У червні в Інтернеті може настати колапс через додаткову секунду

Статус: Offline
Реєстрація: 11.02.2013
Повідом.: 9655
У червні в Інтернеті може настати колапс через додаткову секунду

У червні в Інтернеті може настати колапс через додаткову секунду

Останній раз світ прожив "секунду координації" у 2012 році.

У червні цього року світ переживе "секунду координації", щоб компенсувати уповільнення обертання Землі навколо Сонця. Після 11:59:59 години 30 червня 2015 року годинник показуватиме 11:59:60, що може викликати проблеми в Інтернеті. Останній раз світ прожив "секунду координації" у 2012 році. Тоді проблеми виникли в низки сайтів. Слід зазначити, що більшість комп'ютерних систем не запрограмовані на те, щоб мати несподівану додаткову секунду. Щоб уникнути цієї проблеми Google додає частку секунди протягом року перед "секундою координації". Читайте також: Google вперше показала робочий прототип смартфона-конструктора Нагадаємо, вчені Паризької обсерваторії та Міжнародної служби обертання Землі з 1972 року вирішили додавати додаткову секунду, щоб допомогти "земному часу" наздогнати "атомний час".
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

...
 
вроде ж mysql пофиксили. Да и ядро пофиксили.
теперь все должно отработать
 
дохуя, на Советской опять новый градусник прийдется ставить с новыми часами, и в метро все часы поменять. В москве вон заранее начали готовить куранты
А вы разве не в курсе, что привод часов в метро производится от эскалаторов?
 
А вы разве не в курсе, что привод часов в метро производится от эскалаторов?

я даже знаю, что эскалатор на советской может без электричества работать - там тётка в стеклянной будке педали крутит
 
Так это по всей Неньке придется часы менять, надо опять Сеню посылать чтоб ехал кредит на это просить.
 
А вы разве не в курсе, что привод часов в метро производится от эскалаторов?

я даже знаю, что эскалатор на советской может без электричества работать - там тётка в стеклянной будке педали крутит

Так у Гендоса уже прорабатывают программу "умный поезд": педали в вагонах, излишек электроэнергии - в маленький цех бордюрного камня, деньги со счетов мобильных телефонов списываются в тоннелях. И цена поездки почти дармовая, с точки зрения Гелика.
Мусеев, Кандауров и Китанин чертят планы целыми днями.
 
Очень захотелось пошутить, а таланта у тебя нет..;)

А-а-а, я понял......у него любовь...большая и безграничная....с ревностно охраняемым субъектом этой любви...:D

Есть у меня один такой знакомый. Он тоже любил тот же субъект. Только он разочаровался нём, причём по конкретным причинам.
 
Останнє редагування:
... додаткова секскунда може вбити и тебе .....
 
Назад
Зверху Знизу