Велосипед и сидячая работа

Полезен ли велосипед тем, у кого сидячая работа?

  • Скорее, полезен

    Голосів: 21 87.5%
  • Скорее, вреден

    Голосів: 3 12.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    24
  • Опитування закрито .
Статус: Offline
Реєстрація: 01.09.2006
Повідом.: 1265
Велосипед и сидячая работа

Добрый день. Скажите, пожалуйста, если у человека сидячая работа, насколько полезен для него велосипед? По моим ощущениям могу сказать следующее: спина после поездок страдает примерно так же, как после сидячки за монитором. Она почти не двигается. А для нормального развития, как я понимаю, нужно движение.

Может, я что-то не так делаю?
Спасибо за любой совет.
 
если ездить не далеко, сделай посадку как можно ровней, не гни спину, руль должен быть выше сиденья, и чем выше тем прямее посадка
а насчет работы и полезности - по моему самое главное не ездить по магистралям, и чем изысканней рельеф - тем больше тренировка всяческих мыщьц, ну типа всесторонняя полезность
 
спасибо...попробую. Я очень люблю кататься. Но я заметил, что час динамических тренировок и час езды - это как небо и подземелье. :(

кстати, почему так сложно дышать животом на велике? рама маленькая? или что-то ещё?
 
насчет последнего пункта не могу сказать по вашему случаю, но по своему предыдущему дополню - короче вынос например, ближе сиденье на подсидельнике к рулю перекрутить, или в зависимости от роста даже длина шатунов зависит, в общем много параметров для настройки
 
тс хочаб загуглив спочатку трошки, а потім вже тему створював
при їзді на велосипеді м'язи спини є другою найбільш використованою группою м'язів після ножних. навіть при матрасній їзді на україні, що вже казати про мтб, де прогиб спини й опір на руки постійно підримуються м'язами спини.

а те, що відчуває тс, є наслідком того, що він їздить по дорогах на мтб - спина напружена у одному положенні.
вихід - зменшити напруження спини більш вертикальною посадкою або заставити спину працювати, для цього їздити по єбєням.
 
тс хочаб загуглив спочатку трошки, а потім вже тему створював
при їзді на велосипеді м'язи спини є другою найбільш використованою группою м'язів після ножних. навіть при матрасній їзді на україні, що вже казати про мтб, де прогиб спини й опір на руки постійно підримуються м'язами спини.

а те, що відчуває тс, є наслідком того, що він їздить по дорогах на мтб - спина напружена у одному положенні.
вихід - зменшити напруження спини більш вертикальною посадкою або заставити спину працювати, для цього їздити по єбєням.

епта бля, так я то же самое сказал ранее, смысл дуплировать?
кроме хуйни про
по дорогах на мтб - спина напружена у одному положенні.
это ты феерично ткнул пальцем в небо, но в очередной раз почемуто попал себе ванус
 
ну ти знов займаєся хуєтою - серанув ні про що і звалив
при вертикальній посадці спину тримає хребет та оточуючі його м'язи - все те, що закладено у людину природою, закладене для можливості постійно багаточасово знаходитися у вертикальному положенні. ну плюс все ж таки деякі інші м'язи звичайно теж працюють - вже навіть найвертикальніша посадка на велі не є ходою.
при будь-якій зміні положення починають працювати інші м'язи, продольне навантаження на хребет, яке він тримає найефективніше, переходить у поперечне - система починає працювати у незвичному й непризначеному для неє режимі. розім'яти м'язи та хребет це добре, але для цього треба їх динамічно навантажувати, а не у позиції коника годину сидіти.
виправити це можливо використанням мтб за призначенням - їздою по єбєням з постійною роботою корпусом = динамічною роботою м'язами у тому числі спини. а на ровній дорозі маємо лише постійно напружені м'язи спини у незвичному для них положенні.


з цього моменту я додаю тебе у ігнор
бувай



эх если бы время позлялоделать круг с работы по пути домой)) Х

можна їздити по тротуарах
вони ще роздовбаніші за дороги, їх перетинають купи другорядних доріг без з'їздів з бардюрів, на них купи пішоходів, які поводять себе ще непередбачуваніше за водіїв на дорогах, постійно активно гальмуєш/ прискорюєшся, роби це максимально екстримально - матимеш працювати корпусом. і не буде у тебе спина боліти, навпаки м'язи добре підкачаєш, котрі проєбав своєю сидячою роботою.

пошукай можливі варіанти по приватному сектору чи просто якихось дуже розйобаних дорогах. дуже часто це навіть може виявитись більш швидким, якщо раніше робив гак якийсь, щоб по нормальній дорозі їхати.
 
Останнє редагування:
ну какбе хуже точно не сделает+кровь прогонит усиленно.
 
о есть чем гордица - явиг норе
просто это и так понятно, вся твоя простыня, ее можно было в предложение уместить. а про положение - так не только у мтб (;
 
Очень помог совет: опустить седло пониже. Просто невероятно помог - я приехал в совершенно другом состоянии. Но отсюда следует, что у меня рама не соответствует росту. (хотя по стандартам всё верно). Дело в том, что если опустить седло на моём велике - ноги не выпрямляются аж ни разу. А вот ездил как-то на 21 раме - там всё было хорошо.
 
якщо на будь-якому велі опустити седло з нормального його для себе положення, то ноги перестануть розгибатися
ваш КО
 
Ога.Просто когда зимой гопота(причём не местная) пыталась меня убедить что я не прав когда я быстро спускаюсь с горки по тротуару я не дожидаясь аргументов и фактов переехал их частично.(одному ногу шиповкой а другому рогом по рёбрам досталось).
 
Назад
Зверху Знизу