Жиголо з Інтернету обібрав до нитки довірливу жительку Донбасу.

Статус: Offline
Реєстрація: 10.04.2006
Повідом.: 12917
Жиголо з Інтернету обібрав до нитки довірливу жительку Донбасу.

Жителька Краматорська познайомилася через Інтернет з шикарним чоловіком на ім’я Саргіс Саркісян.

Пекучий брюнет стверджував, що живе у Москві. Одного дня пан Саркісян несподівано зателефонував дамі та повідомив, що перебуває у справах у Донецьку.

Жіночка негайно запросила чоловіка у гості. Той пожив у нової знайомої кілька днів та заявив, що вирішив залишитися та податися у рекламні агенти. Попросив позичити 4000 тисячі гривень. Жінка гроші дала.

Потім новоявленому агентові знадобилась ще тисяча. Телефонував начебто з роботи. Зустрілися у місті та домовилися про палке вечірне побачення вдома. А коли жінка повернулася до своєї квартири, то не знайшла там ані кавалера, ані власних золотих прикрас на суму у майже 15 тисяч гривень. Коханий Саргіс «улетів» і повертатися авжеж не збирається.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Объясните мне, блядь, как???? Как можно так феерично тупить????
 
Объясните мне, блядь, как???? Как можно так феерично тупить????

x_3076ba22.jpg
 
Жителька Краматорська познайомилася через Інтернет з шикарним чоловіком на ім’я Саргіс Саркісян.

Пекучий брюнет стверджував, що живе у Москві. Одного дня пан Саркісян несподівано зателефонував дамі та повідомив, що перебуває у справах у Донецьку.

Жіночка негайно запросила чоловіка у гості. Той пожив у нової знайомої кілька днів та заявив, що вирішив залишитися та податися у рекламні агенти. Попросив позичити 4000 тисячі гривень. Жінка гроші дала.

Потім новоявленому агентові знадобилась ще тисяча. Телефонував начебто з роботи. Зустрілися у місті та домовилися про палке вечірне побачення вдома. А коли жінка повернулася до своєї квартири, то не знайшла там ані кавалера, ані власних золотих прикрас на суму у майже 15 тисяч гривень. Коханий Саргіс «улетів» і повертатися авжеж не збирається.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Объясните мне, блядь, как???? Как можно так феерично тупить????

блуд это плохо:(
 
Жителька Краматорська познайомилася через Інтернет з шикарним чоловіком на ім’я Саргіс Саркісян.

Хоспаде. :рл: От одного имени с фамилией уже бежать подальше хочется.
 
Объясните мне, блядь, как???? Как можно так феерично тупить????

Она не смотрела в детстве фильм "Приключения Буратино":

Какое небо голубое, мы не сторонники разбоя,
На дурака не нужен нож, ему с три короба наврешь - и делай с ним что хошь.
......................
Пока живут на свете дураки обманом жить нам стало быть с руки. (с)
 
Мораль сей басни такова,
шо нех вестись на москаля...
тем более с горбатым носом,
останешься потом ты с носом...

(поэт из меня шо пиздец :))
 
Мораль сей басни такова,
шо нех вестись на москаля...
тем более с горбатым носом,
останешься потом ты с носом...

(поэт из меня шо пиздец :))

То есть на хохла или негра с прямым носом можно смело вестись и влёгкую отдавать ему деюжку? :іржач:
 
в топикстарте было про мАсквича Саркисяна :)
да и рифму на "негр" я хрен придумаю...:rolleyes:

Пекучий брюнет стверджував, що живе у Москві

"Стверджував"...:ги: На сарае как бы тоже написано, но там дрова лежат. :D

К тому же, если бы Саркисян честно написал, что он из Арташата, ой вряди ли бы доверчивая барышня так быстро бы рассталась с финансами. ;)

З.Ы. С рифмой на негра да, таки напряженка...но настоящего поэта преграды останавливать не должны...так шо ваяй рифму на слово армяшка. :D
 
Я даже видела объявления,она его еще и разыскивает:D Может еще хочет деньжат подкинуть.:rolleyes:
 
Весна, гормоны..., саркисяны...
 
там пострадавшая стрешная наверно. а тут весна ))) всем тёткам хочется любви, даже тем у кого нет сисек. поэтому и ведутся на сладкую лесть из мужских уст, поэтому и отдают деньги. но забывают о главном. сиськи правят миром )))
 
Назад
Зверху Знизу