майно і про звільнення майна з-під арешту.
Згідно з положеннями ст. 638 ЦК України, угода вважається укладеною, якщо сторони досягли згоди з усіх істотних умов договору.
Відповідно до ст. 655 ЦК України, за договором купівлі – продажу одна сторона (продавець) зобов’язується передати майно у власність другій стороні (покупцеві) а покупець приймає або зобов’язується прийняти майно і сплатити за нього певну грошову суму.
Чинний ЦКУ вказує, що купівля – продаж транспортних засобів здійснюється шляхом укладення письмового договору, при цьому нотаріальне посвідчення або державна реєстрація такого правочину не вимагається. В свою чергу стаття 207 ЦК України, вказує на вимоги письмової форми правочину, згідно якої:
• правочин являється вчиненим в письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах, у листах, телеграмах, якими обмінялись сторони.
• Правочин являється таким, що вчинений в письмові формі, якщо він підписаний його стороною.
Відповідно до змісту ст. 328 ЦК України право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом.
Тобто враховуючи обставини даної справи, вважаю, що я набув право власності на вказаний вище автомобіль на законних підставах, оскільки відповідач Радукан С.В. передав мені його разом з технічним паспортом та видав на моє ім'я довіреність згідно якої передав усі повноваження власника автомобіля.
Разом з тим, порушення правил реєстрації транспортного засобу передбачених «Правилами реєстрації та обліку автомобілів…» затверджених постановою Кабінету Міністрів України за № 1388 від 07.09.1988 року, не може розцінюватись як порушення, яке вплинуло на законність підстав набуття права власності на автомобіль. Цей факт може лише призвести до інших негативних наслідків для мене не пов'язаних з вказаною справою.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 207, 328, 638, 655 ЦК України, ч.1 ст. 60 Закону України «Про виконавче провадження»,
ПРОШУ:
• Визнати за мною, Кандидатовим Олександром Анатолійовичем, право власності на автомобіль Шевролет Такума 2005 року випуску, д/н ВЕ 2027АВ.
• Виключити з акту опису та арешту майна від 12.03.2011 року, серія АК № 815829, складеного державним виконавцем ВДВС Вознесенського МРУЮ - автомобіль Шевролет Такума 2005 року випуску, д/н ВЕ 2027АВ.
«_____»_______________ О.А.Кандидатов
 
бездумно копировать исковое заявление (не решение суда) в котором чётко указано о продаже, не имеет особого смысла.
домовився з Сергієм Володимировичем про придбання у нього автомобіля Шевролет Такума 2005 року випуску. З метою розрахунку за вищевказаний автомобіль, я передав С.В. 70 000 грн. на підтвердження чого, відповідачем С.В. було написано розписку, в якій він зазначав, що отримав кошти від мене за продаж автомобіля та ніяких претензій стосовно укладеної угоди до мене не має копію розписки від 25.04.2010 року додаю


и кто для Вас специалист, если в никнейме написано lawyer это специалист, если в никнейме написано advokat это тоже специалист. исходя из вышеизложенного, Вы не являетесь собственником.

судя по Вашей манере общения, единственное правильное решение
на контакт не идёт и вообще потерялся сказав, что в том деле никому ничего не должен
 
Какая это по счету тема о "Покупке по доверенности"?:рл:
 
Доверенность есть, нет, что бы написать в суд заяву о снятии ареста, выдумывает велосипед. И не к Данилину надо ехать, а истцу-узнать, рассчитались с ним, или взыскание еще идет...

Вот и ищу инфу о том куда и что писать, может кто непосредственно с таким сталкивался или может помоч.
Заяву в суд, который арест наложил или по месту жительства? Истца как найти? Данилин никому ничего не платил. Где можно получить информацию о взыскании?
 
Я просил помощи у специалиста, а не мнение прохожих.
Вот примеры решений Верховного Суда Украины по такому вопросу:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Покупка по доверенности = взял покататься



А то, что Вы какой-то пример иска нашли, - ничего не значит.
Можно, например, составить иск о признании права собственности на участок на Луне
 
Останнє редагування:
Возможно ли решить вопрос за 100-200$,
Даром лучше...
Дуем в исполнительную по месту проживания Данилина И.Ю., берем бумагу, что с исполнительным листом о взыскании с Данилина по указанному гражданскому делу Скавронская О.М. не обращалась. Это 99%, потому что при обоюдке Данилин имел право на встречку к ней и стянуть тоже прилично. С данной бумагой и соответствующими иными в суд и снимаем арест. Все.
 
Я просил помощи у специалиста, а не мнение прохожих.
Обратитесь лично к тов. О.А.Кандидатову.
В деле вначале фигурирует мэр г. Мерефы Ситов Вениамин Иванович, а потом пропадает.
photo.jpg

Неприятная физиономия. Такой может кинуть на раз.
 
А доверенность и расписку можно увидеть?
 
Вот примеры решений Верховного Суда Украины по такому вопросу:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Покупка по доверенности = взял покататься

У меня кроме доверенности ещё есть расписка, которая может что-то значить.

Если в доверенности прописано право представлять интересы в судах...

Прописано, поэтому и решения мне суд выдал.

Обратитесь лично к тов. О.А.Кандидатову.

А это кто такой?
 
расписку прежде,чем кому то показывать и вызывать насмешливые ухмылки,надо бы хорошенько помять и сходить в уборную..
никто связываться со снятием ареста корча общей стоимостью около трех косарей не будет-забудь и попытайся разорвать или на запчасти или кого то так же причесать,как тебя пару лет назад.
 
Если в доверенности прописано право представлять интересы в судах...
Естественно.
У меня кроме доверенности ещё есть расписка, которая может что-то значить.
К снятию ареста она филькина грамота.
 
Дуем в исполнительную по месту проживания Данилина И.Ю., берем бумагу, что с исполнительным листом о взыскании с Данилина по указанному гражданскому делу Скавронская О.М. не обращалась. Это 99%, потому что при обоюдке Данилин имел право на встречку к ней и стянуть тоже прилично. С данной бумагой и соответствующими иными в суд и снимаем арест. Все.

Думаю, что двигаться нужно в этом направлении. Т.е. если никто не обращался о взыскании, то арест снимается?
 
За 100-200 долларов никто заниматься не будет
 
Обратитесь лично к тов. О.А.Кандидатову.

Как кто? Это же ваш друг, который договорился с Радуканом С.В.
Я просил помощи у специалиста, а не мнение прохожих.
Вот для примера:

Вознесенському міськрайонному суду
Миколаївської області
ПОЗИВАЧ: _________________
ВІДПОВІДАЧ: _______________
Позовна заява
про визнання права власності на автомобіль та виключення з акту опису та арешту майна (уточнена)
02 квітня 2010 року я, Кандидатов Олександр Анатолійович, домовився з Радукан Сергієм Володимировичем...
...
«_____»_______________ О.А.Кандидатов
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу