Відмінили безкоштовне харчування молодших школярів

Статус: Offline
Реєстрація: 21.06.2012
Повідом.: 108
Відмінили безкоштовне харчування молодших школярів

Сьогодні прийшовши до школи з дитиною були "приємно" здивовані тим , що відмінили безкоштовне харчування...Раніше видавали і молоко дітям і харчували, а тепер 7 гривень заплати з харчування і ще дати треба дитині на булочку(які теж в школах недешево), та і ще за місяць більш ні 100 грн здати треба...Це явно "життя по-новому"...
 
В школе обедали бесплатно?:eek:
 
Соберите ребенку с собой йогурт или творожок, бутербродик и яблоко. А вместо покупки испеките пирожок или булочку или печенье дома.
А деньги если не хотите не сдавайте, Вас ведь не заставляют обязательно кормить ребенка в столовой.
П.С. Как вспомню какой дрянью нас кормили в школе, как пахло в столовой и молоко с пенкой... Аппетит сразу портится.
 
Соберите ребенку с собой йогурт или творожок, бутербродик и яблоко. А вместо покупки испеките пирожок или булочку или печенье дома.
А деньги если не хотите не сдавайте, Вас ведь не заставляют обязательно кормить ребенка в столовой.
П.С. Как вспомню какой дрянью нас кормили в школе, как пахло в столовой и молоко с пенкой... Аппетит сразу портится.

Ну в мене маленька не вередлива дитина, їжа подобається в їдальні...тим паче всі обов язково ходять їсти...можна своє, але коли всі їдять щось однакове..точно і їй захочеться)

А если денег нету в семье?и со жратвой туго

Тоді дитина голодна...так сьогодні 5 дітей були голодні, тому що із собою грошей не було, і батьки нічого не дали, бо розраховували на їдальню
 
так діти 1-4 класів..снідали

да оно и было платным.. деньги в начале недели сдаются..у меня двое детей в разных школах (Алексеевка и Н.Дома).. везде платное..
наверное вашей школе компенсировало какое-то подшефное предприятие..вероятно денецкое..))
 
Останнє редагування:
Меня в школе не кормили вообще. И ничего, выжил.
 
да оно и было платным.. наверное вашей школе компенсировало какое-то подшефное предприятие..

Ні...я сама працювала в школі до 2013р, ну не розповідайте мені...У всіх державних школах було безкоштовне, а якщо у вас не було, отже вас надували ( за ваш рахунок вас годували, хоча школам компенсували харчування)Ми здавали постійно документацію по харчуванню! чи школа не під патронатом Харківським
 
Тоді дитина голодна...так сьогодні 5 дітей були голодні, тому що із собою грошей не було, і батьки нічого не дали, бо розраховували на їдальню

И учиха не заплатила за них и спокойно смотрела как дети слюни глотают? (наверное на плазму копит) ИМХО - учителя - это отдельная порода людей, не очень хорошая порода.

Ні...я сама працювала в школі до 2013р, ну не розповідайте мені...У всіх державних школах було безкоштовне, а якщо у вас не було, отже вас надували!

У малой в школе Фельдман выдавал к завтраку всем младшеклассникам добавку.
 
тс, вы тролль?
то вы на свадьбу собираете, то свекровь жениться в апреле не дает, а теперь ребенок-первоклассник появился...
 
во-во..бот московский.. и гугло перевод на украинский...
 
да оно и было платным.. деньги в начале недели сдаются..у меня двое детей в разных школах (Алексеевка и Н.Дома).. везде платное..
наверное вашей школе компенсировало какое-то подшефное предприятие..вероятно денецкое..))

ВО ВСЕХ ШКОЛАХ младшие классы кормили бесплатно! Еще и убрали стипендии в ПТУ - куда шли дети от безнадеги из малообеспеченных семей - покращення...:eek:
 
ваші теми було важко не помітити ;)

а - так - раптом українська (таки дійсно погана)

Хтоб казав за мою українську....Покраще ніж у декого...

ВО ВСЕХ ШКОЛАХ младшие классы кормили бесплатно! Еще и убрали стипендии в ПТУ - куда шли дети от безнадеги из малообеспеченных семей - покращення...:eek:

Зараз вас теж тролем назовуть, за те що ви правду пишите...
 
Назад
Зверху Знизу