Обжалование решения инспектора ГАИ

Статус: Offline
Реєстрація: 24.10.2006
Повідом.: 23
Обжалование решения инспектора ГАИ

Добрый день,

Сегодня произошла такая ситуация, ехал от холодной горы по ул. Муранова
Остановил гиашник с обвинением что я двигался со скоростью 70 км на участке где 40, чего не было. в доказательство предоставил обычный радар.
Также он находился на своей частной машине (номер я сфотографировал).

У меня в машине был сторонний свидетель который может подтвердить что я двигался со скоростью не более 50 км. Инспектор отказался показывать свой маршрутный лист , а также отказался дать записать номер радара и не предоставил документов о его технической исправности.

подскажите где можно найти пример заявления на обжалование или на какие статьи ссылаться.
 
А он шото вам выписал? Протокол или постанову про штраф?
 
какие документы имеются на руках?
 
постанова и протокол.
 
Ну, как бы ограничения скорости действуют в местах проведения дорожных работ обозначенный соответствующим знаком, там такое было?
 
подскажите где можно найти пример заявления на обжалование или на какие статьи ссылаться.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
посмотрите здесь на форуме в спец.разделе образцы исковых и жалоб (сейчас форум не открывается, потому прямую ссылку не могу дать, к сожалению)
Вам нужно ссылаться на нарушение инспектором порядка заполнения протокола (не указан свидетель и т.д. - см. КУпАП);
отметить, что инспектор был на личном авто, что запрещено Инструкцией (смотрите здесь Посилання видалено);
а также обратить внимание на то, что использование "Визирей" запрещено, т.к. они не прошли сертификацию и соответственно поверку (масса инфы на роадконтрол.орг, ссылку см.выше)
 
он пользовался даже не визиром а каким то "Радис"
 
Знаю, что задаю глупый вопрос, за что сразу прошу прощения.
Если инспектор сразу неправильно заполняет протокол, использует несертефицированную продукт, заранее зная об этом...как и по каким нормам он может отвечать?
а то получаеться, накатал протокол - а там - упертые - его обжалуют, а другие - заплатять...а ему хоть бы что..никакой отвественности...

какой есть механизм борьбы уже с этим неправомерным действием? спасибо.
 
да еще вопрос за подачу заявления нужно платить или нет?
 
а кто нибудь подскажет, кому конкретно писать жабы, дайте пару адресов?:) Если кто знает, интересует московский район, если по месту прописки
 
а можно привлечь к отвественности сотрудника ГАИ, за его неправомерные дествия?
 
да еще вопрос за подачу заявления нужно платить или нет?

Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП, особа, яка оскаржила постанову про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

а кто нибудь подскажет, кому конкретно писать жабы, дайте пару адресов?:) Если кто знает, интересует московский район, если по месту прописки

жалобы - гаи и прокуратура
иск - суд
адреса, телефоны и прочее найдете в гугле или другом поисковике

а можно привлечь к отвественности сотрудника ГАИ, за его неправомерные дествия?

смотря в чем проявились неправомерные действия и какие последствия для вас из-за этих действий наступили... теоретически можно все...:D
 
Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП, особа, яка оскаржила постанову про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

Я тоже так думал. А вот судья Задорожный из дзержинского суда вернул мне исковое заявление потому что не оплачен сбор.

ТС, почитай тему https://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=11470707#post11470707
там все что надо есть.
 
В протоколе как расписывались?
Надо было сразу писать "С вмененным правонарушением не согласен. Правил не нарушал, о чем присутствовавший свидетель может дать показания. Подпись. Показания свидетеля. Подпись." И везде где пустые места на бланке - прочерки "Z".

После таких действий инспектор сам бы побоялся предьявлять данный протокол к оплате, так как загремел бы со служебным взысканием.
 
а зачем было вообще соглашаться на составление протокола? С такой пукалкой любой гаишник посылается сразу любезно нах, не было ни одного случая, когда бы гаишник начал составлять протокол, когда я утверждал, что правил не нарушал, скорость не превышал, непонятные цифры на непонятном устройстве не имеют никакого отношения к моему авто...
 
может потому что ты по КАСу иск подал? ;)

По КАСу это как?

Вот текст моей заявы, где ошибка?

