Для лікарів сільської місцевості зі всієї України проведуть тренінги (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196916
Для лікарів сільської місцевості зі всієї України проведуть тренінги (відео)

12.11.2018 19:54

Для лікарів сільської місцевості зі всієї України проведуть тренінги (відео)

Більше 500 лікарів зможуть займатися у "Школі сімейного лікаря"

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Більше 500 лікарів з різних областей України зможуть займатися у «Школі сімейного лікаря».

Головна мета – навчити сільських лікарів новим умовам роботи в рамках медичної реформи. Саме це мають засвоїти 105 лікарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Донецької та Луганської областей. Проект впроваджений у рамках президентської програми «Доступна медицина».

Галина Сіроштан, заступниця начальника управління охорони здоров’я ХОДА

Ну, по-перше проводився великий тур навчання для керівників управління і все, те що ми отримували на тих багаточисельних семінарах ми старалися* донести до керівників наших закладів охорони здоров’я.

Координатор проекту Євген Прилипко каже, що головними темами проекту *– є нововведення реформи охорони здоров’я, робота з інформаційними технологіями, фінансовий менеджмент та юридичні аспекти. Тому матеріали подаються у вигляді відеолекцій, проводяться тренінги. Велику увагу у “Школі сімейного лікаря” приділяють інтерактивній презентації телемедицини.

Олена Решетняк, спікер “Школи сімейного лікаря”

Новые условия, финансирование. Новые условия работы с пациентами требуют новых навыков и знаний, которых действительно очень не хватает и поэтому появление школы семейного врача. Они очень важны так как это работа по-новому.

Команда проекту “Школа сімейного лікаря” планує навчати сімейних лікарів з 24 областей. Після Києва та Харкова тренінги для лікарів сільської місцевості проводитимуть у Дніпрі, Одесі, Хмельницькому та Львові.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу