?Жыве Беларусь?: на протесті у Харкові стався конфлікт (відео, фото)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196726
?Жыве Беларусь?: на протесті у Харкові стався конфлікт (відео, фото)

15.08.2020 15:24

?Жыве Беларусь?: на протесті у Харкові стався конфлікт (відео, фото)

Біля пам'ятника Тараса Шевченка пройшла акція "Жыве Беларусь"

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Біля пам’ятника Тараса Шевченка пройшла акція “Жыве Беларусь”.

Організаторка Анна Зяблікова стверджує, що білорусам необхідна підтримка від українців.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


“Ми вирішили провести цей захід, бо мене дуже бентежить ситуація, яка зараз у Білорусі. Мені дуже болить, коли я читаю новини. Сьогодні ми хочемо виразити свою солідарність білоруському народу. Також закликаємо Президента України та уряд визнати Олександра Лукашенка злочинцем і не визнавати, як президента”, – сказала організаторка.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


На захід прийшли більше 100 людей, здебільшого всі були у масках. Тим, хто прийшов без них, пропонували взяти безкоштовно.

“Я хочу підтримати Білорусь, бо вони заслуговують на чесні вибори і нормальне ставлення. Я прийшла у масці з флагом нашої сусідньої країни. Вчора готувалася і думала про те, як мені показати свою підтримку, тому вирішила зробити креативно і актуально”, – розповіла військовослужбовиця Аліна Шевченко.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Учасники кричали “Жыве Беларусь” та “Лукашенко, уходи”, а також тримали в руках плакати з написами “Свободу не спинити”, “Сябры, мы з вамі”, “Диктатура – вірус, “Free Білорусь”.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Також під час виступу на сцену вибіг невідомий чоловік і почав кричати, що йому не дають сказати.



Кореспондент МГ “Об’єктив” поспілкувався з ним.

“Ми прийшли на мітинг для того, щоб сказати, що організатори – лицеміри. Ми побачили анонс заходу, де було написано про те, що Андрій Запорожець прийде її підтримати. Це людина, яка після початку війни на Донбасі та анексії Криму, виступала на російських каналах, а саме на “Першому” у програмі “Вечірній Ургант”, а потім відвідувала Крим. Людині плювати на насилля щодо українців, а тут такий стурбований насиллям у Білорусі. Ми хотіли мирно попросити сказати своє слово, але організаторка погрожувала поліцією”, – сказав представник організації “Традиція та порядок” Ігор Рожок.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Анна Зяблікова відповіла, що це люди, які застосовують насилля до мирних акцій.

“З ними я стикаюся не перший раз, один з тих хлопців казав мені, що йому буде приємно, якщо мене буде бити поліція. Артиста про якого він говорив зараз немає, які питання”, – додала Анна.



Нагадаємо,*
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




Хочеш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал:*t.me/objectivetv*або на вайбер-канал:*
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу