До обізнаних хіміків, спирт+бензин

Статус: Offline
Реєстрація: 08.01.2008
Повідом.: 1017
До обізнаних хіміків, спирт+бензин

Вітаю, у мене погана вчителька була по хімії, якій не вдалось прищепити любов до цього, чудового предмету.

Стикнувся з питання, чи повністю розчиняється спирт у бензині, не буде розшарування, чи осаду, чи якого ще негативного ефекту?

Намагаюсь усвідомити яким чином роблять етиловане паливо, коли % спирту у ньому 40-60, чи потрібен якійсь хімічний елемент, сировина, що повинна зв*язувати їх?

Та який саме спирт, якої мінімальної чистоти необхідний, щоб не нашкодити технологічним двигунам?

Дякую за дискусію.
 
Спирт не любит масло которое делается с нефти ,спирт его сворачивает в шарики
а они блокируют смазочные каналы, для спирта требуется растительные масла
такие как касторовое масло.
 
Спирт не любит масло которое делается с нефти ,спирт его сворачивает в шарики
а они блокируют смазочные каналы, для спирта требуется растительные масла
такие как касторовое масло.

Яким же тоді чином роблять спиртовий Е95 з 40-50% вмісту спирту?
Додають якийсь розчинник?

Взагалі не розумію чому він дешевший за звичайний, тому як спирт з високим ступенем чистоти дуже дорогий.
 
тому як спирт з високим ступенем чистоти дуже дорогий.
А там не нужно высокой степени чистоты. Не пить же его, и даже не ракетную горючку делать, а для долбаных Ланосов проканает.
 
А там не нужно высокой степени чистоты. Не пить же его, и даже не ракетную горючку делать, а для долбаных Ланосов проканает.

Брудний спирт просто засмітить систему впроскування маслами та домішками.
 
Нуу, если по топливу - смотрите....
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Если в качестве смывки - спирто-бензиновая смесь на производстве всегда по техпроцессу была положена... Правда, снабженцы это дело регулярно пытались захомячить и пихали что попало - оно, конечно, отмывало, но без противогаза работать было нереально.... :(
.... В качестве небольшого флуда..... Как-то давненько по работе нас закинули в деревню - самую настоящую, глубинку... Ну, пока то да се, разговорились с одним местным дедом, участником войны (боюсь нет его уже, давно дело было). У деда был немецкий мотоцикл с коляской - тот самый, армейский. Он уже сам толком не мог вспомнить , в каком именно году он его у фашистов отбил - с тех пор и катался по деревне.
Знаете, какая у деда была проблема?! Нет топлива!.... Ото , кажэ, раньше був бензын (он как сказал - я чуть не упал, он, похоже, моцык вообще смесью соляры с опилками и самогонкой заправлял - и катался, я сам видел), а зараз такого не маэ зовсим....:( Спробував 72- двыгун бье.... :(((
Ото у человека проблема - найти эрзац бензин......
 
Нуу, если по топливу - смотрите....
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Если в качестве смывки - спирто-бензиновая смесь на производстве всегда по техпроцессу была положена... Правда, снабженцы это дело регулярно пытались захомячить и пихали что попало - оно, конечно, отмывало, но без противогаза работать было нереально.... :(
.... В качестве небольшого флуда..... Как-то давненько по работе нас закинули в деревню - самую настоящую, глубинку... Ну, пока то да се, разговорились с одним местным дедом, участником войны (боюсь нет его уже, давно дело было). У деда был немецкий мотоцикл с коляской - тот самый, армейский. Он уже сам толком не мог вспомнить , в каком именно году он его у фашистов отбил - с тех пор и катался по деревне.
Знаете, какая у деда была проблема?! Нет топлива!.... Ото , кажэ, раньше був бензын (он как сказал - я чуть не упал, он, похоже, моцык вообще смесью соляры с опилками и самогонкой заправлял - и катался, я сам видел), а зараз такого не маэ зовсим....:( Спробував 72- двыгун бье.... :(((
Ото у человека проблема - найти эрзац бензин......

Імхо занадто оптимістичний результат тестування.
Не впевнений що так все як вказано у висновках.
 
Не впевнений що так все як вказано у висновках.
.. и це може буты... особлыво, якщо з НПЗ вин выходыть добрым, на АЗС - справжний - його не бодяжуть, то у хлопцив биля трасы у канистри може буты що завгодно....:(
 
.. и це може буты... особлыво, якщо з НПЗ вин выходыть добрым, на АЗС - справжний - його не бодяжуть, то у хлопцив биля трасы у канистри може буты що завгодно....:(

Я кажу за те що стаття відверта джинса.
Висновки та напрямок очевидні, нафіг брендові азс, з цим я згоден, ось є ми, які вам продамо на 1-1,5 дешевше відміну якість.
Тнк на забашлялр, ось тільки у них спирт отрутний.

Звернули увагу що у огляді немає брендових, розповсюджених азс?

А за фактом багато женуть наче бенз з газоліну, піднімаючи октан за рахунок присадку.
Вірно тільки одне у статті, суттєвого, ефективного контролю від держави нуль, то переконаний не все так добре як намагаються преподнести через змі всілякі об'єднання паливних бариг.


Це офф топ.
Питання за спирт у бензині актуальне!
 
