Закарпатські ДАІшники влаштували над водієм самосуд - СТБ

Статус: Offline
Реєстрація: 31.07.2006
Повідом.: 16750
Закарпатські ДАІшники влаштували над водієм самосуд - СТБ

ДАІшники побили тверезого водія, і зробили його п’яним. Усе сталося на Закарпатті. Автомобіліста спинили за начебто перевищення швидкості, і повезли до наркодиспансеру. А там працювали камери спостереження.

На кадрах видно, як водій заходить у кабінет нарколога. Дістає мобільника й починає фільмувати. Медикові це не подобається. Він хапає телефона водія і жбурляє його об стінку. Правоохоронці спокійно за цим спостерігають. А коли автомобіліст відмовляється здавати аналіз крові несамовитому наркологові - починають викручувати тому руки. Суперечка з боями триває майже годину. Після цього водій таки залишає наркодиспансер.

Елемір Біров, водій:

Я кажу лікарю: «Давайте прибор, я буду дути. Давайте мені документи на руки, що я тверезий і я поїхав». Він каже: «Ти мені розказувати не будеш, ти будеш здавати кров». І я йому сказав, що я кров здавати тут не собираюся. Кров здається лиш при ДТП. Я ДТП не скоював.

На підтвердження невинності й тверезості чоловік поїхав здавати аналіз крові в іншому медзакладі, у сусідній Мукачево. А звідти знову повернувся до ужгородського наркодиспансеру. Дочекався, поки зміна лікаря, який розтрощив його мобільника, завершилася, і здав аналіз іншому медикові. Обидва результати - показали у крові нуль проміле алкоголю. Тим часом ДАІшники разом із наркологом - склали свого протокола, йдеться в ньому про те, що водій - був «під мухою».

У медзакладі - коментувати будь-що «Вікнам» відмовили й силоміць виштовхали знімальну групу.

Водій на дії нарколога та ДАІшників поскаржився правоохоронцям. Там пообіцяли все перевірити й почали розслідування.

Василь Бокоч, заступник керівника управління ДАІ УМВСУ на Закарпатті:

Зараз я сказати не можу було перевищення сили чи ні. Зараз проводиться перевірка.
Водій вів себе досить агресивно, відмовляючись пройти медичне обстеження. Наші працівники пройшли обстеження, вони мають акти, де є висновки медиків, що вони тверезі.


Власне розслідування почали й в обласному ДАІ. Та своїх працівників від роботи не відсторонили. Кажуть, боронитимуть порядок на дорогах і надалі - допоки їхню провину доведуть. Результати перевірки - обіцяють оприлюднити за 2 тижні.

pqxcLL3dFFI​

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

04 червня 2013р
 
superpuper сказав(ла):
все любят мусоров
как бы и обидное слово мусор для них не подходит...мусор хоть можно выбросить,а эти продолжают работать... более подходит слово плесень...хер выведешь
 
Наші працівники пройшли обстеження, вони мають акти, де є висновки медиків, що вони тверезі.
Тоесть, если трезвые были, значит действовали правильно?
Кому в голову взбрело, проверять ГАИшников на пьянку при исполнении служебных обязаностей? Шо за бред. А анализы принимал вышеупомянутый психованый медик?
 
как же достала эта еб..ная пидорва с полосатыми палочками! жаль что на всех этих гнид Мазурков не хвататет.

Очень жаль...
 
вож жеж суки...


Пардон.
 
Назад
Зверху Знизу