Дзержинський районний суд м. Харкова

Позивач:
Відповідач: посадова особа - Інспектор ІДПС БДПС у м. Харкові ст. прапорщик
індекс 61013, м. Харків, вул. Шевченко,
буд. 26,
тел. (057)704-15-81, (057)707-35-10
E-mail:gai-kharkov@bk.ru

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування Постанови АХ 111111 від 28.02.2010р.
по справі про адміністративне правопорушення
(в порядку адміністративного судочинства)

Я, , 28.02.2010р. о 21.05, керуючи автомобілем Chevrolet , державний номер АХ, рухався по вул. Дерев’янко зі сторони центру міста, зі швидкістю в межах 75 км/год. згідно приладу для вимірювання швидкості руху на моєму транспортному засобі, в транспортному потоці інших автомобілів.
Був зупинений працівником ДАІ інспектором ІДПС БДПС ст. прапорщиком
. Після зупинення попросив пояснити причину зупинення. Зі слів працівника ДАІ я перевищив встановлену швидкість на 28км/год., т.е. рухався зі швидкістю 88 км/год, на що я зауважив що рухався зі швидкістю 75 км./год. згідно автомобільного спідометра.
Вважаю, що оскаржуваною постановою АХ АХ 111111 від 28.02.2010р. на мене неправомірно накладено адміністративне стягнення та вважаю її незаконною з наступних підстав:
1. Я рухався у щільному потоці транспорту зі швидкістю 75км/год. Показники швидкості, встановлені приладом „Беркут” серійний номер 0512198, не можуть вважатись доказом скоєння саме мною правопорушення, так як неможливо встановити автентичність та належність зафіксованої швидкості до мого автомобілю;
2. Відповідачем у Протоколі і Постанові зазначено, що я порушив пункт 12.4 Правил дорожнього руху, затверджених Постановою КМУ від 10.10.2001р. №1306. В даному пункті ПДР зазначено, що рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 60 км/год у місті, а ч.1 ст. 122 КУпАП встановлює відповідальність за перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину. В даному випадку мої свідчення в Протоколі про адміністративне правопорушення серія АХ №199379 від 28.02.2010р. свідчать про те, що я, рухаючись зі швидкістю 75 км/год., не порушив ПДР і не повинен нести відповідальність згідно ч.1 ст. 122 КУпАП.
На підставі вищевикладеного і керуючись п.12.4 Постанови КМУ “Про Правила дорожнього руху”, ч.1 ст. 122, ст.ст. 287-289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 6, 17, 18, 19 та статтями 104–106 Кодексу адміністративного судочинства,

ПРОШУ:
суд
- скасувати Постанову АХ 111111 від 28.02.2010 р. по справі про адміністративне правопорушення.

Державне мито за розгляд судом даної справи не сплачувалось, оскільки у відповідності ч. 5 ст. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

До заяви додаються:
1. Копія паспорта позивача.
2. Копія ідентифікаційного коду позивача.
3. Копія посвідчення водія.
3. Копія позовної заяви.
4. Копія Постанови АХ 111111 по справі про адміністративне правопорушення
від 19.02.2009р.
5. Копія Протоколу АХ 222222 від 28.02.2010р.
 
Заявление в суд

«03» квітня 2010 року
До Жовтневого районного суду міста Харкова

ФИО
м. Харків, вул. Адрес
тел. моб. .............

Інспектор ДПС ст. пр. Кашин Тимур Вячеславович
Нагрудний знак № 0182
адреса невідома
номер засобу зв’язку невідомий
адреса ел.пошти невідома

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання протиправними дій та скасування постанови
по справі про адміністративне правопорушення