Питання за спирт у бензині актуальне!
А как ты его проверишь?... в домашних условиях....ото ж ...
то, что в статье - я, собственно, привел просто в качестве показателя, что по ДСТУ должно быть... а что написяли в пробирку - це вже.... на такое я обычно не ведусь...
тем более, что Шебелинка гнала 72-й из газового конденсата (лет несколько назад, не знаю, как сейчас), и качество там было.....:(((
да и на трассах - смотрите - торчат обьявы "Куплю ДТ", "Куплю бензин"... Думаете, им кто-то нормальное топливо продавать будет? Конечно, нет .. Или слив - разбавленный, или бодягу.... Которую они тут же и продают... А потом и получаем - нагар, кольца, форсунки, движок не тянет в гору, тачка вялая.... .....
 
чи повністю розчиняється спирт у бензині
Не полностью, даже абсолютизированный (т.е. безводный 100%).
Растворимость хороша, но эти две жидкости не являются взаимосмешиваемыми (т.е. не смешиваются как спирт с водой или масло с бензином).
не буде розшарування
Вполне может быть, особенно при наличии воды в спирте (он может натянуть ее даже из воздуха). Или на холоде (растворимость спирта в углеводородах и их в нем падает при понижении температуры)
Намагаюсь усвідомити яким чином роблять етиловане паливо, коли % спирту у ньому 40-60, чи потрібен якійсь хімічний елемент, сировина, що повинна зв*язувати їх?
Да, необходимы различные добавки. Вроде бы используют высшие спирты и их производные.
Та який саме спирт, якої мінімальної чистоти необхідний, щоб не нашкодити технологічним двигунам?
Тут не совсем в чистоте дело. Например, примеси высших спиртов, эфиров и кетонов (сивушные масла) явно вредные в пищевом спирте, они уже совсем не вредны в топливе (даже полезны иногда). А вот безвредная вода -вредна.
Неорганические вещества однозначно вредны (но в спирте их нет обычно), органические кислоты (уксусная и т.п.) -весьма нежелательны.
 
Не полностью, даже абсолютизированный (т.е. безводный 100%).
Растворимость хороша, но эти две жидкости не являются взаимосмешиваемыми (т.е. не смешиваются как спирт с водой или масло с бензином).

#перемога у темі з'явився "хімік")

Тому я розумію наступне відео



Мені залишаються незрозумілим в чому сенс дешевізни спиртового бензину, тому як чистий спирт неймовірно дорогий.
Можна я так зрозумів і технічний етиловий додавати, без шкідливих домішок але не абсолютований, вірно висновок зробив?

То відкрите питання чи додають розчинник чи присадку яку у 95Е паливо за для кращого змішування бензину зі спиртом та яку?

Дякую
 
[...]
Мені залишаються незрозумілим в чому сенс дешевізни спиртового бензину, тому як чистий спирт неймовірно дорогий.
[...]

По-перше, насправді, спирт є доволі дешевою сировиною — по економіці його виробництва. Багато держав ціни на нього роблять великими штучно (та обмежують можливі об'єми виробництва). Це світова практика.

По-друге, для авто не потрібен такий чистий спирт, як для пиття, чи лабораторних застосувань. Тому з технологічного ланцюгу його виробництва виключають деякі операції, що, зрозуміло, теж знижує його вартість.
 
Мені залишаються незрозумілим в чому сенс дешевізни спиртового бензину, тому як чистий спирт неймовірно дорогий.
Дело в том, что совсем не нужен именно чистый спирт. Нужен спирт без определенных примесей. Остальные примеси можно не удалять.

И кстати, даже абсолютизированный изопропанол иногда стоит (если покупать оптом бочки) дешевле бензина. С этанолом несколько другая ситуация - но на то есть причины в виде акцизов и прочего.

То відкрите питання чи додають розчинник чи присадку яку у 95Е паливо за для кращого змішування бензину зі спиртом та яку?
Однозначно добавляют. Вообще, сам по себе высокооктановый бензин уже содержит массу добавок, например тот же МТБЭ

Какую и сколько - зависит от обстоятельств (процент спирта в смеси, свойства самого бензина и т.п.). Я к сожалению, сходу не смогу ответить на этот вопрос.

Если добавлять небольшое количество -то можно обойтись и без них, но при значительном содержании спирта в топливе они однозначно нужны.
 
Дело в том, что совсем не нужен именно чистый спирт. Нужен спирт без определенных примесей. Остальные примеси можно не удалять.

И кстати, даже абсолютизированный изопропанол иногда стоит (если покупать оптом бочки) дешевле бензина. С этанолом несколько другая ситуация - но на то есть причины в виде акцизов и прочего.

Однозначно добавляют. Вообще, сам по себе высокооктановый бензин уже содержит массу добавок, например тот же МТБЭ

Какую и сколько - зависит от обстоятельств (процент спирта в смеси, свойства самого бензина и т.п.). Я к сожалению, сходу не смогу ответить на этот вопрос.

Если добавлять небольшое количество -то можно обойтись и без них, но при значительном содержании спирта в топливе они однозначно нужны.

Якщо вже пішла така п*янка, то з мтбє перегинає мережа брсм, знаючі люди в них заправляються тільки коли переконані що за короткий відтинок часу зпалять бак. Паливні трейдери казали що цистерна бодяги з мтбє за тижнень, два, може втратити 500л!!
А в огляді, який запостив у темі форумчанин, у брсм все чікі пукі))

В мене є бажання додавати самостійно у бак разом з звичайним 95, ще деяку кількість спирту, за для - прибрати детонацію, знизити Т горіння, збільшити октан, розтворити шкідливі для вприску (в моєму випадку безпосередній ВАГівський FSI) чи відкисли відкладення від того лайна що нам заправляють, покращити, зробити екологічнішим викіди двигуна.

Який вид, сорт, різзновид спирту купити, щоб самостійно перед заправкою на АЗС додати?

Дякую.
 
Назад
Зверху Знизу