Колонна террористов попала в засаду десанта

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2014
Повідом.: 2908
Колонна террористов попала в засаду десанта

Самая удачная засада за время АТО: минус 7 танков, 5 БТР, 3 Града, 7 машин с боевиками

Учора, 1 серпня, приблизно о 2.00 реалізуючи отримані розвіддані активістів ГІ «Права справа» бійці 80-ї окремої аеромобільної бригади десантників ЗСУ, які контролюють летовище Луганського аеропорту, провели блискучу операцію та знищили колону терористів. Про це Гал-інфо повідомив голова громадської організації ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Львівські десантники влаштували вдалу засідку на шляху колони російських терористів з важкою бронетехнікою та живою силою супротивника, яка рухалася з Суходольська до Луганська через Краснодон. Внаслідок вдалої засідки було знищено велика кількість живої сили та бронетехніки ворога, а саме - 7 танків 5 БТРів, 3 системи залпового вогню «Град», 7 машин з бойовиками. Втрати терористів у живій силі за попередніми підрахунками від 120 до 150 бойовиків», - розповів Дмитро Снєгирьов.

За його словами, львівські десантники блискуче та точно впоралися із завданням та нанесли нищівну поразку супротивнику.

«Контррозвідка терористичної організації ЛНР зараз шукає джерело витоку інформації. Можна сказати, що це найбільш вдала засідка за весь час проведення АТО. Інформація про величезні втрати терористів підтверджується із різних джерел і від військових, і з джерел наближених до ЛНР, і розвідувальних груп луганських патріотів. Це адекватна відповідь львівських десантників на засідку, яку влаштували терористи поблизу Шахтарська. Можна сказати, що засідка, в яку потрапили десантники у Шахтарську – це результат зради. У випадку вдалої засідки львівських десантників вирішальним стала співпраця кваліфікованих розвідгруп і бійців 80-ї аеромобільної бригади, які незважаючи на всі складності демонструють високий бойовий дух, злагодженість та результативність», - сказав Дмитро Снєгирьов.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Шикарная новость!
 
Зря наши не выкладывают фото убитых ватников. Пусть бы рассейские пацриоты видели что их ждет в итоге. Заодно у хомяков поубавилось бы пылу на счет криков про "народное ополчение" и "шахтеры против хунты".
 
Рашизм непройдёт!!!!! Слава ВДВ!!!!!!
 
Молодцы ребята!Слава Украине!
 
нужны фото и видео
много-много фото и видео
пусть видят чем кончится их игра в войнушку с украинской армией
 
фото фото фото хочу !!! хочу фото!!
я не ватник, но я хочу фото
 
Источник стрёмный.
Но если правда то супер.
 
Во!:клас: Вот теперь - за ВДВ!:yahoo:
 
Эспрессо ТВ
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Я не спец, но так понимаю, что армия и добровольческие батальоны сейчас делают упор на разведку и диверсии. "Подтачивают" оборону укрепленных городов изнутри, как термиты, чтобы потом пробивать бронетехникой без особых потерь и разрушений. Пишут, что так успешно взяли Дзержинск без потерь, и теперь эту же тактику используют в других городах. Из-за этого у терров постоянная параноя и стрельба по каждой тени, в том числе и по своим.
 
Останнє редагування:
Вдв, сегодня реально ваш праздник
 
Нихера себе 7 танков, грады - многовато намолотили, аж не верится, разве что так:

 
Назад
Зверху Знизу