«25» березня 2010 р. я керував автомобілем ............, проїжджав по м. Харкову, вул. Полтавський шлях № 181, (виїзд з міста), при цьому швидкість автомобіля складала 60-70 км/год., що не є порушенням ч.1 ст. 122 КУпАП.
Не зважаючи на вказане, на ділянці вул. Полтавський шлях, 181 м. Харкова, мене було зупинено особою в формі працівника ДАІ (нагрудний знак № 0181), який не представившись наказав передати йому посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та слідувати за ним до машини д.н. 0535 марки Жигулі, яка стояла неподалік. На прохання щодо надання пояснень про причину зупинки чоловік у формі працівника ДАІ(нагрудний знак №0181) відповів, що я привісив швидкість та цей факт було зафіксовано прибором та відео зйомкою з автомобілю д.н. 0535 модель Жигулі, також він запитав мене «ЩО БУДЕМО РОБИТИ» Я передав документи людині у формі працівника ДАІ(нагрудний знак № 0181), а також попросив його показати прилад яким було зафіксовано нібито перевищення швидкості-на що получив ОТКАЗ.
Після цього людина у формі працівника ДАІ (нагрудний знак № 0181) без пояснень сіла в автомобіль д.н. 0535 модель Жигулі. Я вийшов з автомобілю ...... та підійшов ближче до автомобіля д.н. 0535 модель Жигулі в який сів чоловік у формі працівника ДАІ(нагрудний знак № 0181), через лобове скло я побачив ще одну людину у формі працівника ДАІ , обійшовши автомобіль д.н. 0535 модель Жигулі навкруг – пояснюю, що це авто з тонованими стеклами, ознак того, що на автомобілі стоять прилади відео фіксації немає.
Через деякий час з автомобіля д.н. 0535 модель Жигулі вийшла людина у формі працівника ДАІ представившись Кашиним Тимуром В’ячеславовичем (нагрудний знак №0182) протягнув мені заповнений Протокол, зі змісту якого я дізнався, що ніби то перевищив швидкість на 33 км/год, що було зафіксовано приладом «Беркут» № 0512198, я попросив його показати прилад яким було зафіксовано нібито перевищення швидкості, а також прилад відео зйомки про який казав чоловік якому я передав документи та водійське посвідчення. Кашин Тимур В’ячеславович відмовився показати прилад фіксацій скорості та відповів що відео зйомка не велась. Свою позицію щодо відсутності порушень мною ч.1 ст. 122 КУпАП я виклав в тексті Протоколу – та зазначив про відмову обох працівників ДАІ показати прилад яким було нібито зафіксоване перевищення швидкості, та не спів падання розповіді двох працівників ДАІ відносно відео фіксації.
Після отримання протоколу і зазначення в ньому пояснень – працівник ДАІ Кашин Тимур В’ячеславович (нагрудний знак №0182) вручив мені копію Постанови у справі про адміністративне правопорушення № 158944 Серія АХ в справі про адміністративне правопорушення.
Після того, як мені були повернуті документи та вручені копії Постанови та Протоколу, я вирушив далі.
Ще раз наголошую, що вказані в Постанові факти що до порушення не відповідають дійсності, фіксація швидкості автомобіля ...... на якому я рухався взагалі не здійснювалась ані Кашиним Тимуром В’ячеславовичем (нагрудний знак №0182), ані його напарником працівником ДАІ(нагрудний знак № 0181), а тому Постанова підлягає скасуванню судом.
Викладена працівником ДАІ Кашиним Тимуром В’ячеславовичем (нагрудний знак №0182) інформація в Протоколі та Постанові є виключно його суб’єктивною позицією та не може вважатися належним доказом вчинення мною адміністративного правопорушення.
Враховуючи викладене, керуючись ст.1 КУпАП України.

ПРОШУ

1. Визнати протиправними дії інспектора ДПС Кашиним Тимуром В’ячеславовичем (нагрудний знак №0182) ІДПС БДПС у м. Харкові ст. пр-к щодо складання ним протоколу про адміністративне правопорушення серії АХ №...... та щодо винесення ним постанови по справі про адміністративне правопорушення серії АХ № ........., складені відносно Касьяненко Павла Володимировича 25 березня 2010 р.
2. Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення серії АХ №......... від «25» березня 2010 р., якою Касьяненко Павла Володимировича було притягнено до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ч.1 ст.122 КУпАП.
3. Покласти судові витрати на відповідача.

Додатки:
1) Завірена Позивачем копія протоколу про адміністративне правопорушення серії АХ №........
2) Завірена Позивачем копія постанови по справі про адміністративне правопорушення серії АХ №..........
3) Копія цієї позовної заяви та наданих до неї документів для Відповідача – інспектора ДПС ст. пр-ка Кашина Тимура В’ячеславовича (нагрудний знак №0182)

«03» квітня 2010 р.

Прошу активней участвовать по данной теме - Походу "девченки из ГАИ" занимаются ГОПСТОПОМ.
Также обратите внимание что устройство "Беркут" 0512198 - всплывает не первый РАЗ..... ППЦ МЛЯ.
 
Лучше признайте, что ехали 79 км\час, больше шансов проиграть.
 
Назад
Зверху Знизу