В Харькове вчера Москвичи снимали фильм о войне

С хуя ль "москвичи" с большой буквы "м" ?
зы. а, ну да...намек ясен.
 
Стадион НЯЗ снимать будут в Киеве
 
а хто будет играть зрителей на матче смерти - местных хохлов-работяг, и фашистов , вместе лускающих семки и хлопающих финтам спортсмэнов?

Судя по фото со съёмок- местные еврейцы!:D
 
ради съемок ректорского корпуса УИПА закамуфлированного под немецкий штаб, вуз в котором я учился :) будет интересно посмотреть. буду ждать с нетепением выхода фильмеца.
 
угу а гонорары ,шо у бомжей.
хай они удавятся с таким малобюджетным проектом.
гордо отказался сниматься в роли немца, хотя мне помреж звонила лично.
 
а то...;)



UPD:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


На будівлі Національної опери України у Києві встановлено портрет Йосипа Сталіна. Ймовірно, це пов'язано зі зйомками фільму "Матч", які проходять в українській столиці.

Про це у своєму акаунті в Facebook повідомляє Гліб Вишлінський, замдиректора компанії GFK Ukraine, пише "Фокус".
З 12 липня в Києві розпочинається шостий тиждень зйомок російсько-українського фільму "Матч", присвяченого "матчу смерті", який був зіграний київським футболістами з німецькою командою Flakelf в окупованому Києві в серпні 1942 року на стадіоні "Старт".
Зйомки в Києві будуть проходити як в центрі - біля будівлі Національної опери України, на Парковій алеї, вулиці Пушкінській, так і в інших місцях по всьому місту.
Вихід картини запланований на весну 2012 року, напередодні 70-річчя "матчу смерті" і Євро-2012.
Нагадаємо, зйомки в Харкові фільму "Матч смерті" закінчилися справжнім вибухом. Багатьох людей з масовки обпекло, їм прямо на місці надавали медичну допомогу, відразу під'їхали три машини швидкої. Пожежні теж швидко приїхали, все загасили. Сергій Безруков та Єлизавета Боярська, які грають у фільмі головні ролі, не постраждали - їх у цьому епізоді не знімали.

Выделенное забавно.
Я как-то по разговорам и размеру гонораров ещё ощутил некий "подвох".
ПроХФесионалы, да...:rolleyes:
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу