12 сентября "Печенежское Поле" - едет кто?

mss

Статус: Offline
Реєстрація: 09.04.2007
Повідом.: 803
12 сентября "Печенежское Поле" - едет кто?

Собственно сабж -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Поле раньше было в середине лета и с ночевкой там можно было отдохнуть без палатки и спальника не замерзнув. Теперь из-за политиков его перекинули на осень.

Есть желающие поехать туда утром 12-го и ночью вернуться, после фейерверка?
ХНСК на скутах туда едут в субботу с ночевкой, можно будет к ним в лагерь затулиться.
 
Подтверждаю, ХНСК едет 11 сентября около 10 утра. С ночевкой в палатках.
Приезжайте, встретим. Мой телефон в подписи. Антон.
 
Еду однозначно, полюбому :)
 
Блин, я походу прилип в Харькове. Надо менять два диска на сцеплении. До выходных могу и не успеть купить.
 
Вообщем в прошлом году был...дело того стоит ;)
 
Подготовка говорят там покруче, чем было в прошлые года. Поглядим. К воскресенью думаю соберу свой =)
 
Обычно хороший концерт и не плохой фейерверк на природе.
 
В прошлом году отдельно понравилась примерно 8ми километровая пробка и гоночный кортеж какойта доморощеной звизды типа русланы, периодически обгоняющий нас на забитой тазами трассе, начиная буквально с Лосево, а фейерверк и с противоположного берега было видно вполне не плохо.
 
ага, давайте организуемся на обговоренном месте, что бы типо Харьков тут!
 
Я думаю примкнуть к харьковским скутеристам. А уж где они упадут в субботу - нужно будет вызванивать на месте. Похоже, я поеду после обеда.

А вот и программа фестиваля!

Програма заходів на фестивалі
«Печенізьке поле – 2010»

1200 – офіційне відкриття фестивалю.
1200-1800 – гостей та учасників фестивалю вітає «ЧУДО-МІСТО».

На території «Чудо-міста» працюватимуть інтерактивні майданчики ремісників, молодіжних розваг, світу казок, стародавніх поселень та багато іншого.

Протягом роботи «Чудо-міста» будуть запропоновані майстер-класи з ковальства, різьбярства, гончарного мистецтва, ткацької справи, медоваріння, карвінгу, плетіння вінків, плетіння з бісеру та інше.

Для дітей та молоді працюватимуть тематичні майданчики:

«Казки», «Брехливе дерево», «Соловей-розбійник», «Кінозйомка», «Молодіжний», «Дрімучій ліс», «Печеніги», «Козачий», Харківський зоопарк», «Історичний музей», Виставка Харківської муніципальної галереї, Виставка картин Н.Вербух.

1300-1800 – трансляція мультфільмів для дітей на головній сцені фестивалю.
1600 – Хода офіційних гостей фестивалю.
1700-1800 – підведення підсумків переможців творчих номінацій:

«Кращий майстер на весь хутір»
«Майстер – золоті руки»
«Кінозірка Печеніг»
«Молодецький драйв»
«Здоровський танок»
«Задушевна пісня»

1800-1830 – Театралізований пролог у виконанні колективів Слобожанщини.
1830-1850 – Нагородження переможців творчих номінацій.
1850 – ГАЛАКОНЦЕРТ.

«Бандуристи ім. Майбороди»
«Кубанський козачий хор»
«Мандри»
«Бум бокс»
Джамала
«ВВ»

2400 – Святковий феєрверк.

Протягом роботи молодіжного майданчика відбудуться виступ найкращих молодіжних етнічних груп, а також виступ групи «DreamBest».

Головна сцена вперше змонтована на воді та будуть використані великі світодіодні екрани. В рамках вечірнього шоу на воді будуть унікальні відео ефекти.
 
Останнє редагування:
Я был :) было отлично, особенно лазерное шоу на воде понравилось. Тока салют был позновато
 
Назад
Зверху Знизу