Импульс-фест 2016.

Статус: Offline
Реєстрація: 09.10.2008
Повідом.: 7340
Импульс-фест 2016.

Пятница - Идут грозі и Кто что ест/пьет прямо сейчас за компом на ХФ?
и Чего в итоге добился Крым?
ведь Собаки скоро восстанут против зажравшихся котов!
и тем не менее
Импульс-фест 2016. сегодня стартанул.

4h9T9dPODUk.jpg
что никому не интересно?
 
Пятница - Идут грозі и Кто что ест/пьет прямо сейчас за компом на ХФ?
и Чего в итоге добился Крым?
ведь Собаки скоро восстанут против зажравшихся котов!
и тем не менее
Импульс-фест 2016. сегодня стартанул.

4h9T9dPODUk.jpg
что никому не интересно?


Тільки-но звідтіля приїхав. Імхо Безлюдівка - найкраще місце для проведення фестів та концертів у Харкові. Сцена - ок, звук - ок. Пожерти-попісяти - організовано. Можна купатись під музику. Єдине, що кумарить - жлобство деяких кафе з серії "не стійти тут, ви у нас ще нічого не купили". А так - кльово
 
Тільки-но звідтіля приїхав. Імхо Безлюдівка - найкраще місце для проведення фестів та концертів у Харкові. Сцена - ок, звук - ок. Пожерти-попісяти - організовано. Можна купатись під музику. Єдине, що кумарить - жлобство деяких кафе з серії "не стійти тут, ви у нас ще нічого не купили". А так - кльово
Да, реально круто было!
Выступления у всех увиденных групп отличные. Жаль, я мало из Оркестра ЧЕ застала - поздно приехали.
Цены на питье-еду более чем демократичные для такого мероприятия, я ожидала в пару раз больше)
 
Да, реально круто было!
Выступления у всех увиденных групп отличные. Жаль, я мало из Оркестра ЧЕ застала - поздно приехали.
Цены на питье-еду более чем демократичные для такого мероприятия, я ожидала в пару раз больше)
Там біля лежаків дядько з закарпуття продає прикольні настоянки. Брали медовуху - цілком ок
 
то есть можно пройти к водичке и на халяву подслушать фест?
а как же 600 грн.?



Импульс-фест 2016 Пятница - Идут грозi​


Хороший вопрос)
Это реально?
Що реально? Зайти на територію феста по квитку і підійти до води? Реально Не заходити на території феста і слухати з іншого берега безкоштовно? Теж реально. Тільки понту?
Т.е. с будкой был вход 50 грн, а без будки 600 грн? :D
Вот это по-нашему! Это по-хохловски )))
Ти дурак?
 
Що реально? Зайти на територію феста по квитку і підійти до води? Реально Не заходити на території феста і слухати з іншого берега безкоштовно?

Зайти в воду с бесплатного берега, переплыть, и оказаться бесплатно на фесте!
 
Охорона допоможе тобі поплисти назад. Пиздець, на що жлоби готові, аби халяву вхопити.
Ну мабуть їм усі щось винні, тим жлобам - групи щоб грали безоплатно, годували цих жлобів теж халявно)
Ти на три дні йдешь?
Доречі, бачила вас вчора на "Один в каное", десь недалеко я від вас стояла))
 
Ну мабуть їм усі щось винні, тим жлобам - групи щоб грали безоплатно, годували цих жлобів теж халявно)
Ти на три дні йдешь?
Доречі, бачила вас вчора на "Один в каное", десь недалеко я від вас стояла))

Так. У нас квитки на 3дні, сьогодні скоро їдемо.

З.І. наступного разу як побачиш - підходь :)
 
Там біля лежаків дядько з закарпуття продає прикольні настоянки. Брали медовуху - цілком ок
Ага, бачили його, але не брали. Вирішили, що сідру нам буде достатньо)

Так. У нас квитки на 3дні, сьогодні скоро їдемо.

З.І. наступного разу як побачиш - підходь :)
Заздрю, бо я на три дні не брала, тільки на вчорашні виступи)
Гарної погоди та драйвових виступів сьогодні! Шуров та Бумбокс - це дуже круто :)
 
завтра стартую на финальный день :yahoo:
 
Назад
Зверху Знизу